Dodaj do ulubionych

Wychudzone modelki!

IP: *.stacje.agora.pl 22.06.10, 12:54
To koszmar, jak wyglądają niektóre modelki - to już nawet nie jest ładne!!!!
Moim zdjaniem to wina projektantów, którzy chcą mieć "wieszaki" a nie kobiety
jako modelki!
Edytor zaawansowany
  • misscoconut 22.06.10, 14:22
    A później wszyscy są zdziwieni skąd wzięła się anoreksja u nastolatek.
  • Gość: gość IP: 156.17.155.* 22.06.10, 15:03
    lepsze wychudzone niż te XXXXL tongue_out
  • Gość: ruda_wiewiora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 15:11
    Osobiście uważam, że kobiety skrajnie wychudzone jak i monstrualnie grube to przesada.
    Trzeba znaleźć pomiędzy tym złoty środek. Pojawiają się coraz częściej (np. w magazynach
    modowych) grube modelki. Nie rozumiem tego. Najpierw promowanie anoreksji, a teraz
    otyłość? Należy nauczyć kobiety jak żyć ZDROWO.
  • b3n1a 22.06.10, 15:19
    chciałam napisać to samo. Ani XXS ani XXL nie jest ok, każda z nas jest inna,
    ale każda może być seksowna. Promuje się teraz wieszaki, a popatrzcie tylko na
    Kim Kardashian, ona to ma tyłek, a jednak uważa się ją za symbol sexu, podobnie
    jak Beyonce, dziwie się dlaczego zamiast nich dziewczyny stawiają sobie za wzór
    modelki w rozmiarze 0. Ja też walczę z nadprogramowymi kilogramami przed
    wakacjami, ale nie popadam w jakiś obłęd. Pozdrawiam !
  • Gość: ola23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 20:51
    masz racje.. mam takie samo zdanie na ten temat.. anoreksja NIE ale OTYŁOŚĆ TEŻ
    NIE!!!
  • Gość: Lily IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.10, 15:16
    Ze skrajności, w skrajność. Według mnie, ani te XXS, ani XXL nie są
    odpowiednie.. powinno się brać normalne rozmiary (S, M i L) wink
  • queegirl 22.06.10, 15:29
    Ja sądzę,ze i wieszaki i rozmiar 41 nie są dobre. Od rozmiaru 36 do 39 jest ok. Powyżej i
    poniżej to już gorzej.Bo i nie wygląda się za ładnie (bez obrazy) ,ale i nie zdrowo.
    Myslę,że projektanci powinni się zastanowić nad modelkami w takich rozmiarach :pkisskiss
  • Gość: ja IP: *.zen.co.uk 22.06.10, 16:18
    W europejskiej rozmiarowce nie ma nieparzystych liczb, tak wiec nie do konca
    rozumiem, skad wzielas 39 i 41, queegirl.
  • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 22.06.10, 18:45

Przykro mi ale nie ma rozmiaru 41 ani 39 , chyba że buta smile
  • Gość: shazz IP: *.olsztyn.mm.pl 22.06.10, 20:17
    to jest chyba jakiś żart. bardzo przepraszam, ale kobieta mająca 180 cm wzrostu
    raczej rzadko nosi rozmiar 36 (chyba, że jest modelką to wtedy nosi naturalnie
    mniejszy), za to bardzo często nosi właśnie 40stkę i powiem Ci moja droga, że
    owszem wygląda i ładnie i zdrowo. ale to się tyczy dorosłych kobiet, które etap
    katowania się głodówkami w imię chudości mają już za sobą, a nie dziewczynek
    wciąż dążących do jakiegoś wyimaginowanego "ideału". poza tym zgadzam się z
    większością, ani xxl ani xxs nie jest pożądane, najlepiej zachować umiar i dbać
    o siebie, a modelki pokazywać po prostu szczupłe i zgrabne. pozdrawiam smile
  • Gość: charolotte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 16:50
    Osobiście nie zgadzam się z Tobą. Sama noszę rozmiar 34 albo mniejszy przy 172
    wzrostu i wcale nie jestem wychudzona. Jjem normalnie, nawet nigdy nie próbowałam
    się odchudać. Uważam oczywiście, że anoreksja to paranoja i powinno się to zatrzymać.
    Ale z drugiej strony nie widzę nic atrakcyjnego w kobietach w rozmiarze 50....
    Dlaczego nie znaleźć złotego środkA i pokazywać normalnych kobiet w romiarze 38 czy
    40? Czy zaawsze musimy przechodzic od skrajności w skrajnośc???!!!!
  • Gość: Kinga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 17:16
    Trochę już przesadzacie ... to nie jest tak, że od razu wszystkie się
    katują,żeby zostać modelką...
    Raczej chodzi tu o taką budowę...przemianę materii, geny. One są takie z
    natury... najczęściej, ale są i takie które się oszukują i starają chudnąć...
    A co do anoreksji to już nie popadajmy w paranoje, że to wina modelek... świata
    mody itp
    To choroba psychiczna i troche to bajka,że ma się za ideał modelkę.
    Często jest to druga osoba na ulicy. A kobiety o rozmiarze XXS powinnismy
    uszanować bo brak akceptacji rani, one nie zawsze sa takie z wyboru, a tak samo
    jak te z rozmiarem XXL.

A co do tego, że modelki powinny byc grubsze, w rozmiarze większym np. S, M a
    czy nie sądzicie, że było by ich ogromnie wiele ? ...
  • Gość: lolita IP: *.nsystem.pl 22.06.10, 17:32
    To jest jedyny sensowny komentarz! Widać, ze autorka jest mądrą kobietąwink Akceptacja to
    podstawa,
  • b3n1a 23.06.10, 14:14
    a kto tu mowi o braku akceptacji?? Mi się zdaje, że większość z nas wyraziła
    swoje zdanie na temat tego co wygląda lepiej? Chyba mają prawo podobać nam się
    pełniejsze kształty, ale nie znaczy to, ze modelki w rozmiarze Zero to
    katastrofa. Więc proszę nie sugerujcie, ze nie jesteśmy "mądrymi kobietami"
    tylko dlatego, ze wolimy co innego. Ja Was serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz
    zaznaczam, że wg MNIE najważniejsze to akceptować i podobać się sobie!!
  • Gość: gość IP: *.chello.pl 22.06.10, 19:08
    Zgadzam się w 100% z Kingą.. W naszym kraju jest brak akceptacji osoby skrajnie
    wychudzone i jak osoby z nadwagą są często wyśmiewane.. A rzeczywiście nie
    zawsze takie są z wyboru..
    Ja np. noszę rozmiar L.. i oczywiście chciałabym być chudsza, ale to jest
    praktycznie nie realne.. Cały czas się zdrowo odżywiam, ćwiczę i stosuję dietę,
    a kilogramy nie spadają.. Figurę mam już zapisaną w genach i nie zmienię tego..
    W mojej rodzinie wszystkie kobiety są pulchne..
  • Gość: Nieznajoma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.10, 17:30
    Myśle że skoro się odchudzają i chcą być modelkami to ich sprawa, projektanci tu
    nic do tego.
    Zresztą szczupłe długie nogi są seksi. A wy jesteście jakieś zakompleksione
    skoro czepiacie się zwykłych inaczej zarabiających na życie ludzi. kisskisskisskisskiss
  • julka6655 22.06.10, 20:46
    Nie popieram wychudzonych modelek, głownie dlatego, że przez nie wiele dziewcząt, o bardzo łądnej figurze, ma kompleksy i chcą za wszelką cenę wyglądać jak modelki na wybiegu lub w gazetach. Ich idealne ciała utrwlają się nam w psychice, czego nie jesteśmy nawet świadomi i później uważamy kogoś szczupłego, za grubasa.indifferent

Oczywiście pań XXXL też nie popieram.
  • Gość: m. IP: *.xdsl.centertel.pl 22.06.10, 22:00
    dlaczego taki mały wybór, albo xxs albo xxl? Najlepiej normalny rozmiar M.
    dlaczego albo chude, albo grube. Nie może być NORMALNE?
  • miya_ke 23.06.10, 02:41
    po pierwsze nie sądzę, że pokazywanie większych modelek jest popieraniem czy
    lansowaniem otyłości, raczej chodzi o pokazanie różnorodności. oczywiście,
    może się to nie podobać i czy nawet odrzucać, po latach oglądania patyczaków
    na zdjęciach smile a po drugie, z racji, że sama noszę rozmiar 44, każdej 34 czy
    36, która narzeka na swój rozmiar, życzę, żeby przez moment ponosiła 44, wtedy
    automatycznie przestanie narzekać na swój "wielki" rozmiar smile
  • Gość: me :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.10, 09:16
    szczerze mówiąc moim zdaniem rzeczy na wybiegach czy też zdjęciach najlepiej wyglądają w
    rozmiarze 36 lub 34 smile po protu na takie osoby łatwiej projektantom jest zaprojektować a
    krawcom uszyć te rzeczy a zwłaszcza gdy do tego dziewczyna jest proporcjonalna czyli 90-
    60-90.
    a poza tym popatrzcie jak zaczęli wprowadzać modelki xxl to na zdjęciach jest jeszcze więcej
    photoshop'a niż na zdjęciach modelek szczupłych.
    Nie twierdzę że modelki mają mieć rozmiar xxs ale s i xs moim zdaniem są normalne smile
  • Gość: milka IP: *.chello.pl 23.06.10, 09:49
    jeśli dziewczyna ma w biuście albo biodrach 90cm to na pewno nie jest to r. 34
    .... modelki w r. xs maja wymiary ok 82cm w biuście i biodrach a talia 50 parę
    centymetrów. Sprawdź sobie wymiary słynnych modelekwink
  • Gość: madzia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.10, 11:25
    chba najlepszy jest rozmiar naturalny M i S w zaleznosci od dziewczyny
  • Gość: Casette IP: *.silesiamultimedia.com.pl 23.06.10, 15:53
    Ja osobiście sądzę, że projektanci ostatnio promują kolekcje na dość 'dużych'
    kobietach, bo chcą pokazać, że nie tylko szczupła kobieta może być piękna.
  • Gość: ladybird. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.06.10, 20:34
    Ktoś napisał, że gdyby modelki miały rozmiar S i M to byłoby ich dużo. I co tego?

Też uważam, że XXS i XXL nie jest ładne. Przez wychodzone modelki dziewczyny
    mają skrzywiony obraz rzeczywistości - patrzą na NORMALNĄ dziewczynę, o ładnej,
    kobiecej figurze i zaraz pojawiają się komentarze typu - ale ma grube uda,
    powinna schudnąć. Z kolei promowanie XXL to promowanie niezdrowego trybu życia.
    Wiem, że są osoby, które mają mały wpływ na swoją figurę (geny itd. ) , ale
    duuża część jednak ma. wink
  • Gość: Laura IP: 193.39.158.* 24.06.10, 15:59
    Moim zdaniem to osoby ktor maja rozmiar wiekszy niz S sa koszmarne ;>.
    Jak mozna sie tak pokazac wogole ? Modelki sa piekne bedac tak chude, po za tym one
    sa wlasnie wiszakami jesli chodzi o catwalk, to chyba oczywsite ; ) !!
  • Gość: Starr IP: *.icpnet.pl 24.06.10, 21:13
    nie rozumiem u was panie jednego dlaczego normalnym rozmiarem jest xs i s a a xxs i l
    to juz nei to jzu nei zdrowe po pierwsze ja tylko zaczyna sie temat kobiet kraglejszych to
    co chwila zarzuca sie im ze sa spasle nic nei robia nie cwicza etc. tak zaraz bedzie ze
    bronei swoich kompleksow tak bronei kompleksow poniewaz nosze rozmiar 44/46
    poniewaz moj biust sie nei misesci w pasujace do talii 38/40 nigdy nei uniklalam sportu
    cwiczylam na kazdym wf w ramach swojego wolnego czasu chodze na rolki na silownie
    etc. i nadal taka jestem no to teraz moze ktos mi powie gdzie sie zaniedbuje tak samo
    jest czesto w przypadku kobiet bardzo szcuplych maja poprostu swietna przemiane
    materii i tyle kolejna sprawa modelki size + nei nosza rozmiaru 50 mozna pokazywac
    szczuple i tezsze kobiety ale by mialo to umiar by nie byly to panei otyle lecz raczej z
    nadwaga lub tak chude ze mozna studiowac na nich anatomie tak samo rozbraja mnie
    ludzie tacy jak cudowny wspanialy i jakze hipokrytyczny ukochany projektant karl ktory
    sam byl nie szczuplutki a twierdzi ze kobiety w roz 38 czyli te grube wg niego zle
    wygldaja bardzo zle w jego ubraniach to samo tyczy sie naszej gosi ktora to jest wieksza
    niz modelki size plus ale coz ubranai dobrze wygladaja tylko na chudych jesli umei sie
    projektowac to bedzie wygladc dobrze tez na proporcjonalnej dziewczynie majacej
    wiecej ciala
  • Gość: xxx IP: 83.2.227.* 29.11.10, 14:30
    zgadzam sie z tym tylko na hallowen
  • pestka1 06.01.11, 13:10
    Modelki są tak chude, że to jest przesada tym bardziej że taki "kanon piękna" jest promowany we wszystkich mediach i internecie choćby tutaj
    www.moda-online.pl/styl/modelki
    A potem młode dziewczyny , które chcą tak wyglądać głodzą się i nie biorą pod uwagę że większa część zdjęć modelek jest poprawiana w Photoshopie i tak naprawdę ich ciało nie jest idealne
  • Gość: lila70 IP: 83.2.20.* 06.01.11, 17:56
    To prawda że niektóre naprawdę wyglądają fatalnie ale trzeba wziąć pod uwagę że one muszą wyglądać jak wieszaki bo ma być widać ciuch a nie modelkę. One prezentują te ciuchy. myślę że wokół tego jest za dużo krzyku przecież one same się decydują na taki zawód płacą im za to. Zawsze trzeba coś poświęcić. Moim zdaniem to praca jak każda inna.uncertain
  • 14e 24.01.11, 14:47
    z tym się zgadzam to przesada!!
    Przykładem jest Top Model wyrzucili
    te grubsze chociaż moim zdaniem były chude
    a zostawili szkapy,masakra
    zapraszam na bloga - world-of-ideas-gab.blogspot.com/
  • bakier_ewa 31.01.11, 13:20
    Gość portalu: Maja napisał(a):

> To koszmar, jak wyglądają niektóre modelki - to już nawet nie jest ładne!!!!
    > Moim zdjaniem to wina projektantów, którzy chcą mieć "wieszaki" a nie kobiety
    > jako modelki!

dlatego jak slysze dziewczyne, ktora mowi, ze chce byc modelka to ja 10 razy przestrzegam, ze nim sie obejrzy moze byc chora. bo beda od niej wymagac, coraz to innego wygladu... sad
  • Gość: mona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.11, 15:25
    Wydaje mi się, że powoli ta tendencja się zmienia. Zbyt chude modeli nie są wpuszczane na wybieg, a coraz większą popularnością cieszą się te plus size, także teraz zaczynają przeginać w drugą stronę wink miejmy nadzieję, że w końcu moda znajdzie swój złoty środek i ubrania będą prezentować modelki w normalnych rozmiarach.
  • kasia1007 16.02.11, 18:37
    Zgadzam się, również uważam, że XXS i XXL nie jest ładne...
    Dla mnie wychudzona kobieta zatraca swoją kobiecość... Kości , które dobrze widać pod skórą wyglądają ohydnie! Tak samo biust, pupa... Nie wyobrażam sobie, żeby kobieta nie miała krągłości... w końcu to nasze atuty...
  • ognista 22.02.11, 14:39
    Niestety współcześnie panują bardzo niebezpieczne kanony piękna i dziewczyny za wszelką cenę chcą być bardzo chude, co niestety często niekorzystnie odbija się na ich zdrowiu. Być może kiedyś się to zmieni, w końcu moda lubi zataczać koło, więc może kiedyś zobaczymy modelki w większych rozmiarach niż xs.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka