• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wyciecie pecherzyka zolciowego a sport Dodaj do ulubionych

• 05.02.13, 20:12
    Czy po wycieciu pecherzyka trzeba przez dlugi czas uwazac? Po jakim czasie mozna zaczac uprawiac sport? Mysle rowniez o sporcie nazwijmy to ostrzejszym, gdzie zachodzi ryzyko uderzenia tego rejonu? A moze juz nigdy brzuch nie wraca do stanu pierwotnego?

Edytor zaawansowany
    • 22.04.13, 19:20
      Pozwalam sobie podbic watek.
      • 27.04.13, 07:27
        Dołączę się do tego wątku. Czy ktoś wie ile czasu po usunięciu pęcherzyka można jeździć na rowerze, chodzi mi po jazdę rekreacyjną tzn. bardzo wolno turystycznie robiąc dużo przystanków. Jazda raz w tygodniu trasa długości ok 20 - 30 km . a codziennie trasa ok 5- 10 km.
    • 20.06.14, 20:44
      Zabieg miałam w styczniu 2010 r. 10 dni po zabiegu wyjechałam z dziećmi na ferie, duzo spacerowałam w trudnym terenie, troche " jeździłam" na nartach z takich małych górek jak na sanki. Pierwszy raz miałam narty na nogach. W wakacje zaczełam chodzic na siłownie i rózne zajecia fitness, jezdziłam na rowerze. Mniej lub bardziej ale do dnia dzisiejszego uprawiam jakis sport. Nie miałam z powodu aktywnosci fizycznej żadnych dolegliwości.
      --
      Różne drogi dla różnych ludzi
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.