Dodaj do ulubionych

jaki krem na zimę?

23.02.11, 16:02

mój to krem perfekcyjnie ochronny z mary cohr super się sprawdza teraz kiedy za oknem mamy taką pogodę,a wasz
Edytor zaawansowany
  • Gość: wika IP: *.piaseczno.robbo.pl 27.02.11, 20:39
    Zima ma się już na szczęście ku końcowi ale ja jeszcze używam kremu ochronnego i do rąk i do twarzy- czasem nawet smaruje nim uda bo marzną na wietrze!! mam sprawdzone winterCare z flosleku. a ustka smaruję wazelinką- moją ulubioną poziomkową- to już przez cały roksmile
  • Gość: paolka IP: *.robbo.pl 07.03.11, 15:18
    Zgadzam się z Wika, też używam na zimę tego kremu-jest już przeze mnie sprawdzony i uważam, że jakościowo jest bardzo dobry. Szczerze polecam, choć na szczęście zima się już kończy więc może próbowanie lepiej zostawić na przyszły rok smile
  • alfacentauri 14.03.11, 15:06
    Ja teraz zastanawiam się nad kremem na wiosnę, czymś lżejszym na pewno, zwykle używałam Pharmaceris dla cery mieszanej i pewnie do niego wrócę. Poza tym muszę pomyśleć o kremie ochronnym z wysokim filtrem, który nie będzie zatykał porów i pozwoli skórze oddychać. Możecie coś polecić?
  • olqqa 15.04.11, 17:59
    tu czyta,m rózne porady:
    blog.annadlaurody.pl/2011/02/jak-pielegnowac-piersi-podczas-ciazy-i.html
    o kremach na zime chyba też kiedyś coś było
  • latinka90 25.01.19, 19:34
    Świetny jest krem ochronny firmy basiclab. Stosują go również moje dzieci smile ma naturalny skład i nie jest typowym tlusciochem. Ja kupuje na www.prettify.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka