Dodaj do ulubionych

ParaProtex - pomaga?

06.04.06, 12:11
Stosował lub stosuje ktoś ParaProtex f-my calivita?nie jest on tani dlatego
prosze o opinie z góry baardzo dziękuję
Edytor zaawansowany
  • burczymama 06.04.06, 13:34
    Moje dziecko bierze ten lek od 30 dni na lamblie i przez cały czas ma
    pogorszenie, więc chyba działa, a czy zwalczy, nie wiem.
  • sdomitrz 06.04.06, 13:52
    Ja podaję od 14 dni dziecku po 0,5 tabletki dziennie zgodnie z instrukcją.
    Stan skóry się pogorszył, ma ataki nadpobudliwości.
    Nie wiem czy pomoże, więc dołączam do pytania
    --
    IGOREK
    DARUNIA
  • iso1 06.04.06, 19:47
    Absolutnie nie polecam.
    Brałem przez 3 miesiące. Nie pomógł.
    Zapłaciłem kupe kasy.
  • andrzej.janus 08.04.06, 12:43
    Polecam brać Czarci pazur tylko w przypadku rownoczesnej infekcji pasożytami i
    drożdżakami Candida. Pogorszenie na poczatku kuracji jest związane z zbyt
    szybkim uwalnianiem toksyn z uszkodzonego organizmu drożdżaka i niemożnością ich
    wydalenia przez nerki i wątrobę. W takim przypadku zalecam picie większej ilości
    dobrej wody i używanie preparatów opartych na bazie Ostropestu plamistego.
  • kawka37 07.11.06, 11:47
    kochani Po długich namysłach zdecydowałam sie na paraproteź a połaczeniu z
    tlenem stabilizowanycm. Efekt ; moja czyściutka dotąd skóra twarzy dekoltu i
    pleców jest usiana syfkami, nawet ropnymi. Ale to nic, najgorsze są biegunki;
    od 4 dni całe przedpołudnia spędzam na osobności i wyłażą ze mnie śluzowo białe
    badziewia i jakies nitki, odpluwam flegmę, z nosa tez wyłażą jakieś
    farfocle,brr. Jest mi niedobrze i straciłam dobry jak dotąd apetyt. Czy ktoś z
    Was tez tak reagował/ reaguje? Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • tomomi1 07.11.06, 12:25
    Ja bralam paraprotex przez 2 miesiace (2 tableki dziennie) i czulam sie
    cudownie. Zniknely wszelkie dolegliwosci lacznie z wysypka. Potem wyjechalam za
    granice i zapomnilam kupic nowe opakowanie i wszystkie dolegliwosci powrocily z
    sila 3 krotnie wieksza. Ale na mnie chyba dzialal. Jak wroce do Polski
    zamierzam dalej stosowac go.
  • magnumator 07.11.06, 15:23
    To dość drogi lek, ale skuteczny (na część jelitową pasożytów, dlatego warto
    uzupełnić go probiotykiem). Ponadto skuteczność będzie dużo wyższa przy
    jednoczesnym stosowaniu zappera, choć obie propozycje pomogą wytłuc pasożyty,
    to na candida nie wystarczą. Można spróbowaź bardziej tradycyjnej metody
    oczyszczania jelit z pasożytów wg Clark, ale i tak nalewka z orzecha czarnego i
    puste kapsułki nie są tanie, choć to skuteczna metoda, warto się wspomagać
    czymś na usprawnienie pracy wątroby w tym czasie.
  • lilith_6 08.11.06, 10:07
    Dołączam się do pozytywnych opnii o Paraproteksie.
  • kawka37 08.11.06, 11:13
    W sumie to te moje objawy uboczne zaliczam tez do pozytywnych; lepiej, że
    dziadostwwo wymyka ze mnie niż by miało pasozytować. Bylam tylko ciekawa, czy
    ktoś miał troche podobne doswiadczenia. Dzięki raz jeszcze. K
  • marekp60 10.08.17, 14:07
    u mnie z poczatku bylo podobnie chociaz jestem juz mlodym dziadkiem i bylem zaskoczony wypryskami, efekt oszczyszania szybko minal na szczesnie
  • monikapapona1 07.01.19, 17:10
    ja tak mialam na poczatku stosowania, duzo czytalam i okazuje sie ze mamy toksyny w organizmie ktore podczas detoksu sie usuwaja. nie ma co sie poddawac to musi wyjsc i dopiero wtedy bedzie sie regenerowac organizm u mnie tak bylo, walcze z luszczyca, egzema, tradzikiem, i kurczaki jest lepiej po 1 opakowaniu. pij duzo wody i jak bierzesz paraprotex to unikaj slodyczy ( zreszta odechce ci sie gwarantuje ) i miesa
  • jagoda9999 08.11.06, 11:18
    Ja zazywam paraprotex po 2 tabl. dziennie (pierwsye opakow.), ale nie zauwazyam
    zeby dzialal.
  • baba_na_miotle 11.11.06, 18:04
    Leczyłam całą rodzinę przez 1,5 miesiąca i niestety nie zauważyłam żadnej
    poprawy. Dziecko od długiego czasu ma problem z lambliami, których nie
    potrafimy wytłuc. Jestem w kropce. Dodam, że synek jest chudy jak zapałka i nie
    przybiera na wadze. Szukam na to sposobu.
  • kawka37 16.04.07, 10:43
  • moninel 09.06.17, 09:12
    Pół słoika obranych ząbków czosnku , zalać wodą z ogórków kiszonych , wstawić do lodówki na 10 dni i pić przez miesiąc po łyżeczce rano i wieczorem . Lamblie znikną
  • mari_a55 19.12.15, 00:47
    Czy uważacie że to się ołaca , PARAPPROTEX na ile starczy mi opakowanie 150 tabletek , a w dodatku mam chora tarczyce czy to nie zaszkodzi? chcialabym sie pozbyc robakow ponoc candide tez mam , bo mi wykryto, czy ktos wyleczyl w 100 % jakies robactwo?
  • miloani 09.01.17, 20:02
    ja mam hashimoto i nie pogorszylo stanu oczyszczanie paraprotexem. robaki ciezko zwalczyc ale paraprotex powinien poprawic uklad pokarmowy a to juz krok w przod
  • lu 08.11.16, 08:28
    Polecam Paraprotex, bardzo skuteczne działanie
  • lu 08.02.17, 11:17
    Paraprotex pomaga i zdecydowanie poprawia samopoczucie. A dodatkowo można troche schudnąć.
  • iga1988 22.02.17, 11:59
    To czy Paraprotex zadziała zależy od dawki oraz od diety. Jeśli ktoś bierze 2 tabletki to raczej profilaktyka a nie leczenie. Dawki lecznicze to 6 dziennie (zaczynamy od 2 tabletek dziennie) . Do tego dieta: Zero cukru, minimum białej mąki, mało słodkich owoców typu banan i trzeba pić dużo wody- około 2, 3 litry dziennie. Dobrze jest włączyć też probiotyk np. AcZymes i Garlic Caps- czosnek w kapsułkach. Robaki nie cierpią czosnku! Więcej o działaniu i o dawkach poczytaj tu www.vitavita.pl/jak-walczyc-z-pasozytami-gronkowiec-lamblieskuteczne-leczenie-n-8.html
  • marekp60 10.08.17, 14:02
    kupilem razem z nopaline i probiotykiem , no kurde troche mi pomoglo chociaz mialem spore watliwosci, to pierwsze suplementy ktore uzywalem w zyciu. polecil mi moj lekarz, jestem mu za to wdzieczny powiedzial ze musze zaczac od przyczyn a nie tylko leczyc dolegliwosci, chyba mam szczescie i trafilem na dobrego czlowieka
  • lu 19.08.17, 18:48
    Paraprotex polecam pomaga zrzucic pare kilo
  • lu 04.08.18, 12:48
    tutaj masz troche informacji o paraprotex
  • lu 30.08.18, 22:14
    pomaga polecam goo.gl/L2dvQJ
  • monikapapona1 07.01.19, 17:07
    polecam, stosowalam jakis czas i zobaczylam duza poprawe, szczegolnie na skorze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.