Nowy środek na grzyba. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wczoraj otrzymałem kolejny list od dr.nemo. Treść jak zwykle ciekawa i interesująca. Wklejam interesujący fragment:
    "Chciałem poinformować, że kilku moich pacjentów z powodzeniem stosuje środek o nazwie Lufenuron. Jak Pan wie polecam swoim pacjentom nie tylko własne olejki ale również zioła czy inne nowe specyfiki nie będące lekami. Przykładem tego jest Candex czy też ostatnio Lufenuron.
    Stosowało go już 4 moich pacjentów, wszyscy z pozytywnym rezultatem, u 2 osób wystąpiła reakcja Jarischa - Herxheimera. Oczywiście w przerwach dobijamy grzyby olejkami oraz wzmacniamy organizm ziołami i stosujemy probiotyki. Uważam, że może Pan polecić na swoim forum stosowanie tego preparatu."

Od siebie dodam, że ten polecany środek nie jest lekiem stosowanym przez naszych lekarzy i stosuje się go tak jak wszystkie naturalne preparaty na własną odpowiedzialność.
    Podobno paczki idą szybko, nie ma problemów z płatnościami.
    O preparacie można przeczytać i zamówić jak w google wpiszemy lufenuron candida - pierwszy wynik to ta strona.
    Przeczytałem stronę o preparacie a ponieważ jakąś wiedzę na temat grzybicy mam to mogę napisać, że mechanizm działania wydaje się interesujący i na pewno w jakimś stopniu skuteczny. Nie wierzę, że u wszystkich zawsze zniszczy grzyba ale sporej części osób na pewno pomoże i razem i innymi preparatami naturalnymi może być stosowany. Jeśli dr.nemo pisze, że sprawdza się w praktyce( a z mojej wiedzy jest to nie byle jaka praktyka) to warto spróbować. Ja szczególnie polecam ze względu na to, że jak inne naturalne preparaty nie ma praktycznie żadnej szkodliwości.

Oczywiście liczę na to, że Ci którzy spróbują to podzielą się z innymi swoimi wrażeniami na forum.
    • Dziękuję za informację. Brzmi to wszystko bardzo obiecująco. Zamowiłam to sobie. Jak zacznę brać to napiszę jakie efekty.
      Tymczasem przypomnę o moim przypadku. Od kilku miesięcy mam problem z gardłem. Nawet byłam tu i napisałam o tym kilka tygodni temu. Ale po tym wpisie udałam się na badanie videolaryngoskopijne i tam się dowiedziałam, że nie mam grzybicy w gardle (nie widać) i trochę wypadłam. Postanowilam wiec odstąpic od diety, bo po co się katować, pojadłam jagodzianek i innych dawno niejedzonych smakolyków i w ciągu dwóch dni stan gardła radykalnie się pogorszył. Poszłam więc do internisty, opowiedziałam i dostałam ketokonazol na 3 tygodnie. Nie miał on raczej wiekszego wpływu na moj stan, wydaje mi się że większe znaczenie ma dieta. Chociaz po 1-2 dniach brania ketokonazolu język odzyskał różową barwę (na chwilę) = znaczy jakaś reakcja była. Ustąpiło tez pochrząkiwanie i kaszel. W tym czasie zaczelam pić ziołową miksturę na oczyszczenie dróg oddechowych z bioslone.pl - trochę zaczęło z gardła spływać ale przełomu nie ma. Jeszcze 3 tygodnie tej ziołowej kuracji przede mną. Mam od tych ziół jakby herxa w postaci bólow zębów promieniujących do szczęki i do uszu, ale to zaczeło sie nastepnego dnia po piciu tej ziolowej mikstury. Aha, po miksturze mam niezbyt mily zapach z gęby smile. Mam nadzieje, że to dobry znak.
      Jakiś tydzień temu - gdy jeszcze brałam ketokonazol - postanowiłam włączyć miód, "miodolodzy" twierdzą, że niektóre odmiany, np gryczany, mają właściwości grzybobójcze, po jednym dniu juz czułam ze chyba jest gorzej ale drugiego dnia tez zjadłam łyzke miodu i wieczorem się zaczęło ... mega bol gardła, pochrząkiwanie, nawet bol żołądka. Natychmiast odstawiłam ten miod i ze 3 dni trwał powrót do stanu sprzed miodu czyli do samego bólu gardła bez ddatkowych atrakcji.
      Po zakonczeniu ketokonazolu, kilka dni temu, zaczełam łykać chlorelle. Herx jakby rozszerzy pole dzialania na watrobe i nerki ale tak ledwo ćmi.
      Analizując swoje zycie dochodze do wniosku ze mialam te candide od dawna, przejawiała sie ona w okresowych stanach depresyjnych (bralam psychotropy), w nietolerancji glutenu, ktorą własnie odkryłam u siebie, ciagłym problemem ze sluzówka ust i pare pomniejszych.
      Poniewaz oczyszczm sie teraz na dwa sposoby i potrwa to jeszcze ze 2-3 tygodnie to chyba nie zdecyduję się na przyjmowanie w tym czasie lufenuronu, zwałszcza ze juz teraz trochę czuję wątrobę i nerki. Chyba że moj stan się ustabilizuje to wezme wczesniej. Przepraszam, że tak się rozpisałam troche nie na temat ale mam zamiar tutaj opisywać swoje objawy po lufenuronie więc chciałam żeby było wiadomo z czego startuję.
      • Fajnie, że napisałaś. Na marginesie dodam jedną podstawową rzecz o której niektórzy zapominają czytając różne cudowne strony z cudownymi metodami.
        Każdy miód mimo olbrzymich wartości jednak w przeważającej większości składa się z cukrów prostych które są najlepszą pożywką dla grzybów.
        Suma zysków wynikająca ze spożywania miodu zawsze będzie mniejsza od strat które poniesiesz.
        • Na temat miodu wiedzę zaczerpnełam z opracowan naukowych a nie z jakis fanatycznych stron, tym bardziej jestem rozczarowana. Tak czy owak szybko i bolesnie się przekonalam jakie jest dzialanie miodu na grzybice. No i mam dodatkowe potwierdzenie co jest sprawcą mojego bólu bo samo gardlo nie ma żadnych bialych plam czy nalotow.
          • Jest raczej niemożliwe aby to były opracowania naukowe, podaj autora, tytuł pracy i miejsce publikacji bo nie chce mi się wierzyć.
            • np. ze strony resmedica.pl:

artykuł doc. dr. Bogdana Kędzi i mgr. Elżbiety Hołderny-Kędzi

Jedną z cenniejszych właściwości miodu jest jego działanie na bakterie chorobotwórcze dla człowieka. Przede wszystkim wymienić tutaj wypada ziarniaki Gram-dodatnie, takie jak gronkowce (Staphylococcus aureus) i paciorkowce (Streptococcus pyogenes, S. pneumoniae, S. mutans) oraz pałeczki Gram-ujemne (Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Proteus vulgaris, Salmonella typhi, Shigella dysenteriae, Pseudomonas aeruginosa). Poza tym miód działa na laseczki wąglika (Bacillus anthracis), prątki gruźlicy (Mycobacterium tuberculosis), rzęsistka pochwowego (Trichomonas vaginalis) oraz chorobotwórcze dla człowieka grzyby drożdżoidalne z rodzaju Candida
              • Znani autorzy wielu prac naukowych z zakresu fitoterapii i doskonały przykład na to jak niektórzy naukowcy którzy zajmują się teorią są w stanie wpędzić nas praktyków w poważne tarapaty.
                To wszystko co jest napisane to tylko jedna strona medalu - miód pomaga w/g tego cytatu prawie na wszystko, na wiele bakterii i nawet na grzyby.
                Tylko o tym, że miód zawiera cukry proste które są najlepszym możliwym pokarmem dla wielu gatunków grzyba już nie napisano. Być może zwalczy jakiś nieistotny gatunek grzyba ale jednocześnie pozwoli na rozwój 100 innych groźnych gatunków które skutecznie nas zagrzybią.
                Podobne poglądy ma bodajże też dr.Janus. Makabra.

Niech odezwą się Ci skutecznie wyleczeni miodem, moja wiara w cuda umocni się.
                • Tez tak pomyślałam, że może i ten miod przyczyni sie do zwalczenia jakiegos tam malego grzyba ale nie sądzę aby w przewodzie pokarmowym. Dostałam wczoraj książkę Janusa, trochę pobieżnie ją "połknęłam" ale nie natknęłam sie na jakies wieksze rozważania nt. miodu, oczywiscie poza koniecznoscią odrzucenia.
                  W spraiw lufenuronu, żeby tak całkiem nie odchodzic od tematu, melduję że co drgi dzień dostaję maila z informacją gdzie jest paczka, co się z nią dzieje, jak wygląda dystrybucja itp. To daje troche komfortu. Co ciekawe natknęłam się kilka dni temu na posta jakiejs dziewczyny na forum curzone że na stronie poinformowaną ją że już nie wysyłają.
                  • No to rewelacja, że porządnie podchodzą do dostaw.
                    Żeby tak jeszcze było na iherbie. No ale za 4 dolary to cudów nie wymagajmy.
                    Jak dotrze to napisz skąd szła, jak długo i ile kosztowała przesyłka.
                    • Przesyłka dotarła, list wysłany z czeskiej Pragi.Bardzo solodnie zapakowany, torebka z proszkiem w drugiej szczelnie zamkniętej torebce, do tego list z odesłaniem na stronę w sprawie dawkowania i instrukcja co robić jakby przesyłka była niekompletna. To wszystko w usztywnionej kopercie, od środka wyściełanej folia, mocno zaklejone, aż trudno było się dobrać. Nie wydaje mi się możliwe uszkodzenie luenuronu w drodze. Co do kosztu przesyłki to na stronie podają, że jest to 2 dolary. Nie wiem czy tak jest w rzeczywistości bo zapłaciłam łącznie, w przeliczeniu na złote ok. 125 zł. Powinno być 27 dolarów za specyfik i 2 dolary za przesyłkę, bank przelicza to automatycznie, a ile z tego ma dla siebie to nie wyliczałam.
                      Planuję zacząć kurację w sobotę.
                      • Zapomniałam dodać, przesyłka szła 5 dni, zamówiłam trzeciego, doszła dzisiaj - ósmego.
                        • Czyli wygląda, że dystrybutor jest ok.
                          Konkretna cena w złotówkach wyjdzie w każdym banku inaczej bo każdy stosuje inny kurs.
                          • Witam!
                            ja rowniez chce zamowic proszek Lufenuron.
                            Leczona bylam na borelizoe ponad 5 lat antybiotykami.
                            Od roku 2011 ,pogorszylo sie z moim zdrowiem.
                            Zaczal bolec mnie bardzo kregoslup,kosc ogonowa,posladki
                            zaczelo sie swedzenie gdzies w glebi kosci.
                            mam bardzo mocno oblozony jezyk ,bialym nalotem i
                            jakby bialymi krostami ,nie moge tego w zaden
                            sposob usunac ,stosuje olejek Oregasept na jezyk i szoruje szczoteczka
                            w trakcie spluwam nabrdzo geste jakby sznury ktore nie maja konca
                            do tego dochodzi wyciek z nosa,caly czas mam cos w gardle kluche
                            slodkosc w jamie ustnej
                            Schudlam 22kg i nadal chudne.
                            W roku 2012 zaczwlam brac Flukonazol ,ale zoladek nawalqal wiec
                            w zamian Ketokonazol i Nystatyne.
                            Od 23-07 - 2012r . biore Orungal 1x1,Ketokonazol 1x2 tabl,Nuystatyne 2x2 tabl.
                            Poza tym :
                            Optima,PB8,Biopron9 i nieraz Synbiotyk Multilac.
                            -na pechrze nerki - kapsulki zurawinowe
                            Wspomagajace odgrzybianie:
                            Candida Clear 3x po 2 tabl.
                            Cat's Claw -3x po 2 tabl.
                            Caprylic actiw -2x1 tabl.
                            Od 3 dni biore - Goldensal(gorzknik kanadyjski) 3x po 1 tabl.
                            Ginseng(zen - szen) 2xpo 2 tabl.
                            Pije po posilkach Oregano H97 3x dziennie po 12 kropli na wode.
                            Daily Multi-Vitamin mineral(firmy Swanson) - 1x1 tabl.
                            Co trzeci dzien Czosnek forte (kapsulki) 1x1
                            Hepatil z witaminami -3x1
                            Strong Bones - 2x po 2 kapsluki
                            mam lek Psylium Husk Caps - zalecana dawka to 2x po 3 kapsulki.
                            Nie bardzo dalej wiem czy brac po jedzeniu czy przed?
                            Bardzo zle sie czuje ,coraz gorzej ,nadal chudne
                            Nie znam angielskiego ,nie bardzo wiem jak proszek Lufenuron brac?
                            Czy przy w/w lekach mozna go stosowac?
                            Janie ,bardzo prosze o rade.
                            Dziekuje i pozdrawiam .
                            • Jeszcze chce dodac ,ze nie wchlaniaja mi sie pokarmy i bialkosad
                              z dnia na dzien coraz gorzej sie czuje sad
                              Bardzo prosze o wskazowki ,stosowania proszku Lufenuron.
                              mam jeszcze pytanie ,w Niemczech sa tabletki o takiej samej nazwie
                              czy one by mogly byc?
                              • Mam bardzo duzo objawow
                                ucisk w odbycie ,nie do konca wyproznienie,
                                kal jest z resztkami pokarmowymi
                                nie uformowany.
                                Biore kalipoz Prolongatum ,bo Potasu mam za malo.
                                Ciagle oddawanie moczu ,mocz czesto ejst etz z piana.
                                Pieczenie,szczypanie bol pecherza i podczas oddawania moczu,ucisk.
                                Brak powietrza,zaduszanie cieszki oddech.paznokcie pofaldowane ,
                                Pojawiajace sie czerwone plamki punkciki i z nich robia sie krosty na ciele
                                na twarzy .
                                Jestem cukrzykiem ,bralam od 23 grudnia 2010r lek na cukrzyce Glokobay i Statyne na
                                cholesterol i Trojglicerydy o nazwie Rosucard,nie wiem czy
                                to przypadrek czy po tych lekach tak sie zrobilo,bo zaczely sie po kilku miesiacach
                                zazywania w/w lekow klopoty z jelitem grubym i oddawaniem stolca,zaczelam strasznie szybko chudnac .Leki w/w bralam ponad rok czasu,od tego czasu zaczely sie klopoty z jelitem i chudnieciem ,dola czaly inne objawy .W roku 2012 po wizycie prywatnej u Diabetologa na ktora poszlam z placzem .Diabetolog zamienila mi lek Glukobay na Diaprel Mr 2 tabletki poniewaz cukier byl wysoki ,od ponad miesiaca cukier leci mi w dol ,jestem (bylam) nadcisnieniowcem bralam kilka lekow na nadcisnienie ,teraz od ponad miesiaca cisnienie spada w dol ,biore by zachamowac puls pol tabletki Concor 2,5 mg raz dziennie.
                                W roku 2011 mialam robiona kolonoskopie w ktorej wyszly polipy i wycieto je.
                                W roku 2012 mialam robiona gastroskopie i kolonoskopie.
                                Wyszlo przewlekle zapalenie zoladka ,lekarz nie wie dlaczego i do czego.
                                W kolonoskopi ywcieto mi polipa ktory byl w slepej kiszce.
                                Moja glowa moj umysl nie pracuje jak trzeba.Mam peoblemy z mysleniem ,skupieniem.
                                gardlo boli ,skrzypi w krtani i w gardle ,swiszcze w oskrzelach w gardle w krtani.
                                Duzo roznych objawow mam
                                Nie wiem co robic?????
                                W odbycie szczypie ,boli piecze,caly dol od krzyza szczpie i piecze,boli
                                Jestem bardzo oslabiona ,zbolala.
                                Nerki tez bola
                                Prosze o rade,pomoc.
                                Jesli zrobilam blad ze napsialam objawy w tym watku to bardzo przepraszam ale naparwde brak myslenia.Ja cala dretwieje.
                                Ela
                                • mam silne przelewanie w brzuchu i zoladku ,bulgotanie ,burczenie caigle ,nogi z bolu mi dretwieja.
                                  • Rzeczywiście nazbierało Ci się tego wszystkiego. Nie wiem co to za środek niemiecki, może Jan wie lub sprawdzi. Gdybyś zdecydowała się na zakup ze strony w USA pomogę krok po kroku. Możesz podać maila a napiszę do Ciebie. Problemem moze byc ew. konieczność posiadania karty paypal (czy jakoś tak), która umożliwia dokonywanie płatności w tym systemie. Możesz zapytać w swoim banku, ja dostałam za darmo.
                                    Przesyłają paczyszkę proszku 9 gram. Bierze się go w równych porcjch (na oko) przez trzy kolejne dni, ważne aby spożyć to wraz z tłustym posiłkiem, sporo tego tłuszczu powinno być bo lufenuron jakoś osadza się w tym tłuszczu i uwalnia się przez dwa tygodnie. Jeżeli jest poprawa po po dwóch tygodniach, dokładnie 15-tego dnia kuracji (przyjmując jako pierwszy dzień ten, w którym zarzyło się pierwszą z trzech części preparatu) można powtórzyc kurację. Jeśli nie zadziała przy pierwszym cyklu to powtarzanie go nie ma sensu.
                                    Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało. Myślę, że w Twoim przypadku warto spróbować. Ważne, jak piszą na stronie, że szkodliwość tego preparatu jest rózna wypiciu szklanki soku. I rzeczywiście, czytałam trochę różne komentzrae, ludzie nie narzekają, ew. objawy herxa. Ale jak wiadomo, że działa to można zacisnąc zęby.
                                    • candidaonline bardzo dziekuje
                                      Podaje sowjego maila
                                      depakinka11@gazeta.pl
                                      • Janie444 czy mozesz pomoc?
                                        Czytalam o leku ,ale tam pisze ze nie mozna
                                        go zazywac przy Pythium ,nie wiem czy
                                        dobrze zrozumialam ,
                                        Co to jest lek Pythium?
                                        Prosze o pomoc ,boje sie ze zrobie jakis blad.
                                        Dziekuje slicznie z gory
                                        Pozdrawiam
                                        • Pythium to raczej rodzaj grzyba a nie lek.
                                          • Lufenuron jest bardzo bezpiecznym srodkiem, nia uczula, nie ma dzialan ubocznych. Wyjatek ze osoby z duza grzybnia moge dostac poteznego herxa, to dowod na kandydoze oraz ze preparat dziala. Dziala na wiekszosc osob. Wedlug Sary Vaugahter, powinno sie wziasc 3 opakowania po 9 gramow kazdy.Czyli pierwszego dnia bierzemy 1/3 opakowania z pozywieniem w ktorym zjadamy nawiecej tluszczy.Drugiego dnia nastepne 1/3 opakowania. Trzeciego dnia, reszte to znaczy reszte z 9 gramow, opakowania. Opakowanie to bedzie dziallo przez 14 dni od ostatniej porcji. Powtarzmy w podobny sposob drugie opakowanie a po 17 dniach od rozpoczecia drugiego opakowania. Bierzemy trzecie i ostatnie opakowanie dziwiecio gramowe. Sara poleca brac z Nystatyna lub Nizoralem bardzo dobry bylby Macimiror ewentualnie z czosnkiem czy oreganolem lub innym mocym srodkiem przeciwgrzybiczym. Choc Sara (zupelnie nie slusznie) nie wierzy w naturalne srodki. Przygotujmy sie do tego pozadnie bo pewnie nie dostaniemy dlugo podobnej szansy na zlikwidowanie kandydozy. Pamietajmy ze grzbyby szybko sie uodparniaja na leki i naturalne srodki, najlepiej byloby aby jako drugi obok Lufenuronu srodek ktorego nigdy wczesniej nie stosowalismy. Dobrze bybylo przed kuracja chociaz raz zrobic oczyszczenie watroby, tu jest bardzo dobrze taki sposob opisany dexterlabz.fm.interia.pl/files/Kuracja%20na%20oczyszczenie%20watroby.pdf.Tutaj jest polskie forum gdzie zaczeto ten srodek stosowac:fungidia.my-forum.pl/posts/1188/1995/.Tutaj jest link do zamowienia, Lufenuron przysylaja z Czech, chociaz zamawiacie na stronach Sary w USA. Przesylka dochodzi bardzo szybko.Jest to rowniez forum amerykanskie. Srodek jest stosowany od 2009 roku w USA, najpierw byl to tylko producent szwajcarski, teraz mysle ze Sara bierze od producenta chinskiego ale zastrzega ze robi badania w najlepszym laboratorium amerykanskim. Ja jej wierze.Produkt jest do kupienia w niemczech za mniejsza wielkosc prawie 70,00 Euro, sprzedawany jest tam jako srodek dla zwierzat na pasozyty, bo rowniez ma takie dzialanie.shop.owndoc.com/product-info.php?lufenuron-pid170.html. Jeszcze raz przestrzegam przed pochopnym dzialanie trzeba dobrze sie przygotowac aby nie zmarnoawc szansy. Pamietac o tluszczach! a po kuracji dieta niskoweglowodanowa i dobry probiotyk.
                                            • Dziękuję Rich69 za odwiedziny i cenny post.
                                              Myślę, że opisał temat szczegółowo i wyczerpująco.
                                              Od siebie dodam,że uważam richa za najlepszego specjalistę w Polsce.
                                              Bardzo rzadko to piszę ale można mu wierzyć w ciemno.
                                              Jego wiedza jest przeogromna, doświadczenie też.
                                              Jeśli zechce nam pomagać i dzielić się cennymi uwagami to mamy szczęście.
                                              • Janie, dzieki za laurke ale nie przesadzaj. Chcialbym zwrocic uwage ze nie jestem lekarzem sam nie bralem lufenuronu a tylko asystowalem mojej kolezance w pozbyciu sie kandydozy. Narazie wyglada ze sie udalo. Poniewaz teraz nie odczuwam zadnych dolegliwosci z kandydoza a mialem problem z prostata. Terzaz stosuje bardziej glepsza, ponoc wchodzaca do komorek terapie, tak ze nie bylo dla mnie sensu stosowac innych srodkow w tym lufeneronu.Zawczesnie bylobypisac cokolwiek o mojej kuracji, bo nie wiem na ile sie to sprawdzi a nie chcialbym kogos naciagac na wydatki-pozyjemy,zobaczymy.Pozdrawiam
                                                • Nie przesadzam, gdyby lekarze mieli choć połowę Twojej wiedzy i ją stosowali to to forum nie musiało by istnieć albo byłoby w szczątkowym kształcie.
                                                  Wyważone wypowiedzi oparte na wiedzy właśnie mądrych, wykształconych ludzi mogą pomóc innym.
                                                  Gdybyś wiedział jakie oszołomy piszą to innych forach, brrr, ciarki przechodzą.
                                                  I właśnie terapie naturalne jak olejki, zioła czy nowe środki dają szansę chorym.
                                                  Dobrze, że jest nemo czy inni.
                                                  Bardzo ciekaw jestem Twojej terapii, możesz napisać, przecież wszyscy wiedzą, że takie terapie to tylko na własne ryzyko i nie są finansowane przez NFZ.
                                                  A niestety co dobre to kosztuje, przecież wiemy, że nikogo nie naciągasz.
                                                  Swoją drogą to uważam, że ten Lufenuron to aż tak drogi nie jest.
                                            • rich69 napisał:

> .Czyli pierwszego dnia bierzemy 1/3 opakowania z pozywieniem w ktorym zjadamy nawiecej tluszczy.Drugiego dnia nastepne 1/3 opakowania. Trzeciego dnia, reszte to znaczy reszte z 9 gramow, opakowania. Opakowanie to bedzie dziallo przez 14 dni od ostatniej porcji. Powtarzmy w podobny sposob drugie opakowanie a po 17 dniach od rozpoczecia drugiego opakowania.

Dziękujemy za dopowiedzenie paru ważnych rzeczy ale w tym fragmencie chyba wkradł się mały błąd. Na stronie Sary czytamy tak:

You will receive a bag with 9 grams of Lufenuron. This constitutes a two-week treatment
                                              course. The content of the bag is taken over the course of three consequtive days. This is
                                              called the “loading” phase. During those days, the Lufenuron is absorbed into the fat
                                              tissues. Then the Lufenuron is slowly released again into the bloodstream over the weeks
                                              that follow, killing the Candida. The "two week treatment course" is a rough estimation,
                                              based on the weight of the average patient, the GI-absorption in the average patient and
                                              the severity and type of the fungal infection. With "two weeks" is meant two weeks
                                              including the three days' loading phase. So when you take the first dose on day 1, the
                                              treatment has ended on day 14 and on day 15 you should continue with another
                                              treatment when the symptoms have not yet fully subsided, but only if the Lufenuron
                                              signifcantly improved the symptoms. If it did not, a second course is a waste of money

Czyli:
                                              Dostaniesz torebkę z 9 gr, lufenuronu. Jest to przeznaczone na 2 tygodniową kurację. Zawartość torebki zarzywamy w ciągu trzech pierwszych dni. To nazywa się fazą "ładowania". Podczas tych dni lufenuron jest absorbowany do tkanki tłuszczowej. Potem lufenuron stopniowo uwalnia się do kwrioobiegu przez następne tygodnie zabijając candidę. Dwutygodniowa kuracja jest z zapasem oszacowana dla średniej wagi pacjenta (GI-absorbton - nie wiem co to jest) oraz typu i wielkości zarażenia grzybicą. W te "dwa tygodnie wliczamy te trzy dni fazy ładowania. Więc jeżeli bieżesz pierwszą dawkę pierwszego dnia cyklu to 14 dnia kończy się kuracja i 15 dnia można zacząć drugi cykl (będzie to znowu piewszy dzień - to moj komentzr) jeżeli objawy nie całkiem ustąpiły, ale tylko wtedy jeżeli lufenuron znacząco pomógł. Jeśli nie, drugi cykl jest stratą pieniędzy.
                                              • Chyba, że drugi cykl ma być dłuższy od pierwszego (?) jeśli tak to proszę o potwierdzenie bo może ja źle rozumiem. Nie natknęłam się na taką informaję ale tez przyznaję, że nie splądrowałam strony zbyt dokładnie.
                                            • rich69,czy mozesz po skrocie napisac
                                              na czym polega oczyszczanie watroby?
                                              Prosze,poniewaz chcialam przeczytac
                                              ale moj komputer nie otwiera tegosad
                                              Jesli to nie jest problem to prosze napisz
                                              na czym polega oczyszczanie watroby?
                                              Czy przez te 3 dni trzeba jesc bardzo tlusto?
                                              Czy Oliwa z oliwek bedzie dobra podczas brania Lufenuronu?
                                              Chce zastosowac ta kuracje ,ale nie bardzo wiem dokladnie jak sie
                                              przygotowac tak jak napisales zeby nie zmarnowac szansy.
                                              Biore leki: Orungal+Ketokonazol+Nystatyna.Czy przy Lufenuronie stosowac w/w leki?
                                              Czy wzmacaniajace preprarty takie jak Cap's Claw,Candida Clear,Caprylic Actiw,Magnez z wapniem,Hepatil z witaminami,Witaminy ,Probiotyki zazywac przy Luferunon tak
                                              jak zazywam?
                                              Jesli mozesz ,to bardzo prosze napisz.
                                              Dziekuje slicznie.
                                              pozdrawiam.
                                        • Depakinka ja nie jestem lekarzem, nie zlecam kuracji.
                                          To co przeczytałem to jest to bezpieczny środek.
                                          Ale u Ciebie to postępowałbym bardzo ostrożnie.
                                          Bierzesz b.dużo różnych środków na przeróżne rzeczy.
                                          A dziwi mnie, że jak nie trawisz to nie bierzesz enzymów.
                                          • Witam!
                                            Dzi8ekuje jan440.
                                            Nie moge wlasnie znalezcz na allegro dobrych Enzymow.
                                            Nie wiem jakie i gdzie kupic?
                                            Odnosnie Proszku Lefenuron,od pierwszego dnia zaczecia zazycia proszku liczy sie 14 dni i
                                            bierze sie nastepna dawke tez jak za pierwszym razem 1/3 proszku przez 3 dni i znowu
                                            liczy sie od pierwszego dnia brania drugiej dawki nastepne 14 dni i na 15 dzien znowu brac?
                                            Gdy biore Orungal + Ketokonazol+Nystatyna to Lufenuron razem laczyc z w/w lekami?
                                            A moze podpowiecie mi ,jakie enzymy stosujecie?
                                            Z gory slicznie dziekuje za pomoc.
                                            A czy witamine C tez trzeba brac przy Luferonie?
                                            Nie biore ze wzgledu na nerki chore .
                                            Odnosnie tlustego posilku razem z Lufenorem ,czy to mzoe byc np surowka z warzyw zielonych i z duza iloscia Oliwy z Oliwek?
                                            • ma proszek ALKALA N ,nie wiem czy to moglabym brac?
                                              Wogole nie wiem ,jakie witaminy ,suplementy brac?
                                              Czy w trakcie stosowania Lufenuronu brac probiotyki,suplementy i witaminy?
                                              Przeszlukalam jak umialam w internecie ,znalazlam Enzymy firmy now
                                              sklad maja :
                                              -Beatina krystaliczna
                                              -Proteaza
                                              -Amylaza
                                              -Ekstrat z zolci wola
                                              -Bromelaina
                                              -Papaina
                                              -Enzym Pepsynowy
                                              -Celuoloza
                                              -Zolc wolowa ekstrat.
                                              Czy to by bylo dobre?
                                              Nie moge znalezc Witaminy C takiej naturalnej bez konserwantow i w wiekszej dawce.
                                              Jesli ktos ma dobre zrodlo zamowien ,to bardzo prosze o podeslanie linka.
                                              Dziekuje
                                              Pozdrawiam
                                              • Z enzymami to jest skomplikowana sprawa.
                                                Jest bardzo,bardzo wiele suplementów.
                                                Ja brałem kiedyś polską Lipancrea- niezła, z NOW brałem Super Enzymes, Pancreatin oraz Optimal Digestive System. Najlepiej pomagał mi ten ostatni. Brałem też Digest-All firmy MRM.
                                                Część na mnie działała, część nie, trzeba wypróbować.
                                                Chyba tak jest u każdego.
                                                Pomogło mi i już nie stosuję, trochę mi zostało, jak chcesz to mogę za free Ci przesłać po parę sztuk na spróbowanie.
                                                • Bardzo chce,slicznie dziekuje.
                                                  Czy na gazetowa poczte napisac do Ciebie?
                                                  Slicznie ejszcze raz dziekuje .
                                                  Pozdrawiam.
                                                  • juz wyslalam maila.
                                                    Dziekuje slicznie ,bardzo dziekuje.
                                                    Pozdrawiam
                                                  • Wyślę najszybciej jak się da.
                                                    Ja piszę, że za free to faktycznie jest za darmo.
                                                    Na nerki myślę, że nie szkodzą.
                                                  • Bardzo slicznie dziekuje.
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • Mysle ,ze w nastepna sobote zazyje pierwsza dawke Lufenuronu.
                                                    Mam kilka pytan,gdy stosowalam juz wczesniej Macmiror,Flukonazol
                                                    obecnie Orungal+Ketokonazol+Nystatyna to czy mam nadal pozzostac rpzy tych
                                                    lekach zaczynajac dawke pierwsza Lufenuronu?
                                                    I czy nadal po skonczeniu dawki pierwszej zayzwac leki Orungal+Ketokonazol+Nystatyna?
                                                    Czy Probiotyki surprisedptima,Biopron 9(czasem gdy mam )Synbiotyk Multilac,Probiotyk 10 jeszcze troche mam czy je wszystkie zazywac razem,czy wystarczy gdy bede np dwa z w/w zazywala?
                                                    Biore po 2 kapsulki wszystkich.
                                                    Wspomagajace:
                                                    Candida Clear
                                                    Cat's Claw
                                                    Caprylic aktiw
                                                    Goldensal
                                                    Ginseng
                                                    daily Multi-Vitamin mineral(firma Swanson)
                                                    Czosnek Forte co drugi dzien 1 kapslulka
                                                    Hepatil z witaminami
                                                    Strong Bones
                                                    Czy wszystkie leki w/w wymienione zazywac tak jak dotychczas,stosujac Lufenuron?
                                                    I czy po tych trzech dniach zazywania stosowac nadla w/w leki?
                                                    Mysle o trzech torebkach Lufenuronu .
                                                    Za pomoc slicznie dziekuje.
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • Czy moze ma ktos odstapic Bentonite?
                                                    mam Psylium i brakuje mi Bentonite.
                                                    Czytalam ,ze to tez jest dobry srodek wspomagajacy jelita .
                                                    Szukalam na allegro nie ma .
                                                    Moze ktos mam namiary ,lub moze odstapic?
                                                  • Chyba chodzi o taki sterylizowany Bentonite.
                                                    Moze ktos stosowal?
                                                    Chcialabym zastosowac z Psylium i Caprylic Aktiw
                                                    Bentionite jest w proszku z tego co wiem.
                                                    Chyba uzywa sie pol lyzeczki dziennie.Ale nie jestem pewna.
                                                  • znalazlam w sklepie Natura ,ale drogi jest ,
                                                    myslalam ze to nie jest takie drogie.
                                                    Pisza ze jest oczyszczony .
                                                    Szary ,a ja czytalam ze musi byc zielono-szary.
                                                    Nie wiem czy to ten proszek.
                                                    Boje sie zazyc Psylium ,zazywa sie po 3 tabletki 3x dziennie.
                                                    Na 2 godziny przed lekami ,nie mam jak sobie go ustawic bo ciagle leki.
                                                    Moze Psylium by rozwiazal problem z zalatwianiem sie ?
                                                    Ucisk przez 24h bolacy w dodatku ,strasznie mi dokucza,nie calkowite wyproznienie.

• janie440 ,czy moglbys odebrac maila?
                                                    sliczne dziekuje .
                                                  • Odebrałem, odpisałem, paczka z enzymami została wysłana.
                                                  • jan,slicznie dziekuje .
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • Jan ,slicznie dziekuje
                                                    pozdrawiam
                                                  • Witam .
                                                    Dostalm dzisiaj przesylke ,slicznie dziekuje.
                                                    Nie wiem jak brac i ktore?
                                                    Czy wszystkie to mineraly?
                                                    PIGEST _ALL
                                                    PANCREA-TIN
                                                    OPTIMAL DIGESTIVE SYSTEM
                                                    SUPER ENZYMES -tu akurat wiem smile
                                                    Jan jeszcze arz slicznie dziekuje .
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • W mailu chyba podałem Ci prawidłowe nazwy bo chyba coś pokręciłaś. Wchodzisz np.na iherb.com wpisujesz nazwę i pokazuje się specyfik i czytasz sposób podawania.
                                                    Musisz sobie wypróbować czy jakieś będą Ci podchodzić, bo też nie wykluczone, że Ci nie pomogą.
                                                  • 17.08.12, 00:00
                                                    Być może nie powinnam się wstrzelić w tym miejscu - jak co to przepraszam.
                                                    Dziś dowiedziałam się, że mam Candidę w całym organiżmie?! Lekarz odpowiedział mi tyle- muszę się nauczyć z tym żyć...
                                                    Zaczęłam szukać i dotarłam do Was. Jestem tak skołowana, że nie wiem od czego zacząć - chodzi oczywiście o środki naturalne. Czy najlepiej dotrzeć do dr Nemo? Jak? O jakie olejki chodzi?
                                                    Z góry dziękuję
                                                  • Faktycznie zawsze lepiej założyć swój wątek (co możesz jeszcze zrobić).
                                                    Grzybica jest rzeczywiście trudna do zwalczenia ale to nie znaczy, że jest to niemożliwe.
                                                    Metod, specjalistów jest wielu, każdy może polecać swojego, mnie pomógł dr.nemo i jego metody naturalne. Jego strona to essentialoils.pl poczytaj na spokojnie.
                                                  • 17.08.12, 22:55
                                                    Stokrotne dzięki za namiar essentialoils.pl .
                                                    Smutne jest to, że człowiek zostaje z tym wszystkim sam i od czegoś musi zacząc. Zatem jeszcze raz dzięki.
                                                    Nie za bardzo jeszcze wiem jak założyc swój wątek. Ale muszę przysiąść.
                                                    Czy znasz efekty terapii wg VIANESSE? Podobno candida nie ma szans?! Dystrybutorzy namawiają mnie na kupno i zachwalają, ale cena!!! Jak dla mnie zaporowa.
                                                    Pozdrawiam
                                                  • Przejrzałem z 10 stron vianesse, krótko - wyrzucone pieniądze.
                                                    Brak jakiś konkretnych składników o których wiadomo, że walczą z grzybem.
                                                    Ogólna profilaktyka zdrowotna dla ludzi z grubym portfelem.
                                                    Ja jak czytałem listy od dr.nemo to też miałem wątpliwości - smarować się olejkami to jeszcze rozumiałem ale pić to już specjalnie do mnie nie docierało.Wtedy poczytałem sobie te prace naukowe w "Postępach Fitoterapii" czy Różańskiego. Pewne jest jedno - to, że olejki niszczą grzyby dowiedziono rzeczywiście setki razy. Dodatkowo jak poczytasz różne fora na temat grzybicy to wszędzie znajdziesz wypowiedzi jak to ludziom pomagają olejki oregano,herbaciany czy inne. Także to nie jest wymysł nemo. Mnie się podobało, że nie każe pić czystych stężonych olejków tylko je rozcieńcza i nie pisze bzdur o rozcieńczaniu olejków wodą. A jak ma jakieś sprawdzone mikstury to po co odkrywać po raz drugi Amerykę.
                                                    Rozpisałem się, niepotrzebnie, załóż swój wątek bo mnie też wkurza pisanie nie na temat w jakimś konkretnym wątku.
                                                  • 18.08.12, 23:13
                                                    Janie, nie masz pojęcia jak już mi pomogłeś. Dziękuję za to, że dzielisz się swą wiedzą.
                                                    Pozdrawiam
                                                  • Witam.
                                                    Dzisiaj rozmawialm z Doktor ,ktora leczyla mnie na borelioze.
                                                    Mialam wizyte .
                                                    Powiedzialam ,ze przymierzam sie do Lufenuronu.
                                                    Nie zna srodka,chcialaby poznac sklad,pod koniec wrzesnia
                                                    mam meic wizyte u Doktor,wiec pokaze jej Lufenuron ,bo jeden proszek mam smile
                                                    Narazie nie moge zastosowac ,bo czekam az skoncza mi sie ziolowe tabletki na robaki.
                                                    Pokladam duza nadzieje w Lufenuronie ,ale tez nie wiem jakie suplementy
                                                    zastosowac po zazyciu proszku?
                                                    Pozdrawiam
                                                  • Ciężko to wytłumaczyć. Lekarze którzy faszerują antybiotykami które prawie zawsze powodują grzybicę nie znają najnowszych specyfików na grzyba. Najlepiej przepisać Nystatynę i Flucofast i człowiek jest już niby chroniony. Wytłumaczyć nie potrafię, komentować nie będę.
    • Czy są doniesienia nt. skuteczności tego środka w zwalczaniu C. glabrata?

Pozdrawiamsmile
    • Kupiłam w środę, a w przesyłka dotarła już w piątek. Chcę kupić jeszcze olej kokosowy i zaczynam kurację. Jestem bardzo ciekawa efektów, będę dawała znać smile

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.