IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 19:05
czy macie jakieś doświadczenia związane z Lux Medem, chciałabym wiedzieć czy
pozytywne czy raczej negatywne
Edytor zaawansowany
  • Gość: Albert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 20:17
    Totalnie negatywne... Usiłują zmonopolizować rynek.. Pazerność nie ma granic!
  • pacjentopolski 31.03.15, 12:31
    LUX MED "MEDYCYNA RODZINNA OPOLE ul, Fieldorfa odmówiono mi konsultacji z lekarzem i SZPITAL - ODDZIAŁ RATUNKOWY objął mnie opieką. Zdrowie pacjenta jest jak widać drugim planem dla zobowiązanych do dbania o dobro pacjenta. Zmieniam placówkę do opieki nad moim zdrowiem.
  • pacjentopolski 31.03.15, 12:46
    Wydawało mi się do tej pory, że jest na poziomie dobrym. Nic takiego się nie działo poważnego ze zdrowiem i wizyta za wizytą u lekarza I kontaktu. Nagłe pogorszenie zdrowia 20-03-2015 r. i nie dodzwoniłem się do rejestracji więc przyjechałem i już komplet zarejestrowanych pacjentów. Powiedziano rejestracja w następnym dniu. Lekarz także mnie nie przyjął, powód ten sam. Dobro mojego zdrowia II plan :(. Nazwa Lux Med "Medycyna Rodzinna" Opole, tylko w brzmieniu. Oddział Ratunkowy Szpital, i tam jak w serialu na dobre i na złe :). Do dziś jestem pod kontrolą. Zmieniłem placówkę , która mnie zabezpiecza zdrowotnie. Opowiedziałem co mi się przydarzyło w Opolu, proszę dokładnie sprawdzić czy warto w rodzimej miejscowości. Ryba "psuje się od głowy" I ZŁE STANDARDY mogą w LUX MED dotyczyć każdej placówki. Życzę szczęścia w wyborze. Pozdrawiam Włodzimierz
  • bialy005 12.04.15, 14:28
    Luxmed to nawiększa korporacja medyczna w Polsce Teraz jest własnością angielskiej firmy Bupa.
    Ciągle wykupują małe przychodnie. Co na to urząd antymonopolowy.Pieniądze z zysków firmy jak sądze są wyprowadzane z Polski.
    Biały
  • mariner4 20.05.15, 11:21
    Przestrzegam
    M,
  • patka_33 19.04.16, 21:49
    Mam pakiet w Luxmedzie długi czas. Korzystałam w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu - zawsze wszystko jak należy, wizyty bezproblemowo można umówić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka