Dodaj do ulubionych

Outsourcing -wirtualna asystentka, wirtualne biuro

08.03.10, 15:01
Witam,
jak myślicie, czy jest na rynku zapotrzebowanie na tego typu usługi? Wirtualne
biuro, czyli adres do rejestracji działalności. Wirtualna asystentka, czyli
prowadzenie i obsługa biura, prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa spotkań,
inne prace asystenckie. Część wykonywana u zleceniodawcy, część we własnym biurze.
Edytor zaawansowany
  • zagubiona11 09.03.10, 13:41
    Ale na czym polega ta "wirtualność"? i co to znaczy "adres do
    rejestracji działalności"?
  • fasola.fasola 16.03.10, 13:17
    Adres do rejestracji działalności - adres pod którym firma może zarejestrować
    swoją działalność, wirtualne biuro - pod adresem rejestracji firmę obsługuje
    osoba (w niewielkim zakresie - telefony, poczta), która udostępnia adres.
  • pionierka3 19.09.13, 20:02
    Sama korzystam z usług wirtualnego biura (tego: www.biurowirtualnewarszawa.pl/) i mogę się w tym temacie wypowiedzieć. Dla mnie jako osoby prowadzącej działalność gospodarczą, która głównie opiera się na sprzedaży internetowej, biuro wirtualne jest idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim dzięki temu mogę też sporo zaoszczędzić i przeznaczyć te pieniądze np. na modernizację lub poszerzenie usług.
  • lady.godiva 23.09.13, 20:30
    Słyszałam, że są Urzędy Skarbowe, które nie uznają takich wirtualnych biur.
  • fadream 31.10.13, 17:34
    Naprawdę biuro wirtualne jest dość fajną sprawą. Ja korzystam z usług wirtualnebiurawarszawa.pl i jestem zadowolona. Szczerze, nie chcę zamieniać na inne biuro wirtualne.
  • shutti 15.11.13, 12:36
    Ja już też korzystam z wirtualnego adresu i biura "na godziny"
    Mam tam internet, urz. biurowe do dyspozycji i oczywiście biurko i dostęp do wszystkich wspólnych pomieszczeń typu kuchnia z gratisowymi napojami itd Przychodzę z laptopem i spokojnie pracuję bo w domu pracować nie mam szans
    A co do usług sekretarki to chyba coś w typie wirtualnego sekretariatu, tam gdzie podpisałam umowę mają takie dodatkowe usługi, też np odbieranie poczty i telefonów w czasie urlopu, prowadzenie wstępnej rekrutacji i takie inne
    To "moje biuro" bardzo przyjemne www.creative-coworking.pl/ w Krakowie jakby ktoś szukał
  • sab-aka 21.02.14, 19:10
    Oczywiście, iż taka sekretarka będzie w stanie się doskonale sprawdzić w swojej roli polecam zatem zainteresowanym biurowirtualnewarszawa.pl
  • blabloo 21.09.14, 14:21
    gdzie znaleźć ogłoszenia wirtualnych asystentek? jaka jest ich stawka?
  • adriana_wst 15.08.15, 08:55
    ceny są różne. Zależy od ilości godzin pracy zdalnej asystentki i od tego czym chcemy by się zajmowała, ceny wahają się od 9,99zł do nawet 40zł / h. Osobiście polecam esekretarka.jimdo.com/
  • wirtualna_asystentka_grupa 20.07.16, 11:38
    Zapraszamy do zapisania się do grupy na facebooku, w której można znaleźć pracę i wsparcie.
    Wpisz na facebooku w pasku wyszukiwania:
    Wirtualna Asystentka - ogłoszenia, informacje, wsparcie
    lub wejdź poprzez link
    www.facebook.com/groups/267290386996457/

Zapraszamy.
  • 1lena_ewa1 04.01.19, 14:06
    Jak Wirtualna Asystentka to tylko EM Wirtualna Asystentka www.asystentka.pro - korzystam od jakiegoś czasu, jestem zachwycona!

--
    [url=http://asystentka.pro]Wirtualna Asystentka[/url]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.