Dodaj do ulubionych

POmocy ;(( Pryszcze na plecach i dekolcie.

IP: *.lomza.mm.pl 03.06.09, 22:16
POmocy co mam zrobic , mam pryszcze na dekolcie i plecachsadsad. Prosze
pomózcie sadcrycry ponieważ zbliżają się wakacje i przebranie w strój
kąpielowy a z takimi plecami wole nie pojawiac się i dekoltem rowniez heeelp
cry cry
Obserwuj wątek
    • Gość: Mania Re: POmocy ;(( Pryszcze na plecach i dekolcie. IP: 94.254.236.* 04.06.09, 10:14
      Zacznij zazywac Face Okey. Poza tym, codziennie myj plecy plynem do mycia twarzy
      z problemami (ja uzywam clearskin z avonu). Dobrze tez smarowac wykwity jakims
      sprawdzonym mazidlem (ja tez mam z avonu sztyft na wypryski). W lecie odradzam
      uzywanie alkoholowych preparatow, bo mozesz sie nabawic przebarwien od slonca.
      Face Okey powinno pomoc- zawiera drozdze i kompleks bialek serwatkowych, ktore
      najwyrazniej dzialaja, bo u mnie znacznie ograniczyly syfki. Zycze powodzenia-
      jak zaczniesz stosowac teraz, za miesiac powinno byc juz bardzo dobrze (do 2
      tyg. moze Cie mocniej wysyfic, bo wylazi wszystko, co siedzi w srodku), ale to
      tylko chwilowe i przechodzi. Pozdrawiamkiss
      • blondyneczka83 Re: POmocy ;(( Pryszcze na plecach i dekolcie. 04.06.09, 20:56
        Napisz jak wyglądają te pryszcze. Czy są to małe krostki? Czy większe w środku których zbiera się ropa?
        Jeżeli są to niewielkie wykwity skórne, to zlikwidujesz je np maścią cynkową (nakładaj punktowo kilka razy dziennie), a także zażywaj tabletki Cerabit. Tabletki są o tyle skuteczne i wspomagają leczenie punktowe, gdyż działają "od środka". Działanie takie napewno pomoże twoim plecom, dekoltowi a także twarzy, czy tez innym czściom Twojego ciała na których widać wykwity.
        Natomiast jeżeli są to duże, ropne krosty to niezwłocznie udaj się do dermatologa, a zanim wyciągniesz sobie kartotekę to przykładaj na nie maść ichtiolową, która rewelacyjnie "wyciąga" ropę.
        • Gość: Cati Re: POmocy ;(( Pryszcze na plecach i dekolcie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 10:30
          Jak pisze poprzedniczka wszystko zależy od nasilenia tych pryszczy. Jeśli jest
          ich bardzo dużo to pierwsze co polecam wizyta u dermatologa. Jeśli to raczej
          pojedyncze można walczyć z nimi samemu. No i tu Cerabit rzeczywiście jest dobrym
          sposobem na uzupełnienie działania miejscowego. Zadziała na organizm od wewnątrz
          i pomoże zwalczyć przyczyny powstawania pryszczy
          • blondyneczka83 Re: POmocy ;(( Pryszcze na plecach i dekolcie. 14.06.09, 02:38
            Szkoda, że autorka tematu milczy tongue_out
            Ale tak, czy inaczej Cati ja również się w zupelności z Tobą zgodzę, że jeżeli sprawa wygląda beznadziejnie, to niezwłocznie do dermatologa trzeba się udać, a jeżeli zmiany skórne są niewielkie i jest ich mało, to można samemu wytoczyć ciężkie działa wobec nich big_grin W sumie ja już nastolatką dawno nie jestem, aczkolwiek Cerabit zażywam i pryszcze nawet przed okresem mi nie wyskakują, a to dla mnie bardzo ważne, gdyż wcześniej wyskakiwały mi takie okropnie bolące pryszcze, w których tworzyła się ropa uncertain
            A Ty Cati masz już jakieś doświadczenie w doustnym przyjmowaniu leków zwalczających trądzik czy też pryszcze (jak zwał tak zwał tongue_out)?
      • blondyneczka83 Re: POmocy ;(( Pryszcze na plecach i dekolcie. 22.06.09, 22:17
        Aly mydło Protex stosujesz do mycia twarzy??? Nie wyszusza Ci jej zbytnio?
        Ja do mycia twarzy obecnie używam żelu z Lirene (nie wiem ile dokładnie kosztuje, ale coś około 15-20zł), a jak mi się on skończy to zaczne myć twarz tym żelem Cerabit, który został dołączony do tabletek (szkoda mi wurzucić tego żelu Lirene, bo jest dobry).
        Z kolei tabletki Cerabit są dla mnie wygodne, gdyż nie muszę smarować twarzy maściami- nie lubie mieć świecącej i tłustej skóry confused

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka