Dodaj do ulubionych

Ginekolog dla dzieci Śląsk

17.02.15, 10:11
Witam,

Czy ktoś ma doświadczenia związane z ginekologią dziecięcą?
Szukam ginekologa dla córki 13-letniej. Na usg wyszło że coś jest nie tak z jajnikami. Przygotowuję ją psychicznie do takiej wizyty, ale chciałabym znaleźć lekarza, który umie obchodzić się z dziećmi.

Wielkie dzięki za odpowiedz ;-)
Edytor zaawansowany
  • 12margaret12 27.04.15, 14:33
    możesz zgłosić się do poradni genom w Rudzie śląskiej. Wiem, ze robią różne badania ginekologiczne i uczestniczą w jakims programie szybkiego wykrywania chorób. Tu znajdziesz na nich namiary : www.godulahope.pl/cele_fundacji.php
  • mushum 21.08.15, 12:48
    Mogę polecić dr Macieja Jelenia. Przyjmuje w Katowicach w przychodni duo medica. Młody człowiek jednak niesamowicie ciepły i dokładny. Moja córka była przerażona pierwszą wizytą, ale obawy bardzo szybko zniknęły. Sama również jestem pacjentką Pana doktora. Polecam z całego serca.
  • mirka1212 16.06.16, 12:05
    Ja znam bardzo dobrego lekarza ginekologa, który z pewnością należycie zajmie się twoją córką oto jego adres www.ginekolog-ziarkiewicz.pl
  • basik85waw 14.08.16, 10:52
    Nie wiem skąd dokładnie jesteście i czy sytuacja się rozwiązała, ale dr Patrycja Fiegler-Rudol z Przyszowic jest dobra i widywałam u niej młode dziewczyny, nawet młodsze od Twojej córki
  • karola2122 15.08.16, 06:42
    Mmmatko, zmarłabym na miejscu, gdyby ktoś w wieku 13 lat zaprowadził mnie do ginekologa - mężczyzny.

A tak na marginesie - autorka pytania z pewnością znalazła już lekarza dla swojej córki, i to co najmniej półtora roku temu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka