• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Co zamiast Colon C? Dodaj do ulubionych

• 10.03.06, 11:17
    Są jakieś inne preparaty z babką płesznik? Może tańsze? Gdzie ich szukać?
    Kupiłam babkę płesznik w kapsułkach, Herbapolu, ale wydaje mi się, że te
    dawki babki są w nich mikroskopijne...
    --
    Kasia z rodziną (F/G)

Forum osiedla Białe Łąki
    Zaawansowany formularz
    • 10.03.06, 11:29
      ja "jem" babkę płeszinka w ziarenkach - w zielarskim za 6 zł. działa bardzo
      dobrze. smile
    • 10.03.06, 16:16
      Dzięki, przejdę się po zielarskich, bo w aptece mi tylko ten Colon C proponują -
      dobry, ale drogawy.
      --
      Kasia z rodziną (F/G)

Forum osiedla Białe Łąki
      • 10.03.06, 18:11
        kup ISPAGUL - w aptekach, zielarskich. kosztuje (opakowanie) okolo 8 zl. Do tego
        probiotyk - i spoko - masz praiw Colon Csmile (choc brak jeszcze
        fruktooligosacharydow).
        • 10.03.06, 23:02
          Pytałam w aptece o środek na zaparcie i aptekarka zaproponowała mi właśnie
          ispagul. Na razie jeszcze nie kupiłam.Muszę dać coś chorej mamie, dużo leży, b.
          mało chodzi, je głównie rzeczy płynne i to w małych ilościach, czy to dobry
          środek w tym wypadku.
          Czy jest w tabletkach, czy nie działa zbyt gwałtownie bo dla osoby prawie nie
          chodzącej to problem.A może coś innego byłoby dobre/lepsze?
          Przepraszam, że tu pytam,to niezwiązane z candidą, ale macie chyba sporo wiedzy
          o tego typu preparatach, mam nadzieję, że mi pomożecie.
          • 10.03.06, 23:47
            Elu, znalazlam takie info:
            www.herbastudio.pl/pl/ispagul.php
            ups, przepraszam. ale babka w ispagulu - to nie babka plesznik, tylko inna z
            tego samego rodzaju babek. a mianowicie babka jajowata.
            i szczerze - troche zglupialam. nie sadze by wlasciwosci lecznicze jednej i
            drugiej byly znacznie rozne, ale sprawdze jeszcze.
            pozdrawiam.
            • 13.03.06, 08:37
              Dzięki Asiu, zajrzałam na stronkę, chyba się nada. Wersja w saszetkach będzie
              pewnie najwygodniejsza.
              pozdrawiam
            • 13.03.07, 11:52
              Jak ktos chce uzywac Ispagul przy kandydozie, to proponuje sie wczytac w podane
              w linku informacje. Zwlaszcza to o cukrzycy. Moze da do myslenia.
    • 13.05.06, 20:40
      Czy nasiona babki płesznik trzeba mielić, czy też połyka się je w całości?
      • 12.03.07, 17:33
        Kupiłam sobie dziś, przynajmniej to było tanie smile
        • 13.03.07, 11:47
          Sama babka to za malo. Rownie dobrze mozna jesc siemie lniane albo kupic sobie
          jakis blonnik, ale to wciaz nie to samo, co oferuje Colon C - tu masz 3 w 1,
          blonnik, pro- i prebiotyki.
          • 13.03.07, 18:03
            psvpl zdajemy sobie z tego sprawę (a przynajmniej ja). Jednak skoro inni kupują
            babkę drożej (kupowanie samej babki najprawdopodobniej oznacza brak funduszy na
            zakup Colon C), doradziłam, jak można być jeszcze taniej smile
            • 13.03.07, 20:12
              Niecałe 27 zł za 200 gram, czy to dużo, czy mało trudno powiedzieć, zwłaszcza
              że preparat nie jest do ciągłego stosowania, bo to może być na dłuższą metę
              zgubne dla jelit.
              www.cefarm24.pl/cgi-bin/index.pl?ProductID=459;Name=COLON%20C%20GRANULAT%20180G%20%2B%2020G%20GRATIS;Producer=LEPICOL
              A sam probiotyk kupić też trudno tanio.
              • 13.03.07, 22:28
                Zgadzam się. Jednak ja już wiem, gdzie kupić tanio. Więc: babka + Bactum w sumie
                wyniesie mnie 7 zł. Wiem, że to dla niektórych za tanio, ale zależy co kto lubi,
                nieprawdaż? wink Pozdrawiam
                • 13.03.07, 22:32
                  Zresztą chyba sam(a) podałeś(aś) mi namiary na Bactum za 5 zł smile
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.