Dodaj do ulubionych

kto ma wystawić n09

13.10.18, 20:33
Witam,

Od połowy czerwca jestem na zwolnieniu lekarskim ( wystawia ortopeda )spowodowanym bólami kręgosłupa ( + bóle nóg ) i pękniętą łękotką . Wystawił je ortopeda . Bóle kręgosłupa nie przechodzą do dzisiaj a czasami sie nasilają ( podejrzewam borelioze ) Mri kręgosłupa nie wygląda tak by powodować takie bóle. To jest opinia neurologa i ortopedy. Lekarz neurolog dał mi skierowanie na badanie MR głowy które będę mógł wykonać w połowie listopada. Zasugerował też bym przeszedł się do psychiatry bo może być to na tle nerwowym. Od początku października zacząłem się leczyć na nerwice. Za 2 miesiące kończy mi się zwolnienie l4 - 182 dni. W połowie listopada będę chciał się ubiegać o świadczenie rehabilitacyjne. Pytanie: Ortopeda wystawi mi zaświadczenie N-09. Czy takie samo zaświadczenie mam prosić swojego psychiatrę ?. jak to wszystko ugryźć ?.

- pęknięta łąkotka - zdiagnozowana na MRI

- bóle kręgosłupa - nie zdiagnozowane

- nerwica - zdiagnozowana

Dziękuję za odpowiedz.

pozdrawiam

Kamil

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.