Dodaj do ulubionych

włosy, włosy włosy!!! help. zdesperowany gość

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 19:13
Witam Was wszystkie wink Niedawno scięłam włosy na długosć do ramoin- to aż ok 15-20
cm krócej niż wczesniej, Wszyscy mówią, ze jest mi ładnie, ale co z tego? Chcę znów
moje długie włosy, ale nie chcę ich przedłużać, Zastanawiam się, więc czy sa jakieś
sposoby na przyśpieszenie wzrostu włosów? Jakie fryzury z włosów do ramion? Dziękuję
za wszystkie porady wink kiss
Edytor zaawansowany
  • Gość: zdesperowany gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 19:22
    Ach i przepraszam, ale chciałam jeszcze zapytać- co mogę zrobić, aby farba z włosów
    szybciej zeszła? Ok miesiąca temu przefabowałam włosy farcbą do 24 myć. myję włosy
    codziennie i kolor powienien juz zejsć, ale nic z tego... Koleżanka niedawno "straszyła"
    mnie, że farba zejdzie dopiero po wakacjach crying
  • Gość: Dagmara-zapamiętaj IP: *.018.c76.petrotel.pl 28.07.09, 19:29
    albo wcale nie zejdzie, będziesz musiała je znowu przefarbować
    ja też ostatnio ścięłam włosy i nie jestem zadowolona, ale poszłam do lepszego
    fryzjera, wydałam sporo kasy, ale je uratował wink wyglądają nieźle, ale i tak
    codziennie je związuję w ostatnio bardzo modnego "koczka" i spaceruję ulicami w
    artystycznym nieładzie na łbie wink
  • Gość: zdesperowny gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 19:40
    to moze nie zejsć?! shock cry ale ten kolor jest juz dosć wypłowiały, gdzieniegdzie
    pojawiają się moje blond kłaczki big_grin a fryzjer? moze on mógłby cos zrobis aby to zeszło?
  • Gość: jaxa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.09, 15:11

niestety ta farba juz nie zejdzie, wiem bo przerabiałam to
  • mika 29.07.09, 17:08
    polecam revalid - kuracja na włosy i paznokcie. Mi po nim szybciej rosną włosy
    ale łykam te tabsy stanowczo nieregularnie ostatnio przez co efekt marny ale w
    zimę było super, włosy rosły bardzo szybko
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 16:47
    ja dokładnie rok temu w wakacje farbowałam włosy i kolor mial zejsc po 8 myciach ..a do
    tej pory mam go:/uncertain troche jasniejszy ale jest ..a nie chce malowac bo mam juz
    zniszczone wlosy ..od prostownicy itp:/;/ a jezeli bardzo nie chcesz tego koloru idz do
    fryzjera on ci sciagnie farbe ..tylko jest w tym minys ze ten zabieg troszke niszczy
    wlosytongue_out:p

a jezeli chcesz miec zdrowsze wlosy i chcesz zeby szybciej rosły ..polecam
    skrzypowite tongue_outtongue_out jest super tongue_out:p włosy sa mocniejsze o wiele i szybciej rosna ... Porost
    włosow zalezy rowniez od twojej diety ...mozesz poczytac w necie o tym ;Ptongue_out
  • malina1994 12.09.09, 09:07
    Hello! Dziewczyny, mam problem ;*
    Mam długie kręcone włosy, od czasu do czasu lubię je wyprostować ;D ( w sumie to
    nic dziwnego ), ale nie wiem, co bd bardziej wydajniejsze- droga prostownica,
    czy suszarka z nakładkami prostującymi
    ???scaredscaredscaredscaredscaredscared

Pomóżcie...czekam ;Pkwiat
  • Gość: titta IP: *.adsl.inetia.pl 12.09.09, 09:29
    wiesz co nie radzę kupować suszarki z nakładkami prostującymi, bo to niszczy
    włosy jeszcze bardziej od prostownicy i potem masz siano na głowie. wiem bo sama
    to przerabiałam. lepiej zainwestować w porządną prostownicę, najlepiej
    ceramiczna wink (na luli można poczytać o dobrych prostownicach) wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka