Dodaj do ulubionych

Mam strasznie matowe włosy - co zrobić?

IP: 109.243.170.* 12.07.10, 15:48
o robić żeby mieć gładkie i błyszczące włosy? Ja mam gęste, zdrowe nie
narzekam, ale są raczej matowe, i sterczące na różne strony, nie wiem czy to
wina tego, że suszę je suszarką? Niektóre dziewczyny jak patrzę to mają takie
gładko przylegające. Nie wiem czy to kwestia odżywki, czy trzeba używać
prostownicy żeby mieć też takie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Halszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.10, 19:42
    Może spróbuj jakiś kosmetyków z płynnym jedwabiem. Na moje włosy to działa
    super, tylko ja znowu wolę mieć bałagan na głowiesmile
  • Gość: Marlenka IP: 94.254.228.* 13.07.10, 11:07
    jak błyszczace chcesz mic to odżywki, ale od tego jeszcze niekoniecznie beda
    proste i gladkie. od prostownicy moze i tak, ale prostownica srasznie niszczy
    wlosy, aj uzywalam dlugo i teraz mam zniszczone niestety...
  • Gość: fiolecik IP: 188.33.132.* 14.07.10, 11:23
    prostownica zniszczysz szybko wlosysad( ja uzywam roznych odzywek w sprayu. po
    tym jak wysusze wlosy spryskuje sobie nimi włosy. od razu sa gladsze, bo to
    suszarka je tak wysusza, ze sie nie układająsmile)) a tak wystarczy spryskac. teraz
    uzywam sobie serum do wygladzania włosów Cece Crative, jak chcesz mozesz sobie
    sprobowac, może tez bedzie ci pasowac, mozna to kupic w sklepach Beliso z takimi
    fryzjerskimi szamponami i odzywkami. dla mnie to lepsze niz prostownica wink))
  • panirewolucja 16.07.10, 12:36
    A ja też polecam jedwab-mnie pomógł, a miałam podobny problem. Wystarczy kilka
    kropli rozprowadzić na dłoniach i wetrzeć we włosy, powinny nabrać połysku i
    gładkoścismile
  • Gość: wroom2 IP: 195.117.116.* 20.07.10, 17:27
    polecam odżywkę do włosów bursztyn, glikogen, która nadaje włosom energii
  • story 13.08.10, 15:45
    Wydaje mi się, że dobra odżywka załatwiłaby sprawę, no ale na początek poszłabym
    do fryzjera, podcięła końcówki, potem przez jakiś czas stosowała dobrą odżywkę i
    może coś tajnego by z tego wyszło, włosy nabrałyby blasku i witalności, a
    problem z matowym kolorem by zniknął.
  • Gość: xxx IP: 83.2.227.* 29.11.10, 13:56
    prostownica wysusza wlosy wiec moga byc jeszcze bardziej matowe... unikac zbyt cieplej wody i fryzur ktore obciazaja wlosy...najlepiej uzyc odzywek prostujacych wlosy
  • Gość: Ewelina K. IP: 94.42.86.* 21.12.10, 17:07
    Polecam Paul Mitchell Super Skinny Serum i Paul Mitchell The Shine!! Rewelacja! wink
  • Gość: Msd_jk IP: 79.139.85.* 23.12.10, 10:51
    ja Ci polecam Collagen By-Health jednak nie ma to jak dzialac od wewnatrz wszystkie preparaty, odzywki, serum... nie maja za bardzo efektow. A ten preparat dotalam w salonie od fryzjerki bo mialam problem z wypadaniem wlosow, ale wiem ze mozna sobie tez w necie kupic od www.noblehealth.pl Zrobisz sobie taka kuracje i wlosy odzyja!
  • julik 09.01.11, 21:46
    Ja polecam , aby po umyciu głowy puścić na włosy strumień zimnej wody .Może niezbyt przyjemne , ale włosy są lśniace, mniej się przetłuszczają i można
  • drapa 11.01.11, 15:47
    Spróbuj odzywek z jedwabiem. Ja stosuję odżywkę regeneracyjną bez spłukiwania jedwabna kuracja polskiej firmy Marion kosmetyki. Włosy są po niej wygładzone i łatwo się rezczesują.
  • Gość: upiak IP: *.centertel.pl 11.01.11, 18:56
    naswietlic w Denique
  • Gość: marika IP: *.dynamic.chello.pl 28.01.11, 21:58
    Czasami dobrze jest przejść się do fryzjera na profesjonalne odżywianie włosów. Np. w warszawskim salonie Berendowicz&Kublin do takiego odżywiania używa się urządzenia, które otwiera łuskę włosa, dzięki czemu kosmetyki lepiej wnikają. Sami na pewno nie będziemy w stanie tak dokładnie zregenerować swoich włosów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.