15.06.09, 21:26
Wiecie... Mam 12 lat , chodzę do 5 kl.
Jestem młoda wink
Ale mam problem ... <br />
Dzisiaj mama poweidziała że jak zaliczę kompetencje w następnym roku to pojedziemy do
Londynu i tam będę chodzic do gimnazjum iwgl. ;/
Nie cieszę się , ale mama powiedziała że to jeszcze nie jest pewne ... <br />
No chcę się czegoś dowiedzieć od was co sądzicie.. Lecę samolotem , no ale z niektórymi z
mojej klasy znam sie 7 lat ! I nie wiem czy wytrzymam bez kolegów i koleżanek aż rok !
Bo oczywiście potem wrócę do Polski wink <br />
Poradźcie mi proszę !
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: Londyn... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 20:25
      Niestety nie pomogę Ci. Sama musisz wiedzieć czy chcesz lecieć do Londynu.
      Zastanów się czy to jest warte rozstania się z kolegami i odwrotnie czy warto
      dla kolegów zmarnować szansę uczenia się za granicą, bo to dla Ciebie wielka
      szansa. Dlatego naprawdę się zastanów, rozważ wszystkie za i przeciw i podejmij
      decyzje. A potem musisz porozmawiać z mamą szczerze i uzasadnić dlaczego tak
      wybrałaś.
      • miniusiaa Re: Londyn... 16.06.09, 20:43
        Na Twoim miejscu ja bym pojechała. To jest dla Ciebie wielka szansa! A co do
        kolegów? Wydaje mi się, że gdy wrócisz będziecie mieć jeszcze więcej wspólnych
        tematów, nie będziecie mogli sie wygadać. Czasem fajnie tak odpocząć od innych.
        Jeżeli stanie się tak jak wcześniej napisałam (czyli nie będziecie mogli się od
        siebie "odczepić") zobaczysz czy niektórzy są takimi prawdziwymi przyjaciółmi
        czy nie. Zawsze możesz też pójść do kafejki internetowej, rozmawiać przez skype
        lub wysyłać zdjęcia i prosić żeby do Ciebie maile pisali, co słychać ciekawego w
        Polsce. zresztą rok to nie jest tak długo , niektórzy wyjeżdżają wiedząc , że
        już nie wrócą...
      • inna_97 Re: Londyn... 17.06.09, 22:01
        Dzięki wam za porady ... <br />
        Faktycznie to może być taki "test" dla przyjaciół... <br />
        Czy jak wrócę to będą dalej mnie lubić ??
        Myślę że tylko niektórzy smile
    • kimberly25 Londyn 18.06.09, 11:02
      Super!,ja bym na twoim miejscu skakała z radości xD,ja nigdy nie latałam samolotem,ale
      raczej bym się tylko troche baławinkBędziesz miała jeszcze dużo kolegów i koleżanek.I tak
      kiedyś będziesz musiała się z nimi rozstaćindifferentindifferent
    • inna_97 :) 18.06.09, 17:08
      Teraz to się nawet cieszę...
      Przed tem beczałam xD.
      Ale teraz to co innego...
      Bardzo wam dziękuję że mi pomogłyście ...
      Jesteście super ;D
    • aleks768 Re: Londyn... 20.06.09, 22:35
      nocuj u koleżanki 10 tyg. a mama nie pojmie gdzie jesteś weź zapasowe kluczyki
      od domu od furtki, itp że jak wyjadą (bez ciebie może) to wróć do domu
      • green_freak Mieszkam. 22.06.09, 21:23
        Hej smile Wiem o czym mowisz,rozumiem cie.MY kieslicmy wyjechac na 2 lata a juz
        jestemy 4 .Ja bym na twoim miejscu od razu wyjechala.Ja sie juz tak
        przyzwyczailam,ze juz prawie nie chce wracac.Tu jest super,a szkola ma nizszy
        poziom,ale za to pozniej wybierasz sobie swoje przedmioty i robisz to co
        chcesz,np.ja robie aktorstwo ;D Masz duzo wyborow tutaj , a nie tyle ile w
        Polsce . smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka