Dodaj do ulubionych

Brak ubezpieczenia, wizyta u lekarza NFZ

03.07.18, 08:16
Witam, od kilku dni mam problem z zębem, najpierw bolał, później spuchlem.. Prawdopodobnie zapalenie okostnej, przynajmniej tak wszyscy twierdzą. Postanowilem isc do przychodni NFZ, ale nie jestem ubezpieczony i pani w rejestracji wreczyla mi oswiadczenie o ubezpieczeniu, nie zamierzam go wypelniac, bo go nie mam. Zarejestrowala mnie na 14. Pytanie jest takie, czy moge pojsc na ta wizyte i powiedzieć, że nie jestem ubezpieczony i zapłacę za usługę? Czy to niemożliwe i muszę iść do prywatnego gabinetu?
Edytor zaawansowany
  • wojtasovy67 03.07.18, 13:14
    wydaje mi się, ze można pójść a potem się płaci. W końcu nie wszystkie zabiegi i materiały są nawet refundowane. A nie łatwiej było spytać w tej rejestracji?
  • snajper55 03.07.18, 14:39
    igor0057 napisał(a):

> Pytanie jest takie, czy moge pojsc na ta wizyte i powiedzieć, że nie jestem ubezpieczony i
    > zapłacę za usługę? Czy to niemożliwe i muszę iść do prywatnego gabinetu?

Tak, możesz iść i zapłacić. Tak do stomatologa jak i do każdego innego lekarza. Tylko zapytaj o cenę przed, a nie po wizycie. :)

S.
    --
    ????????? ?????

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.