jaki lekarz od candidy Dodaj do ulubionych

Witam mam do was pytanie. Czytam w internecie o zakażeniu narządów wewnętrznych candidą - każdy co innego pisze sad Chciała bym się zbadać pod kontem tej bakterii gdzie mogę się udać do lekarza. Mój lekarz rodzinny powiedział ,że się na tym nie zna. Od 2 lat boli mnie lewa strona pod żebrami, mam niesamowite wzdęcia, bóle głowy oraz nocne drętwienie rąk. Lekarz mówi ,że wmawiam sobie chorobę. Dodam ,że mam też wrzody na żołądku - Rok temu wyszło mi w wymazie u ginekologa, że mam tą bakterie (obfitą) - ale grzybica wraca co 2 m-ce sad dostaję wtedy 3 tabletki Flucofast 150 Boję się , że te objawy mogą być wynikiem zagrzybienia organizmu. Jakie badania mam wykonać- do jakiego specjalisty się udać ??? Jakie probiotyki zażywać . Jakie leki stosować ???? proszę o pomoc
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.