Dodaj do ulubionych

Gdzie się podziały użytkowniczki z tamtych lat?

22.07.12, 21:39
Gwoli wstępu: nie wiem, czy podobny wątek był. Może i tak, ja tu nie bywam, a dlaczego, to wyjaśnię w dalszej części.
Na Kocie pierwszy raz pojawiłam się około dwóch, do trzech lat temu, jako głupia małolata. Miley, Miley whole my world - taka między innymi była moja głupota. Oczywiście, uważałam też, że rock, a w szczególności metal, to gó..., za co pluję sobie w brodę. Później jednak radykalna zmiana, a zaczęło się od Marsów. Teraz już Echelon pełną gębą smile Oprócz Marsów słucham też Metalliki i Rammsteina, ale ja nie o tym.
W miarę mojej metamorfozy, coraz częściej przebywałam na Kocie, głównie po to, aby dowiedzieć się czegoś o Marsach, podejrzeć profile Echelonu, co o nich piszą itd. I wtedy... tak! Poznałam parę wspaniałych dziewczyn. Grupkę z grupy, pewnie wiecie, o czym mówię. Z większością z nich zadaję się do dziś smile
Poznałam również wiele użytkowniczek, z którymi nie miałam kontaktu poza ramami portalu. Ale co to były za dziewczyny! Niemampomysłu, wiele z Echelonu, MCRmy, Idiots... miały swoje zdanie i zacięcie go broniły. Prowadziły bardzo ciekawe blogi, od ich komentarzy i ciętych ripost po prostu leżało się na ziemi smile
A teraz? Same fanki 1D, napalone na nich i mające w dupie ich muzykę. Kto potrzebuje takich fanów? No i oczywiście imaginy, fatalnie napisane opowiadania, które spotykają się z falą POZYTYWNYCH komentarzy. Jak jest negatywny, to zazdroszczą. Smród ze śmietnika sąsiada też mi się nie podoba, a mu nie zazdroszczę, czyż nie?
Pokemony, piszące "móóÓÓóójJ slooooOOdziaaak <3<3<3 .!.". Aż chce mi się iść po kapcie Jareda, nawdychać się i umrzeć w męczarniach. O! Albo Shannonowi pod pachę. Albo Tomo do glana.
Artykuły też coraz gorsze, ale muszą przecież się dopasować do czytelników, a że same słit dziewczynki tu są, to co poradzić?

Powinnyśmy tu być nadal i dbać o poziom tego portalu. Takie moje zdanie.
PS.: szerzej znacie mnie pewnie jako jagoda1602 smile)
Edytor zaawansowany
  • sopwil 22.07.12, 21:50
    po prostu wszystko schodzi na psy, potrzebny koniec świata.
    ale- co prawda to prawda, tutaj już nawet nikt specjalnie nie prowokuje nikogo do "dyskusji", dlatego tak rzadko wchodzę na kotka.
  • manffred 22.07.12, 21:54
    @sopwil
    I nawet się nie opłaca, bo dwunastolatki, czy nawet dziesięciolatki nie dopuszczają do siebie myśli, że ktoś inny może mieć rację. Mam jednak nadzieję, że z tego wyrosną. Ja też taka byłam ^^
  • avrilkaskate 22.07.12, 22:08
    chyba trochę przesadzasz. nie sądzę, żeby każda dwunastoletnia fanka one direction była na tak niskim poziomie, jaki przedstawiłaś w swojej wypowiedzi...

swoją drogą, chyba był taki wątek.
  • kokosh_ 22.07.12, 22:36
    kotek dodaje tutaj mnóstwo postów o 1D, bo mają swoje "pięć minut", to zlatują się fanki, zakładają tu konta. wyobraź sobie - jakaś osoba wchodzi, patrzy - 1D, Selena, Demi, Bieber i wychodzi, pewna, że nie znajdzie tu nic dla siebie. ja również jestem fanką 1D, lubię ten zespół, tu się mogę o nim czegoś dowiedzieć.

no, a że poziom intelektualny niektorych fanek pozostawia wiele do życzenia, to już nie umiem wyjaśnić ^^
  • cooma 22.07.12, 23:04
    Ja tutaj jeszcze wchodzę, ale dosyć rzadko. Artykuły są nawet ciekawe jak dla mnie, co mnie nie interesuje to po prostu nie czytam, fajny był cykl 'Giganci rocka' ostatnio. Brakuje mi tylko tych fajnych dyskusji na forum, na przykład Forum Kotkowego Echelonu trochę wymarło crying
  • eszek1 23.07.12, 00:49
    matko, cóż za ujmująca historia. sądzę, że te "słit małolaty" tez z biegiem czasu zrozumieją jakie były głupie słuchając 1 D. Więc nie masz powodu podkreślać jaki to niski poziom
  • firana 23.07.12, 08:36
    Uważam dokładnie tak samo jak pani wyżej.

Piszesz: "pierwszy raz pojawiłam się około dwóch, do trzech lat temu, jako głupia małolata. Miley, Miley whole my world - taka między innymi była moja głupota. Oczywiście, uważałam też, że rock, a w szczególności metal, to gó..", więc jakim prawem plujesz po dziewczynach, które dopiero raczkują jako użytkowniczki kotka i mają mniej więcej po 12 lat? To się nazywa hipokryzja, droga słuchaczko rocka i metalu. (Nie szanuję ludzi, którzy próbują udowodnić za wszelką cenę, że rock lub inny styl muzyczny, który z pozoru wydaje się alternatywny, jest tysiąc razy ambitniejszy od popu - oj, niekoniecznie.)

I zaraz, Ty masz 14 lat? Chryste, "aż chce mi się iść po kapcie Jareda, nawdychać się i umrzeć w męczarniach. O! Albo Shannonowi pod pachę. Albo Tomo do glana." - swoją drogą 30stm podchodzi pod popkulturę, więc nie masz się zbytnio czym chwalić.

Wiesz jak sobie Ciebie wyobrażam? Mała, ubrana na czarno, glany lub conversy, mnóstwo przypinek 30stm i innych pseudorockowych zespołów na plecaku bądź torbie, na wszystkich patrząca z góry.

Kliknęłam na ten temat, bo spodziewałam się czegoś interesującego. Sama jestem na kotku od ponad 4 lat, nie zmieniając - jak w Twoim przypadku - loginu. (Co też mogłabym zanalizować psychologicznie.) Ale po prostu szczena mi opadła... Nie wiem jak niedojrzałym trzeba być i nietolerancyjnym, żeby rzucać się na GUST MUZYCZNY (brawo, poruszyłaś temat niemalże najniższych lotów).

Jesteś za mała, żeby zrozumieć, ale może kiedyś sobie to jeszcze raz przeczytasz: Jeśli coś Cię irytuje to zignoruj to. Takie proste zdanko, a nie wiesz jak wielkie ma przesłanie.

PS Jeśli Cię uraziłam w którymś momencie to najbardziej przepraszam. Chcę obronić dziewczyny, na które bezpodstawnie "drzesz mordkę" smile
  • manffred 25.07.12, 19:09
    1. Hipokrytką jestem i o tym wiem ^^
    2. Nie mam nic do popu, a zdanie o ludziach wyrabiam sobie patrząc na ich wypowiedzi. Na przykład koleżanka wyżej, która słucha 1D wydała się całkiem sympatyczna smile
    3. Źle sobie wyobrażasz, nie mam żadnych przypinek, ubieram się we wszystkich kolorach, a glany mam na zimę, bo mi kozaki nie pasują. Conversów też nie mam.
    4. 30STM podchodzi pod wszystko po trochu i nie napisałam, że jakiś gatunek jest lepszy, a jeśli tak to wygląda, to nieumyślnie.
    I 5. Ja nie bardzo potrafię coś zignorować, aczkolwiek się staram, bo mi wiele dobrego nie przynosi wink
  • yourbadream 23.07.12, 09:17
    Nie rozumiem o co się pieklisz. Mój pierwszy post, od momentu, gdy się zarejestrowałam był we wrześniu 2008 roku. Przeżyłam zmiany na Kocie i tak dalej. Bardzo wiele użytkowniczek się posypało i przyszły nowe, które jakby rozumy pozjadały. Ty chyba swój też zjadłaś. Może jak dojrzejesz to zrozumiesz, że tak już jest. Jaki temat zaczęłaś? MUZYCZNY? Dobre.
  • anulka 23.07.12, 11:45
    ja jestem cały czas od 4 lat ale ostatnio niewiele się tutaj dzieje.
  • elisss92 23.07.12, 13:24
    Jeśli byłaś tu 2-3 lata temu, to powinnaś pamiętać manię na Jonas Brothers. Wtedy bracia J, dzisiaj 1D, nie wiem o co Ci chodzi, zawsze tak było i będzie, że zaistnieje ktoś na kilka sezonów a po nim przyjdą następni. Sama jestem na kocie od 3,5 roku, kiedyś było tu ciekawie, wielu użytkowniczek już nie ma, albo się nie udzielają. Po nich przyszły nowe i mimo mojego stażu tutaj jakoś nie mogę się odnaleźć.
    Artykuły wiele się nie zmieniły, zmieniają się tylko ludzie o których w nich mowa. Ale przecież Ty widzisz różnicę, skoro byłaś fanką Miley a teraz lubisz coś zupełnie innego. Daj słuchać każdemu i postępować tak, jak jemu się podoba smile

Peace!
  • morelka227 23.07.12, 13:35
    No też się właśnie zastanawiam gdzie są ci wszyscy ludzie uncertain A tyle osób tu poznałam i mówię tu o normalnych osobach, nie o pokemonach. Poznałam tu masę Echelonu, fanów rocka... Z jedną dziewczyną nawet się zaprzyjaźniłam i mamy świetny kontakt już prawie 2 lata. Smutne jest to, że dużo starych użytkowniczek poodchodziło...No i te niektóre tematy, kilka notek o Bieberze w ciągu dnia, jak dla mnie to przesada. Chociaż szczerze mówiąc też zaczynałam na kotku jako wielka fanka Miley itp., jednak to min. użytkowniczki kotka też sprowadziły mnie na tą "rockową drogę". No i Forum Kotkowego Echelonu, które ledwo żyje. Tego na kocie mi brakuje chyba najbardziej.
  • seven.seas 24.07.12, 18:12
    Kiedy byłaś dwa,trzy lata młodsza uwielbiałaś M. Cyrus- więc nie dziw się,że dziewczyny, które są w wieku, w którym ty gardziłaś rockowymi zespołami, uwielbiają 1D, czy Justina Biebera.
    Kiedyś nastolatki szalały za Tokio Hotel i Jonas Brothers - ich sława powoli przemija, wchodzą nowe gwiazdki (co prawda gorsze, ale skoro świat idzie "do przodu" ...).
    A gatunek ulubionej muzyki wcale nie określa ludzi, ich charakteru.
    Możesz się miło rozczarować,że niektóre fanki Biebera i Nicki Minaj mają jeszcze bardziej cięty język od wojewódzkiego.
    Ale ja się pytam : Gdzie się podziała tamta muzyka? Muzyka z okresu młodości naszych rodziców wink
  • justyna1997 24.07.12, 18:49
    mam niecałe 15 lat czyli jestem 4 lata na kotku i dołączyłam do kotka mając 11 lat,dopiero zaczynałam słuchać rocka i pamiętam manię na jonasów,sama jej uległam,później pełną parą zaczęłam słuchać rocka i metalu,ale im jestem starsza jestem bardziej otwarta na inne gatunki muzyczne,np. od niedawna słucham też dubstep'u,przez te prawie cztery lata nauczyłam się tolerancyjności dla innych,choć nie jestem jeszcze w tym mistrzyniąsmile jeśli dopiero tyle jesteś na kotku to zostań jeszcze z 3 lata to może nauczysz się szanować ludzi i ich gusta,również przez to,że będziesz starsza,jeśli się tego nie nauczysz to jesteś jednostką niereformowalną.Dziękuje za uwagę.smile
  • wampire13 24.07.12, 19:48
    Jak byś była tak mądra jak mówisz, zerknęłabyś pare tematów niżej. Jest taki sam wątek, taka sama tematyka. Nie sposób go nie zauważyć..jest jakiejś 4 tematy pod twoim..........sciana

