30.08.19, 18:28
Witam. Od kilku dobrych lat gdzieś ok 7 mam straszny problem ze zdrowiem ale do tej pory nikt nie potrafił mi pomóc . Moje problemy zaczęły się z tego co pamiętam od zgagi później dochodziły kolejne objawy żołądkowe jak straszne wzdecia, pieczenie w żołądku, ciężkość w żołądku , codzienne nudności, ucisk w nadbrzuszu, ssanie które trwają do dziś . Na tym się nie skończyło , straszne infekcje intymne ciągle nawracające , codzienne upławy. Potworne zmęczenie, brak sił na co kolwiek, senność ogromna spalabym cały dzień i się nie budziła , osłabienie, ciągle wstaje połamana bolą mnie mięśnie i tak trwa to ileś lat . Teraz pół roku wcześniej oczywiście pojawiły się nowe objawy od strony głowy , bóle głowy, kręcenie się w głowie, otępienie , takie odrealnienie nie umiem tego wytłumaczyć , stany depresyjne i teraz na sam koniec pojawiła się grzybica paznokci. Chodziłam po wielu lekarzach , byłam w szpitalu gastroskopia , kolonoskopia wyszedł tylko refluks. Robiłam pełno badań na własną rękę na pasozyty, bolerioze, testy na alergie pokarmowe . Oczywiście nic nie wyszło . Dużo czytałam i wpadłam na to że to może być kandydoza zrobiłam badania antygen krążący candida i czekam na wyniki. Już tracę nadzieję że kiedykolwiek trafię na ta przyczynę która jest , wydałam już kupę pieniędzy gdzie nadal stoję w miejscu i nie mam pojęcia co robić . Może ktoś był w podobnej sytuacji i potrafi mi coś doradzić ?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka