Najlepsze sposoby na leczenie Candida Albicans;) Dodaj do ulubionych

Witam. Mam 18 lat. W wakacje stwierdziłem (i potwierdziłem) obecność na rozrost Candida Albicans. Otóż od ok. 10 lat (jak nie więcej) brałem co roku antybiotyki o szerokim spektrum działania na angine. Zawsze gdy chodziłem do lekarzy przepisywali mi ten shit, co najlepsze jak wszędzie bez probiotyku. Jeszcze jakiś czas temu nie wiedziałem nawet co to probiotyk, a dzisiaj wiem o tym i Candidzie bardzo wiele. Otóż mój test polegał na tym,że zakupiłem herbate Lapacho (na allegro) i piłem jej dość dużo 5-6 szklanek co powodowało bardzo złe samopoczucie już w pierwszym dniu !* Kilka dni później dorzuciłem Czosnek w kapsułkach, Bardzo dobre witaminy (o których żaden lekarz w PL nie słyszał)

* potwierdzenie które polega na tym,że organizm próbuje walczyć z Candida (zabija ją) a ona wydziela groźne toksyny.

WITAMINKI
pitbullshop.us/index.php?products=product&prod_id=595
1 kapsułka dziennie - kosior skład
do tego aloes 2 razy dziennie(ale wykluczyłem gdyz jest za drogi)
Probacti4 (probiotyk podstawa) naj bo ma otoczke dojelitowa i dochodzi wprost do jelita i tam sobie działa. Niszczy też candide smile)
NAC - N-acetyl-cysteina
allegro.pl/nac-n-acetyl-cysteine-600mg-250-kaps-i1786404192.html
Naj firmy tego sumplementu na bardzo duże rzeczy w tym na działanie przeciwgrzybicze - inaktywowanie gliotoksyn (substancji toksycznych produkowanych przez candida i inne grzyby).

1 tabs dziennie.

Bez diety tak przez ok. miesiac. Poprawa była po jakimś czasie,ale gorsze samopoczucie to była podstawa bo zabijałem grzyba i toksyny wypuszczał.

Od Nie dawna stosuje co innego , najlepszego. Polecam każdemu kto ma problemy i nie może tego shitu wyleczyć.

1. Podstawową rzeczą jest dieta bez cukrowa i drożdzowa(eliminacja all słodyczy, i wyrobów z białej mąki) [ ja czasami coś zjem,ale to bardzo rzadko). Wyeliminować trzeba również ziemniaki, mleko i jego przetwory i sery, makarony z pszenicy . Dodatkowo banany i winogron reszta raczej można jeść. Najlepiej grejpfruta i soki z niego naturalne ,a NIE TE ZE SKLEPU SŁODZONE.

Jeśli ryż to tylko czarny oraz pieczywo. Ja jak już wyżej wspomniałem niektóre rzeczy jem ale w bd małych ilościach. To,że nie ma jak za bardzo kupić chleba robionego na zakwasie(bo taki się powinno jeść) , bo to ,że chleb jest czarny nie oznacza,że dobry bo są w nim drożdze i w większości mąka pszenna - to jem chleb pseudo czarny. Z pieczywa można jeść Chleb razowy z pełnego ziarna na zakwasie, chleb chrupki z pełnego ziarna, pumpernikiel, ciastka z pełnego ziarna bez dodatku miodu lub cukru.

2. Candex - to też nie jest znane ŻADNEMU lekarzowi w PL gdyz jest to suplement z USA , który TRAWI Candide , a nie zabija przez co NIE MA EFEKTÓW UBOCZNYCH !!
Sumplement ten jest często kupowany w USA bo jest na prawdę super. Można go kupic tutaj :

pitbullshop.us/index.php?products=product&prod_id=614
Ja polece 2 opakowanie.

2 kapsułki 30 min przed posiłkiem (śniadanie)
2 kapsułki 30 min przed posiłkiem (obiad)

Aktualnie biorę sumplemencik od ponad 2 tygodni i efekty są znakomite wink

3. Błonik (najlepiej Colasan Ex, moze być Colon C - ja go używam)

Dawkowanie jak na opakowaniu 30 min przed posiłkiem z rana i wieczorem. Błonniki w/w zawierają dodatkowo pestki z babki płesznika i probiotyki wink W smaku nie odbry bo się go rozrabia z wodą i od razu piję,ale również coś działa.

4. Naj witaminy na świecie Life Esenence

pitbullshop.us/index.php?products=product&prod_id=597
Ja lęcę 1 tabs dziennie, po 1 posiłku. Witaminy są również podstawą!!

5. Probiotyk

Probacti4 lub SanProbi IBS. Ja lęcę na zmianę. Raz to opak ,a raz tamto. u mnie cena Probacti 14.85 (10 tabsów),a Sanprobi 36 zł (20tabsów)
Sanprobi nie ma otoczki dojelitowej,bo jej nie potrzebuje taki kosior działa podobnie jak Probacti. Sanprobi wyleczyło przelewanie w jelitach. OD wczoraj biore Probacti i znow sie one pojawily ; /

Polecam brać jak ja ,aby konkretnie odbudować florę jeslitową.

6. Herbata Lapacho max 3 dziennie wzmacnia odpronosc i walczy z grzybkiem zbaijajac go wink Jak wyzej pisalem moze byc po niej na poczatku zle samopoczucie ,ale wtedy dowód będzie ,że ona też coś działa

7. Wyżej wspomniana N-Acetyl Cysteina
8. Dużo niegazowanej Wody(najlepiej do 3 litów dziennie na szybsze wydalanie toksyn z organizmu które wydziela candida samo w sobie , i która wydziela przez lecznie naturalnymi sposobami Candida ,(które go zabijaja) inne toksyny - oprócz Candexa bo on go trawi,a nie zabija.

Efekty Candexa były już w 1 dniu, o dziwo głowa bolała,ale sądze raczej,że przez niedobór cukru bo kilka dni przez leczeniem trzymałem się diety. Bialy osad i jakieś dziwne bąble na języku schodzą małymi krokami. Inne objawy ustają, czuję się o wiele lepiej wink

Wyżej opisana dieta jest nie pełna gdyż w internecie jest bardzo dużo napisane co jeść,a czego nie wink

PS. W pierwszym dniu kuracji Candexem czułem konkretną potrzebe cukru (ssało mnie na full'a) , nie możemy się poddać i zamiast tego zjeść np. Jabłko które nie jest węglem prostym(zakazanym podczas candidy)

Teoretycznie takim sposobem candex działa 2 miesiace- przez ten casz trawi całkowicie przerost Candidy,ale u niektórych może trwać to nieco dłużej(możliwe,ze u mnie bo objawy niektóre miałem przez kilka lat i następne tylko z czasem dochodziły) bo przerost jest bardzo duży.

Dodam,ze apetyt na słodycze jest o wiele zmniejszony. Zdarzyło mi się zjeść wafelka jakiegoś, ale po 1 jakoś nie ciągnęło mnie za bardzo do następnych , teraz PRAWIE w ogole nie ciągnie mnie do słodkiego. W między czasie jadłem też gofry niedozwolone ale mało i piłem troszkę pepsi - mimo to przerost jest mniejszy.wink

Candex jest niczym innym jak enzymami które go trawia i wydalaja wink

Polecam wszystkim Candex + Witaminki i Te probiotyki i w ogole cala moja opcje leczenia wink

Trochę się rozpisałem,a mam jeszcze pytanie. Wczoraj wypiłem 2 małe piwa(niedozwolone bo robione na drożdach), i dzisiaj jest tragedia. Biegunka połowe dnia+boli brzuch i brak apetytu. Czy podczas tej kuracji nawet po 2 piwkach może być takie zachowanie organizmu ?

Już ful lat tak mam ,ze mało wypije,a się czuje bardzo zle. Gdzieś czytałem, że alkohol zabija Candide, bo Candida sama w sobie wydala alkohol. Ktos kto ma bardzo dobre pojęcie niech mi napisze, czy to przez to własnie jest biegunka (po piciu bez leczenia było złe samopoczucie zawsze po nawet 3 piwerkach) i złe samopoczucie ?

PS2. Przepraszam za jakiekolwiek błędy ,ale źle się czuję co uniemożliwia mi skoncentrowanie się .

Pozdrawiam i liczę na konkretne wpisy.
Przeczytaj całą dyskusję (1-100)
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
przejdź do: 1-100 101-112
(101-112)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.