Powtarzasz się tylko. -,-
  • manffred 25.07.12, 19:13
    To że zmądrzałam, nie oznacza, że uważam się już za mądrą ^^ Ty je przeglądasz, ja nie. Jeśli to tak bardzo przeszkadza, to można zgłosić do usunięcia, mi to nie przeszkodzi smile
  • justyna1997 24.07.12, 19:50
    za bardzo Cię ochrzaniłam,głupio mi przez to i Cię przepraszam,każdy człowiek ma swój gust i trzeba to czasem uszanować,ja osobiście "omijam" te "notki" z 1D itp.,ale szkoda,że na kotku nie ma notek np. o Avenged Sevenfoldbig_grin dziewczyny mają rację 1D mają swoje 5 minut,jeszcze trochę i wg. nie będzie o nich notek,ale po za tym,są jeszcze bardzo fajne osoby, z którymi da się popisać o dobrej muzycesmile na koniec: mam nadzieję,że mi wybaczysz poprzednią notkębig_grin
  • manffred 25.07.12, 19:15
    Nie mam co wybaczać, bo każdy tutaj wygłasza swoją opinię wink Ale i tak dziękuję, że to teraz piszesz smile tolerancji cały czas się staram nauczyć, ale pewnie nie wychodzi mi najlepiej ^^
  • polish_5er 24.07.12, 20:28
    Według mnie nieważne czy ma się 10 lat czy 20, jeżeli jest się tolerancyjnym, nie powinno sie nigdy czepiać czyjegoś gustu. Każdy lubi co innego i tego się trzymajmy. Nie będę słuchać rocka czy tam metalu tylko dlatego, że ktoś sądzi, że to jest lepsze od tego czego słucham ja...
  • aureola 24.07.12, 21:13
    Ktoś słucha 1D - spoko.
    Miley? Proszę bardzo.
    Ale najgorszy jest poziom chamstwa wśród uźytkowniów. Plują jadem na wszystko i wszystkich. Czekają tylko na okazję żeby zmieszać Cię z błotem i zwyzywać. Są nietolerancyjni i po prostu czasami głupi. To jest najgorsze. Jak wchodzę na kotka i poczytam komentarze to mam ochotę zwrócić śniadanie i wywalić laptopa przez okno, bo nie mogę patrzeć jacy ludzie są chamscy, wredni a czasem po prostu bezduszni. Nie wiem... chcą odreagować na innych? Kurde, nie lubisz kogoś, to nie wchodź na artykuł o nim i nie truj ludziom du*y, bo reszta ma gdzieś twoje zdanie wyrażane w chamski i patologiczny sposób. Jedyne, czego brakuje na kotku to kultury. Dziękuję za uwagę. Przepraszam, jeżeli są jakieś błędy, bo pisałam to w stanie wzburzenia.
  • trzpiotka 24.07.12, 22:24
    Teraz piszesz, że wstydzisz się siebie sprzed lat i uwierz mi, że za kilka lat będziesz żałowała założenia tego wątku, bo jest na naprawdę niskim poziomie. Nawet nie chce mi się go szerzej komentować. Szkoda czasu.
  • manffred 25.07.12, 19:16
    Bardzo możliwe.
  • bubblepop 25.07.12, 17:08
    Bo Marsi to taki metal, że hej -.-
  • manffred 25.07.12, 19:15
    Gdzie ja napisałam, że Marsi to metal? Wskażesz mi może?
  • bubblepop 26.07.12, 20:07
    Nigdzie smile
    Ale narzekasz na fanki Miley Cyrus, 1D itp., a jesteś przekonana, że słuchasz nie wiadomo jakiego rocka pod postacią 30STM.
  • katjacarter_ 25.07.12, 19:41
    aha, fajnie wiedzieć, że jestem gó.wno warta i nie mam prawa tutaj nic na kotku komentować, ani pisać, bo jestem fanką 1D i nie słucham rocka, czy metalu, zajebiście -.- dziecko, weź sie zastanów nad sobą. najeżdżasz na fanki 1D, że są pokemonami itd. a sama napisałaś żałosne zdanie, na poziomu podstawówki: "Aż chce mi się iść po kapcie Jareda, nawdychać się i umrzeć w męczarniach. O! Albo Shannonowi pod pachę. Albo Tomo do glana." - nie no to mnie rozjeb.ało ... uważasz się za nie wiadomo jak dojrzałą, a takie dziecinne masz poglądy, że kto nie lubi tego co ty, to nie jest na poziomie. ogarnij sie...
  • szatynka 26.07.12, 21:44
    Jedźmy po sobie, a potem narzekajmy, że mentalność Polaków jest jaka jest, umm milusio <3

Czasami zastanawiam się czy ludzie po prostu klepią w klawiaturę czy może nadchodzi taki czas, kiedy potrafią przemyśleć to, co stworzyli?

• trufla 01.08.12, 15:31
    Jestem na kotku od około trzech lat i muszę przyznać, że ten portal nie odpowiada już mojemu gustowi. Muzyka, której słucham, książki, które czytam - nikt ich nie zna więc trochę ciężko mi o nich dyskutować. Myślę, że chodzi też o to, że wydoroślałam i oczywiście mimo iż pojawiam się tu czasami żeby zobaczyć jak się miewa kotek i sprawy tutaj (bo przez większość czasu czułam się tu jak u siebie), ale pozostaję anonimowa smile ps: sama jestem fanką one direction i wiem dobrze, że nie wszystkie są takie straszne big_grin
  • merle123 01.08.12, 17:45
    Ja na kocie jestem od 3 lat. Miałam wtedy 16/17 lat. Sama uległam manii Jonas Brothers, mimo że od dawna jestem fanką innego rodzaju zespołów m.in. Nightwish i Within Temptation. Teraz dalej szaleję za tymi zespołami ale lubię też utwory 1D, bo są lekkie i fajnie się ich słucha. Czy to czyni ze mnie pokemona? Wydaje mi się że nie. O gustach się nie dyskutuje, każdy niech słucha tego co komu się podoba. Trzeba się uczyć tolerancji, widziałam tu jedną wypowiedź zgodną z prawdą: poziom chamstwa jest okropny, użytkowniczki jadą po sobie a przecież to nie o to chodzi! Przeraża mnie że 11-sto, 12-sto-latki klną tak że szok! To jest najgorsze, nie poziom artykułów czy zespołów, tylko właśnie kultury.
    Tak się zastanawiam jaki cel miałaś zakładając ten wątek?
  • pegan_ 03.08.12, 12:22
    Nie rozumiem jak możesz uważać się za lepszą tylko dla tego, że słuchasz innej muzyki niż 1D itp. Na prawdę nie czyni Cię to inteligentniejszą.

Tak w sumie trochę mogę się zgodzić, bo naprawdę ciężko jest znaleźć na tym portalu osobę z którą prowadziłoby się rozmowę. To tyczy się też tematów tu zakładanych.
    Ale być może jestem już za stara na ten portal..
  • shirayuki 05.08.12, 21:37
    Nie wiem jak można oceniać człowieka po tym jakiej muzyki słucha. A więc każda osoba słuchająca pop itp. jest idiotyczną fanką...?sciana
    Napisałaś "A teraz? Same fanki 1D, napalone na nich i mające w dupie ich muzykę." Czytając cały Twój post, można wywnioskować, że byłaś taką fanką Miley Cyrus. Wtedy była wielka moda na nią, teraz na 1D. I tak będzie zawsze. Zawsze jakaś młoda gwiazda uczestnicząca czy to w programach rozrywkowych czy to w produkcjach Disney'a "wybije się" bo to się po prostu dobrze sprzedaje. uncertain
    Nie mówię też,że grają złą muzykę,ale nie w moim guście.
    Co to tego że teraz wychwalasz ponad wszystko 30STM i inne zespoły którymi się zbyt nie interesuje. Po tym mogę stwierdzić , że według Ciebie inne gatunki muzyczne to po prostu g*wno. indifferent To tyle ode mnie. Pozdrawiam.
  • jonasofanka 07.08.12, 11:13
    Co do blogów i tych pozytywnych komentarzy to myslałam, ze jestem jakaś inna i szczególnie wybredna. Bo jak zaczęłam czytać jakiś blog i już na początku nie ma tego profesjonalizmu to płakać mi się chce. Do cholery jasnej, najbardziej mnie denerwuje jak jest blog z opowiadaniem i leci to mniej więcej tak:
    (...)
    -hehehehehehehehehehehehehe, masz racje będzie fajnie HEHEHEHEHEHEHEHE- XXX roześmiala sie : ).
    -ok to bede an 18 kupimy sobie cos ladniutkiego hehehe, ok?-zapytala
    -ok ok. to teraz lec bo cos tam coś tak.
    (...)

I komentarz pod tym:
    Ale sie wciągnęłam! Czekam na dalszy ciąg kisskisskisskisskisskisskisskisskiss jesteś mistrzem <3<3<3. HEHEHEH pozdrawiam kisskisskiss iks dee.
    Ale jak ja coś takiego widze to mnie skreca -.- .

Wybacz, ale ja nie potrafiłam tak beznadziejnie napisac nawet kawałka :C.
  • jonasofanka 07.08.12, 11:23
    Albo ff. Leci tak:

Poszłysmy do kawiarni z xxx i zobaczyłysmy łan dajrekszon. podeszlysmy do nich i sie spoytalysmy czy mozemy usiąść.
    -hej, mozemy sie dosiąść? Jestesmy waszymi najwiekszymi fankami ( i tu wyjmuje z kieszeni album rozmarow XXXXL i daje do podpisania). Pliiiiska.
    -hej, takie ślicznotki nei moga siedziec same- odpowiedzial harry.- siadajcie.- jeeeju ale wy jestescie sliczne. umowisz sie ze mna?
    -hehehehehehehehehehehehehe, no ok.
    (...)
    NA RANDCE,
    -HEHEHEHEHEHEHEHE, jak cie zobaczylem to nie moglem oderwac od cb oczu. piekna jestes. wiesz? kocham cie.
    -ojeeeeejuśku!- moje policzki zrobily sie czerwone jak burak. najwieksza gwiazda na swiecie chce ze mna chodzic.- no nie wiem. co powiedza twoi znajomi. ale ok, ja tez cie kocham.
    Później poszlismy do mnie i sie kochalismy. BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA

No i komentarz wiesz jakiego typu:
    Och jak cudownie : ************************** płakałam jak to czytałam jesteś mistrzynią w pisaniu <3!
    ~fankałandajrekszon

I jak tu się nie załamac :<?
    Wiem, ze niektórzy nie umieją pisac, ale CHOLERA JASNA jesli nie umiecie to nie piszcie albo przynajmniej nie reklamujcie swoich blogow ;c.

Ja nic nie mam do fanek 1D ani do nich samych. Po prostu chciałam to tak ładnie zaakcentować :3.

WWW.PATELNIA-WIDELEC.BLOGSPOT.COM

Proosze o komentowanie :3
    Tak! Ja wiem, ze idealnie nie piszę, ale się staram i nie piszę HEHEHEHHEHE ;c.
  • jane_ 08.08.12, 18:41
    jakie to słabe.

pomyśl sobie, że ktoś może właśnie przez takie tematy nie wchodzi na kicie. bo niemiło się robi.

a poza tym, co jest trudnego w utrzymywaniu kontaktu z fajnymi ludźmi z kota poza kotem? mi to jakoś wychodzi. i uwierz, nie jest trudne.

reszta brzmi jak prowokacja, aż się dziwię, że tam u góry tak ostro reagują. mi by się nie chciało.
  • whiplash. 09.08.12, 00:14
    mówisz, że słuchasz 30stm ? jesteś tru. na prawdę ostro. teraz to pojechałaś. chylę czoła. jak możesz słuchać tak bardzo ambitnej i ostrej muzyki. na prawdę podziwiam.
  • jonasofanka 09.08.12, 11:18
    A tak w ogóle jak czytam wasze odpowiedzi to same lepsze nie jesteście, bo krytykujecie (inaczej tego nazwać nie mogę) jej gust muzyczny, więc? <ok>

Nie jestem po żadnej stronie, ale same tak niby bronicie innych, a teraz wielcy hejterzy. No cóż, Zastanowcie się zanim będziecie chciały być mądre :3.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka