Dodaj do ulubionych

depilacja laserowa

08.05.10, 15:27
za tydzień wybieram się do salonu kosmetycznego mary cohr -futuro w warszawie na
pierwszy zabieg depilacje laserową na wąsik moja siostra z tego korzysta i jest
zadowolona a czy ktoś już z was korzystam z takiego zabiegu piszcie jak to jest????

Edytor zaawansowany
  • Gość: wannaridemybike IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.10, 14:43
    a co chcesz konkretnie wiedzieć? gdy ja bylam na zabiegu to kosmetolog wszystko mi
    dokładnie tłumaczyła przed i po fakciesmile w trakcie tezwink
    zanim sie wybierzesz to poczytaj moze troche o depialacji, tutaj np.
    www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_laserowa.html jest sporo waznych informacji

na kiedy masz termin?smile
  • rose80 27.05.10, 13:57
    Nie korzystałam z tego zabiegu, ale na Twoim miejscu poczytałabym trochę na ten
    temat, albo wypytała specjalistę. Słyszałam, że depilacja laserowa daje
    najlepsze rezultaty!
  • Gość: TuttoBella IP: *.cityconnect.pl 31.05.10, 00:52
    też jestem zdania, że musisz poczytać wcześniej o depilacji. ja zanim poszłam w końcu do
    SL naczytałam się mnóstwo na ten temat. Choć z drugiej strony fakt faktem, że depilacja
    laserowa jest już tam sprawdzonym i popularnym zabiegiem, że nie ma się chyba co za
    bardzo obawiaćwink
  • Gość: MultiHaan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.10, 10:24
    ja też korzystałam z depilacji laserowej, mam bardzoi dobrą opinię i tym zabiegu, jest
    naprawdę skuteczny. To wręcz spełnienie marzeń każdej kobiety, mówię wamtongue_out święty
    spokój z goleniem, czy to nie brzmi kusząco?wink
  • Gość: Maja IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.12.10, 21:39
    Depilacje laserową można bardzo tanio i co najważniejsze profesjonalnie zrobić w DivaClinic, aktualnie za 1zł to był mój najtańszy zabieg w życiu, ale oczywiście nie mam nic przeciwko, takim cenom. wink Polecam wszystkim
  • Gość: Lanca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.10, 20:12
    Ja robiłam laser na bikini i na pachy w Kos Med na pl. Konstytucji. Jak to jest?
    Podczas zabiegu odrobinę szczypie a potem masz problem z głowy. Robiłam po 5
    serii w odstępach mniej więcej 1,5 miesiąca. To jest genialne rozwiązanie i
    wszystkim neizdecydowanym polecam. Tylko uważajcie by robić to u lekarza a nie u
    kosmetyczki bo laserem można poparzyć, mojej koleżance niestety się to zdarzyło
    bo chciała tanio i zrobiła w jakimś dziwnym miejscu...
  • Gość: milenka IP: *.home.aster.pl 03.02.11, 16:02
    ja robiłam zupelnie niedawno taka depilacje laserową zakończyłam miesiac temu( były tylko 4 zabiegi) .
    Jestem bardzo zadowolona i powiem Wam ze nie wiem co ja do tej pory robiłam-z maszynka do golenia.
    A depilacje miałam robiona we Wrocławiu u dr WIatroszka.
  • Gość: xxx IP: 83.2.227.* 29.11.10, 14:39
    nie korzystam
  • Gość: zupiojs IP: 178.73.48.* 07.12.10, 04:58
    robilam w Denique i musze przyznac ze tam jest naprawde lux
  • alfacentauri 08.03.11, 16:05
    Ja właśnie zastanawiam się nad wydepilowaniem pach - a to tylko dlatego, że znalazłam bardzo fajną promocję w studio Estetica w Krakowie - 200 zł za zabieg, który trzeba powtarzać co 3 miesiące, więc to jak najbardziej w moim zasięgu finansowym smile U mnie powinny wystarczyć trzy zabiegi, więc 600 zł za pozbycie się włosów na stałe to bardzo niedużo smile
  • erica 14.03.11, 13:36
    A ja myślę, że zamiast decydować się na depilację laserową lepiej skorzystać z Selectif Pro, pierwszego na świecie urządzenia do stałego usuwania owłosienia za pomocą ultradźwięków. Co najważniejsze w przeciwieństwie do depilacji laserowej, urządzenie to może usunąć wszystkie kolory włosów a bezpośrednio po zabiegu można poddać się innym zabiegom kosmetycznym i opalaniu.
  • beyond 17.03.11, 11:35
    Ten selectif pro to całkiem niezłe rozwiązanie. Ostatnio jak byłam na drenażu w klinice la perla to właśnie jedna blondynka przyszła na taką depilację. W końcu to jest dobra alternatywa dla wszystkich osób, które nie mogły sobie pozwolić na laserową opcję. trwa to trochę dłużej, ale czego się nie robi dla gładkiej skóry smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka