25.10.10, 16:42
znacie może jakieś diety ? jeszcze nigdy żadnej nie stosowałam ae przytyłam ostatnio i
chciałabym to zgubić tongue_out
dzięki wink
Obserwuj wątek
    • Gość: marika Re: diety IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.10, 19:35
      Cudownych diet jest mnóstwo, a po nich problemów ze zdrowiem równie dużo. Przychylam się do opinii, że lepiej jest zgłosić się do dietetyka. Jeżeli mieszkasz w okolicy Warszawy to mogę Ci polecić Klinikę Diety Medlinea, gdzie pracują bardzo dobrzy specjaliści, którzy oprócz tego, że ustalą Ci dietę to dodatkowo ułożą trening. Będziesz miała tam kompleksową opiekę, dzięki której na pewno uda Ci się skutecznie schudnąć, bez uszczerbku na zdrowiu.
    • Gość: tulipan Re: diety IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.10, 13:45
      wiesz jeśli chcesz schudnąć bezpiecznie, a przede wszystkim skutecznie dobrze by było gdybyś poszukała diety, która będzie dobra dla Ciebie. Przy zrzucaniu zbędnych kilogramów lepiej jest nie sugerować się "dietami gazetowymi", tymi które są bardzo popularne, bo to co jest dobrego dla innych nie koniecznie będzie dobre dla nas wink
      Może dobrze by było się z kimś skonsultować w sprawie doboru diety ??
      Świetni specjaliści pracują w klinice Vimed, opracowują oni dietę na podstawie kodu metabolicznego, dzięki czemu masz pewność, że dieta będzie skuteczna i najważniejsze, że będzie bezpieczna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka