Dodaj do ulubionych

Czy znaczę dla niego coś więcej?

11.06.14, 17:01
Moja sytuacja wygląda tak: od kilku lat przyjaźnię się z pewnym chłopakiem, rozmawiamy o wszystkim, nie mamy przed sobą tajemnic....ale ostatnio zauważyłam, że częściej na mnie zerka, uśmiecha się w moją stronę kiedy myśli, że nie patrzę i ostatnio zaczoł wypytywać mnie o różne rzeczy,np. ,,co z twoim byłym?'',,jakie jest twoje ulubione jedzenie?''itp. Nie wiem co to dokładnie oznacza z jego strony, ale wolałabym to wyjaśnić przed wakacjami, bo w nowym roku szkolnym bedziemy razem w szkole.... Jestem otwarta na rady!uncertain
Obserwuj wątek
    • emeraldgreen Re: Czy znaczę dla niego coś więcej? 11.06.14, 21:49
      Rozumiem. . wiesz myślę że możesz dla niego znaczyć o wiele więcej niż się tylko wydaje. A a prócz pytania o byłego lub pytania w stylu co lubisz. Darzy Ciebie komplementami typu : ładnie wyglądasz w tej bluzce itp. lub wyskoczymy gdzieś dzisiaj ? Jak często spędzacie ze sobą czas to myślę że bardzo lubi go dzielić razem z Tobą. Być może dla niego to coś więcej niż przyjaźń. Moim zdaniem on najwyraźniej pokazuje że mu na Tobie zależy, skoro się przyjaźnicie pewnie mu ufasz i wiesz że możesz na niego zawsze liczyć. Pogadaj z nim delikatnie i wspomnij o waszej przyjaźni, może jednak on nie uważa Ciebie za tylko przyjaciółke.
      A od czego powstaje miłość jak nie na przyjaźnii i zaufaniu.
      Jakbyś miała jakieś jeszcze pytania lub wątpliwości pisz śmiało smile a napewno coś doradze.
      Pozdrawiam Serdecznie smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka