Dodaj do ulubionych

POMOCY!!! mam paskudny trądzik!!

21.01.14, 19:46
mam juz dość tego okropnego trądziku! sciana macie może jakiś pomysł jak się go pozbyć? próbowałam już różnych kremów czy pastylek ale nic nie działa sad ostatnio wygooglowalam piling chemiczny Słyszał ktoś coś o takim zabiegu? ponoć nie boli..
Edytor zaawansowany
  • hlsa 25.01.14, 12:57
    Witam, ja radziłabym pójść do dermatologa. Jest wiele skutecznych leków na trądzik. Od tabletek do żelów, jednak najskuteczniejsze z nich są na recepte smile
  • hlsa 25.01.14, 12:58
    I zapraszam healthylifestyleall.blogspot.com/
  • dana7511 20.07.14, 11:06
    Tabletki na zaskórniki - track.derminax.pl/product/Derminax/?uid=2484&sid=584&pid=123&bid=advandec Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.
  • marsjanka115 25.01.14, 21:38
    DERMATOLOG chyba że masz poniżej 16lat w takim wypadku możesz przeczekać
  • lost... 27.01.14, 02:51
    - dermatolog
    -garnier 'czysta skóra' (mi pomogło...)
    -dermatolog nie pomógł - lekarz..
    tak , lekarz... kolega siostry miał paskudny trądzik z którym walczył długi czas... w końcu poszedł do lekarza i co się okazało? miał raka...
  • agu9856 07.02.14, 13:37
    Ja jednak proponuję wybrać się do dermatologa, który lepiej dobierze sposób leczenia.
  • darklayla 20.02.14, 18:59
    Polecam kosmetyki tołpa wink dostaniesz np. w rossmanie na dziale dla nastolatków smile testowałam naprawdę bardzo dużo żeli z różnych firm i nic nie dawało takich rezultatów jak ta big_grin są troszkę drogie, za żel zapłacisz ok 30 zł tak samo tonik czy krem, ale naprawdę warto!!! ja na dzień dzisiejszy mam czystą cerę i tylko raz na jakiś czas coś mi wyskoczy np. przed okresem tongue_out a i jeszcze używam mydła siarkowego też polecam smile
  • manhatan2002 17.03.14, 17:32
    O tym całym peelingu nic nie słyszałam, ale jeśli chodzi o trądzik, to mogę Ci nieco doradzić. Też kiedyś miałam trądzik, najgorzej na czole, co mnie strasznie wkurzało. Ale teraz nie mam! big_grin Oto moje sposoby : Sprawdzone przeze mnie : 1. Świetna jest na pozbycie się przyszczy i trądziku maść Benzacne. Można ją kupić w niemal każdej aptece i kosztuje jedynie ok.9 zł smile Smaruj się nią codziennie wieczorem, a po ok. tygodniu trądzik i pryszcze znikną brawo 2. Obmywaj sobie codziennie twarz sokiem z cytryny. Tylko nie przed wyjściem do szkoły, bo po cytrynie skóra się trochę zaczerwieni i będziesz wyglądać jak po 10-kilometroym biegu! indifferent Inne sposoby : 1. Idź do dermatologa, on Ci doradzi co masz stosować na trądzik 2. Stosuj pastylki Cera Nova 3. Myj twarz ciepłą wodą z mydłem wink No, to chyba wszystkie jakie znam. Myślę, że któryś pomoże smile Pozdro wink
  • meandelle 15.04.14, 12:20
    super jest ziolo z kozieradki!!!!! - do kupienia w sklepach zielarskich !!!! polecam - wygladza i oczyszcza - chociaz sam proces stosowania jest troche zmudny - nalezy zagotowac z olejkiem z drzewa herbacianego a pozniej nalozyc na ligninie na twarz i lezec przez pol godz - ja akurat lignine bandazuje na twarzy....
  • agu9856 29.06.14, 17:58
    Ja jeszcze ostatnio słyszałam od koleżanki, że pomogło jej regularne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki, więc może warto spróbować? Ja osobiście miałam kilka zabiegów i efekty były świetne, jednak ja zmagam się z zaskórnikami podskórnymi.
  • nutkaaa 29.06.14, 22:12
    1
    Trądzik może być spowodowany nieodpowiednią dietą znam przypadek, w ktorym osobie wyskakiwały pryszcze po zjedzeniu czekolady konkretnie innej po cytrusach i nie zadne alergie tylko po prostu.. wieć spróbuj eliminować niektore rzeczy ze swojego menu na jakiś czas zobaczysz ( no i oczywiście bez fast foodów tak czy siak)
    2
    Spróbuj przemywać twarz AFRONISEM kupisz to w aptece jednak uważaj bo on jest na bazie alkoholu i wysusza skórę wiec z nim ni emożna przesadzać ale raz dziennie na noc nic się nie powinno stać no i najlepiej nie natłuszczaj cery to wzmaga wychodzenie wyprysków i spróbuj używać pasty cynkowe do kupienia również w aptece chyba dwa złote dalam i smaruję na noc "wyciąga" takie większe pojedyncze pryszcze na drugi dzien jest caly jesli tak to mogę ując wyciskam go (choć mówią ze się nie powinno..) i koniec po nim zaczerwienienie znika szybko i już smile
    3
    Udaj sie do dermatologa naprawdę nie bój się to najlepsze co możesz zrpboć jeśli domowe sposoby nie pomogą a najlepiej stosowac to co zaleci lekarz plus domowe sposoby. Moja kolezanka miala koszmarny trądzik naprawdę.. aż plany jej zostawały ;c i poszla a babaeczka dała jej skierowanie do ginekologa bo miala tez bolesne miesiączki i dostała tabletki antykoncepcyjne niby ale słabe ze nie zabezpieczaly ją do konca przed zajsciem w ciąże ale na trądzik pomogly okres ma 3 dni leciutki bezbolesny a cera jak pupcia niemowlaka smile<br />
    POWODZENIA!
  • nektarynka. 02.07.14, 15:19
    Pamiętaj:

- nie dotykać twarzy rękami
    - wycierać do osobnego ręcznika (tylko do twarzy)
    - nie stosować żadnych mocnych peelingów (tylko enzymatyczny Ziajkę polecam)

I przede wszystkim iść do dermatologa. Ja kupowałam różne produkty z Rossmanna, tabletki na cerę (jadłam je przez 5 miesięcy) a dowiedziałam się że w tych produktach czaiły się problemy. Były krótko mówiąc do kitu.

Wyleczyłam się wink
  • blueberry34 08.07.14, 12:46
    Napisane powyżej porady są w 100% prawdziwe, należy jednak dodać do nich odpowiednią dietę bogatą w cynku i witaminę C oraz ograniczenie słodkości i ostrych potraw.
  • wikip 10.07.14, 14:39
    To ja czytałam w tym artykule na Hellozdrowie: www.hellozdrowie.pl/jedzenie/olej-kokosowy-kosmetyk-lek-i-suplement o tym, ze warto jest stosować olej kokosowy. Nie tylko na trądzik, ale ogólnie na poprawę kondycji skóry czy zdrowia, bo zawiera wiele cennych minerałów i witamin.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka