Dodaj do ulubionych

Problemy 19 latka który kończy technikum

10.05.19, 00:12
Witam wszystkich nie wiem czy trafiłem do dobrego działu bo jestem już dorosły jeśli tak to mnie poprawcie. Borykam się od wielu lat z pewnym problemem który do tej pory olewałem otóż moje relacje z innymi nigdy nie były na wysokim poziomie część klasy w ogóle mnie nie lubiła oczywiście mam garstkę pseudo kolegów których się jako tako trzymałem ale oni są dwulicowi nigdy mnie nie szanowali część z was by teraz powiedziała "Jeśli są dwulicowi to czemu się ich trzymałeś?" problem leży w tym że nie chciałem być sam jak palec bo to chyba najgorszy z możliwych scenariuszy. Nigdy nie miałem prawdziwego przyjaciela a na związek nie jestem jeszcze gotowy i myślę że to jest jeden z powodów dla czego pseudo koledzy ze mnie drwią ogólnie można powiedzieć że jestem antyspołeczny wolę ciszę i spokój jeśli mnie ktoś zapraszał na imprezę to zawsze przychodziłem z wielką niechęcią nienawidzę tłumów dla tego nigdy nie byłem na żadnej dyskotece(nie licząc tych szkolnych, półmetku i studniówki). To co wyżej napisałem nie jest dla mnie żadnym problemem. Wkraczam w życie dorosłe aktualnie jestem w trakcie pisania matury po maturze wyjeżdżam za granicę na rok. W przyszłości będzie trzeba znaleźć drugą połówkę ale boje się tego że przez to że mam złą reputacje zawsze będę sam. W rodzinie jestem odmieńcem mój młodszy brat był zawsze lubiany i z tego co zauważyłem jego rówieśnicy go szanują moja starsza siostra też nie miała z tym problemów a za rok będzie brała ślub. Boję się że jeśli uda mi się jednak kogoś kiedyś znaleźć to przebywanie w miejscu którym mieszkam nie będzie możliwie bo część moich znajomych/pseudokolegów mieszka nie daleko mnie i przez moją złą reputację bym musiał zmienić środowisko ale nie chcę tego robić ponieważ się tu najlepiej czuję. Nigdy nie byłem zbyt wylewny a jednak to napisałem może ktoś to przeczyta. Za wszystkie błędy językowe brak przecinków i słabą składnie bardzo przepraszam ale jestem dyslektykiem i mam z tym trudności.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.