najlepszy fryzjer!!!! Dodaj do ulubionych

Dziewczyny, ja Wam polecam Tomka!!!! Jest profesjonalistą mimo tak młodego wieku (22 lata), albo po prostu ma to coś- talent. Dzisiaj idę do niego 2 raz już w tym tygodniu.
Zawsze wszyscy fryzjerzy, do których chodziłam, a szczególnie w Trendy pytali mnie: " TO JAK DZISIAJ TNIEMY", irytuje mnie to pytanie. Tomek powiedział, jaki mam kształt głowy, co skróci mój nos i zrobił mi śliczną fryzurę z grzywką, którą zawsze każdy fryzjer mi odradzał, bałam się grzywki jak mi zaproponował w jednej z wielu przez niego przedstawionych koncepcji właśnie grzywkę. Już pokochałam ją-grzywkę, wyglądam nie będąc skromna wspaniale, znajomi nie mogą uwierzyć w moją przemianę.
Bardzo podobało mi się jeszcze jak już wspomniałam wyżej, ze zostało mi przedstawione kilka fryzur i mogłam coś sama wybrać i dojść do kompromisu z Tomkiem.

Pewnie chcecie wiedzieć gdzie go można znaleźć, w jakim salonie.
Salon ANGELO RIVIERI jest świeżym obiektem na POLANCE, dokładny adres to:
ul. Katowicka 81A/101 w Poznaniu oczywiście,
a najlepiej zadzwonić 665555121i umówić na wizytę koniecznie u Tomka, reszty fryzjerów nie sprawdzałam, ale chyba już nie sprawdzę i nigdy nie zmienię swojego fryzjera.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.