Dodaj do ulubionych

Czy zadzwonią z przychodni.

04.12.17, 20:34
Dobry wieczór.
Miałam dzisiaj robione badanie moczu i krwi. Przy pobieraniu powiedzieli, że wyniki będą jutro w karcie u lekarza. Przyznam szczerze, że nie będę miała teraz za bardzo czasu by iść się zapisać do lekarza. Czy jeśli okaże się, że wyniki są złe to zadzwonią do mnie z przychodni? Bo raczej małe szanse że lekarz sam z sobie ogląda wszystkie karty swoich pacjentów co mieli badania. Dziękuję za odpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • 06.12.17, 01:35
    atomowabomba napisał:

> Dobry wieczór.
    > Miałam dzisiaj robione badanie moczu i krwi. Przy pobieraniu powiedzieli, że wy
    > niki będą jutro w karcie u lekarza. Przyznam szczerze, że nie będę miała teraz
    > za bardzo czasu by iść się zapisać do lekarza. Czy jeśli okaże się, że wyniki s
    > ą złe to zadzwonią do mnie z przychodni? Bo raczej małe szanse że lekarz sam z
    > sobie ogląda wszystkie karty swoich pacjentów co mieli badania. Dziękuję za odp
    > owiedzi

Wątpię. Ocenić Twoje wyniki może tylko lekarz. Osoba pracująca w rejestracji nie ma wykształcenia medycznego i jedynie włoży je do twojej karty.

S.
    --
    ????????? ?????
  • 15.12.17, 01:28
    Z jakiegoś powodu poszłaś do lekarza, który skierował cię na te badania, prawda?
    Więc bądź konsekwentna i kontynuuj diagnostykę czy też leczenie. Inaczej będzie to tylko zawracanie głowy personelowi i poradni, i laboratorium.
    Jeżeli nie masz czasu, mogłaś zrobić sobie wyniki komercyjnie, a wyniki sprawdzić w środku nocy w internecie. Większość komercyjnych laboratoriów to oferuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.