12.06.10, 09:43
po odchudzaniu na nogach pojawiły mi się rozstępy zaczęłam używać krem na rozstępy
z mary cohr smaruje rano i wieczorem są one mniej widoczne a nowe już nie powstają
co wy robicie z rozstępami macie jakieś sprawdzone sposoby????
Obserwuj wątek
    • pa576a Re: rozstępy 06.11.10, 22:34
      pilingismile używałam co prawda nie na nogi, ale na biust, pilingu pat&rub do
      biustu i dekoltu. Super delikatny, można stosować co tydzień, a nawet 2 razy w
      tygodniu, pomogło, nie są widoczne nawet na opalonej skórze. Na nogi wypróbuj
      scruby z naturalnymi olejami. taki kosmetyk pobudza skórę do regeneracji i
      dostarcza jej budulca.
      • Gość: chorwatka Re: rozstępy IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.10, 14:08
        Jeśli rozstępy już są to owszem można stosować peelingi ale raczej musimy się pogodzić z tym, że już nam całkowicie nie znikną sad moja siostra na swoje rozstępy smaruje się regularnie żelem Flosleku na rozstępy i mówi, że dostrzega lekką poprawę, te nieznośne rozstępy stały się trochę jaśniejsze,więc efekt choć w małym stopniu został osiągnięty smile
        • Gość: Ania Re: rozstępy IP: *.net.pl 15.02.11, 22:00
          Pewnie, że jak już raz się pojawiły nie znikną zupełnie. Ja i koleżanka stosujemy krem LeMaadr. Używałam go w ciąży i teraz jak Misio ma 7 tygodni. Kremik ma fajny zapach, można używaćgo też do masażu, z przyjemnością się nim smaruję. Poluję na zestawy promocyjne w aptekach.
      • erica Re: rozstępy 18.02.11, 15:32
        Moim zdaniem zamiast czekać na efekty stosując kremy i balsamy, lepiej jest podjąć bardziej radykalne kroki. Czy słyszałyście o klinice La Perla? Możliwe, że część osób skojarzy to miejsce z Anną Muchą, która jest klientką tego miejsca. Właśnie tam przeprowadzany jest zabieg biodermogenezy aparatem bi-one, który jest bezpieczny i nie ma efektów ubocznych. poza tym co dla mnie najważniejsze przeprowadzany jest przez specjalistów.
    • Gość: mona Re: rozstępy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 15:40
      Kremy na pewno nie pomogą całkowicie pozbyć się rozstępów. Skuteczne w tym wypadku są jedynie zabiegi. Jednym z lepszych jest zabieg Bi-one, który jest robiony w klinice La Perla. Polega ona na trzech krokach, czyli peelingu, odżywianiu komórkowym, biodermogenezie oraz odzyskiwaniu równowagi. Efekty są naprawdę spektakularne. Dzięki temu zabiegowi można całkowicie pozbyć się tego mało estetycznego problemu. Na pewno jest to o wiele skuteczniejszy sposób niż kremy, czy różnego rodzaju masaże.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka