Dodaj do ulubionych

pytanie o pieczątki

05.05.09, 11:16
Dziewczyny, chciałam zapytać Was, jaki tytuł, albo jak formuła widnieje na
Waszych imiennych pieczątkach. Zaczynam współtworzenie biura i musze dla
siebie też zamówić pieczątkę. Chciałabym: Asystent prezesa, bo takie mam
stanowisko, ale spotkałam sie z różnymi "tytułami" . Dopiero zaczynam pracę w
spółce, stąd moje wątpliwości.Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • lady.godiva 05.05.09, 19:08
    tytuł jest taki jaki w umowie o pracę
  • prawie_prawniczka 10.05.09, 19:44
    Niekoniecznie - ja wynegocjowałam w umowie o pracę tytuł specjalisty, po to aby
    w przyszłości nie utrudniać sobie życia mając świadectwo pracy ze stanowiskiem
    asystentka czy sekretarka. Mój szef już na rozmowie przyznał mi rację, że to
    świetny pomysł.
    Natomiast w bazie u mojego pracodawcy widnieje opis mojego stanowiska jako
    stanowisko techniczne - co oznacza sekretarkę.

Jeśli chodzi o stopkę maila czy pieczątkę, to w praktyce od paru lat stosuje się
    w naszym banku jedynie imię i nazwisko, ewentualnie nazwę departamentu. Uważam,
    że to często bardzo pomaga w kontaktach z klientami czy urzędami, bo w
    mentalności wielu osób jest coś takiego, że asystentka to idiotka, osoba na
    najniższym stanowisku, którą można zbyć, ewentualnie w inny sposób źle
    traktować. Takie uzasadnienie tej praktyki podała mi szefowa naszego biura
    zarządu, która przed awansem sama była sekretarką/asystentką przez prawie 20 lat.
  • indiana_jonesowa 18.05.09, 14:19
    kurcze może się mylę ale rozumiem że twój szef wyraził potrzebę żebyś pieczątkę ze swoim imieniem używała...bo poważnie mówiąc lepiej pieczątki nie mieć zawsze jest takie zagrożenie że z nazwiska i imienia cię do jakiejś odpowiedzialności pociągną..ja daje parafki i wystarczy....
    --
    ...bo życie to walka...
  • gosiadzika 25.05.09, 08:51

ja mam pięczątkę taką:

Asystent Zarządu
    PROKURENT
    ZOSIA KOWALSKA :)
  • sklep_pieczatki 03.12.18, 10:03
    Potrzebujesz zamówić pieczątki firmowe, a może po prostu pieczątki biurowe? Polecam skorzystać z oferty naszej firmy www.pieczatki-firmowe.pl/
    Realizacja zlecenia w błyskawicznym tempie. Dostawa jest gratis więc nie trzeba nigdzie jeździć i tracić czas na odbiory.
    W ofercie pieczątki firmowe, pieczątki imienne, pieczątki kieszonkowe, datowniki, pieczątki okrągłe, pieczątki kwadratowe, pieczątki typu ex libris.
    Do każdego zlecenia przygotowywany projekt indywidualny i wysyłany mailowo do akceptacji. Wiesz co kupujesz!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.