Dodaj do ulubionych

przedłużanie rzęs

14.07.10, 18:28
Drogie panie co myślicie o przedłużaniu rzęs. Mam koleżankę w pracy, która
bardzo zazdrościła mi tego, że moje rzęsy są dość długie.
I dość często mówiła o tym, że wybierze się na przedłużanie rzęs.
Tylko pytanie nr 1 jaką metodę wybrać. Pytanie nr 2 gdzie się wybrać.
No i chyba najważniejsze pytanie czy myślicie, że warto ???
Edytor zaawansowany
  • oszalina 15.07.10, 12:11
    Jeżeli chodzi o metodę to myślę, że jedną z najlepszych jest xtreme lashes,
    czyli tzw. 1-1 - do każdej naturalnej rzęsy, przyczepia się jedna syntetyczną -
    takie doczepione rzęsy wyglądają bardzo naturalnie i nie obciążają tak bardzo
    naturalnych rzęs jak np kępki. Co do tego gdzie warto robić - Studio Kleopatra w
    Warszawie bardzo dobrze robi coś takiego, pani Magda, która zabieg wykonuje
    jest stylistka zaawansowaną - nieliczne osoby w kraju taki tytuł posiadają, więc
    jak się tam człowiek wybierze na takie przedłużanie rzęs, to na pewno będzie
    miał dobrze wszystko zrobione.
  • gos123 18.07.10, 21:52
    Ja polecam!!Najlepiej metodą 1 do 1.Możesz mieć długie rzęsy ale fajnie je
    zagęścić smile Nie byłam do tego przekonana, bo ja też mam długie rzęsy ale
    chciałam oszczędzić malowania ich w wakacje. I ciesze się, że je założyłam!Nie
    wiem z jakiego miasta jesteś smile Ja jestem z Krakowa i gorąco polecam taki nowy,
    śliczny salon kosmetyczny na os. Piastów. Nazywa się Solaya. Trafiłam z
    polecenia koleżanki i ja też go polecam smile Przede wszystkim baardzo miła Pani
    kosmetyczka, a nawet nie kosmetyczna tylko kosmetolog, więc dobrze zna się na
    rzeczy. Już jestem umówiona na depilację wink Ale wracając do przedłużania rzęs
    nie ma nad czym się zastanawiać. Ja wyglądałam bardzo naturalnie smile
  • hiacynt 20.07.10, 20:54
    też myślałam o tym, żeby rzęsy przedłużać tą metodą 1do 1. Dzięki temu będą one
    wyglądały bardziej naturalnie, nie żadne kępki tylko właśnie rzęska po rzęsce.
    Widziałam zdjęcia i przyznam, że efekt jest powalający.
    Trafiłam na ofertę studia Fanaberya i strasznie mi się ta oferta spodobała.
    Podobano do każdej klientki podchodzą bardzo indywidualnie. Może któraś z was
    była w tym salonie i podzieli się ze mną wrażeniami ??
  • panirewolucja 21.07.10, 11:51
    A powiedzcie mi ile trwa taki zabieg przedłużania?
  • kika75 02.09.10, 00:46
    jeśli dzieki temu ktoś będzie sie lepiej czuł to warto żeby poszedł w wawrszawie w salonie
    ayurveda center robią przedłużanie rzęs polecam bo dwie moje koleżanki tam były na
    tym zabiegu i są bardzo zadowolone.
  • ognista 22.02.11, 14:34
    Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs to ostatnio widziałam ciekawą informację na ten temat na www.facebook.com/FaceandBodyInstitute z resztą można tam odnaleźć cenne porady a strona jest bardzo ciekawa. Moja koleżanka ostatnio poddała się zabiegowi przedłużania rzęs i muszę przyznać, że wygląda naprawdę ślicznie, zdecydowanie jej spojrzenie przekłuwa teraz uwagę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka