Dodaj do ulubionych

Candida NOW FOODS

10.08.15, 11:17
Witajcie. Czy mieliście okazję korzystać z Candidy NOW FOODS bądź Swansona?
Koleżanka poleciła mi te dwie marki, chcę poznać Waszą opinię.
Pani dietetyk na greenportmarket.pl ma solidne argumenty i opinie w internecie też jak najbardziej zachecają.
Edytor zaawansowany
  • jan440 10.08.15, 21:31
    Nie jest to złe.
    Jedno i drugie.
  • miroslaw111 07.09.15, 21:03
    candida clear z now foods daje radę, oczywiście nie jest najtańśze
  • hashitess 07.09.15, 21:52
    Mnie nie pomogła.

--
    m.newsweek.pl/nietykalni-lekarze,104256,1,1.html

"lekarze, którzy leczą otrzymali wraz z dyplomem lekarskim patent na mądrość i nieomylność. Pacjenci zgłaszający jakiekolwiek uwagi dotyczące swojego stanu zdrowia są traktowani jak półgłówki."
  • miroslaw111 07.09.15, 22:02
    co nie zmienia faktu , że skład jest kompleksowy i ma działanie bardzo konkretne , mnie nalot zniknął niemal całkiem tylko stosując ten jeden środek
  • hashitess 08.09.15, 08:26
    zazdroszczę
    --
    m.newsweek.pl/nietykalni-lekarze,104256,1,1.html

"lekarze, którzy leczą otrzymali wraz z dyplomem lekarskim patent na mądrość i nieomylność. Pacjenci zgłaszający jakiekolwiek uwagi dotyczące swojego stanu zdrowia są traktowani jak półgłówki."
  • danieldev 21.09.15, 18:21
    Wypróbujcie sobie Candex z Pure Essence Labs smile bardzo polecam. Pomogło mi i innym, których znam i którzy się zdecydowali. Minus jest taki, że faktycznie trochę kosztuje, no ale przynajmniej coś za coś smile
    Pozdrawiam wszystkich
  • jan440 21.09.15, 19:44
    Candex pomógł wielu osobom.
    Był chyba gdzieś wątek o nim.
  • mariusz34 06.08.19, 13:50
    Mi kurację polecili specjaliści ze sklepu Musclepump i zdecydowanie pomogła. Olej z Oregano, L-Lizyna, Witamina C oraz Pau D'arco z Now Foods (musclepump.pl/now-foods). Możesz do nich napisać i dobiorą Ci cały zestaw. Wczesniej również kupiłem u nich Candida Support z Now Foods, ale wydaje mi się że teraz poprawa jest znacznie lepsza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka