Dodaj do ulubionych

Modern Warfare 2 - lista perków

18.09.09, 14:19
www.gametrailers.com/video/press-event-modern-warfare/56086
Lista perkow pochodzi z tego filmiku.

Co do martyra- Although confirmed earlier at E3 2009, this Perk might not actually be in the game. In a recent interview by Giant Bomb, Robert Bowling stated that in the previous titles the Martyrdom Perk was to help people who were struggling with the game, but it was abused by people who didn't need it, so they decided to make the game more accessible by adding death streaks.
Was Bowling hinting that the death streaks are to replace the Martyrdom Perk? Hopefully someone from Infinity Ward will clear this up soon.

Czyli wiadomo ze jeszcze nic nie wiadomo, nie siejcie paniki ani sztucznej radosci smile
Edytor zaawansowany
  • Gość: cube IP: *.strazgraniczna.pl 18.09.09, 14:24
    decyzja o usunięciu martyrdom jest uzasadniona bo na wielu serwerach jest ten perk zakzany. gracze którzy go mają sa wyzywani tak samo jak oszuści, a przeciez to jedna z opcji gry. to tak jakby wyzywać kogoś ze odpalił helicopter support.

z drugiej strony nie dziwie sie, bo wybuchające zwłoki strasznie irytują. a że w MW gra przede wszytkim częśc męska to po pół godziny rozgrywki adrenalina jest tak wysoka że ludzie gotowi są zabić naprawde. nie mogąc jednak tego uczynić pozostaje im bluzgać smile
  • Gość: Matez IP: *.acn.waw.pl 18.09.09, 14:29
    Już nie mogę się do czekać tej gry wink
    A co do tego, że nie będzie Męczennika, to popieram tę decyzję. Call of Duty (z resztą jak inne gry - strzelanki) powinni bazować głównie na umiejętnościach graczy, a nie, że jak kolo ginie, to z niego granat wypada i zabija 3 osoby >.<
    Mam nadzieję, że perków będzie jak naj mniej i będzie można wykazać się WŁASNYMI umiejętnościami.
  • Gość: TOMEK IP: *.icpnet.pl 18.09.09, 14:29
    JAK WONSZ ZJE PAJONKA TO TEN PAJONK BENDZIE MUGL UGRYS TEGO WONSZA OD WNENTSZA ?
  • Gość: Matez IP: *.acn.waw.pl 18.09.09, 14:33
    Zal mi twojej ortografii... Tak, to ja I klasie podstawówki nie pisałem -.-
  • g0ru1 18.09.09, 15:01
    Martyrdom - na hardcorze jest to NIEMILOSIERNIE upierdliwe... Gra sie np. 15v15 na takim showdownie w TDM i weź tu graj...

GL - Granade launcher - Jeszcze gorsze niż martyr... Strzelasz gdzie popadnie, 3 fragi, strzelasz znowu i znowu to samo... Bezsens
  • mathiuss 18.09.09, 15:15
    @g0ru1
    Ja znalazlem kiedys serwer shipment 24/7, druzynowy deathmatch, 16 vs 16, hardcore, wszystkie perki dozwolone. Smiesznie sie gralo (zwlaszcza jak serw byl pelny), martyr to byly darmowe fragi non-stop, a nalot potrafil skosic z 15 gosci, z czego polowa to wlasny team smile
  • simplex 18.09.09, 15:17
    "czujni i operatywni fani wiedzą już o grze prawie wszystko."

Gdzie sie podziala magia gier? wink
  • Gość: sex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.09, 15:18
    sex
  • Gość: Snejk IP: *.chello.pl 18.09.09, 15:31
    mało tych perków, sądzę, że będzie około 2 razy tyle smile
  • Gość: Polarny IP: 79.162.179.* 18.09.09, 17:20
    Bububu jak to nie bedzie ?? lubilem tego perka bo dzieki niemu nieuwaga przeciwnika moze go drogo kosztowac big_grin a ze na hardcore tdm nieprzydatny to juz inna sprawa big_grin
  • Gość: ssn4k3 IP: *.lanet.net.pl 18.09.09, 17:30
    Nie przepadam za marty, ale free-for-all na killhouse 16v16 z tym perkiem(jesli dozwolony) daje duzo funbig_grin
  • Gość: ssn4k3 IP: *.lanet.net.pl 18.09.09, 17:31
    A no i nie widze last stand i dobrze, niech tak zostaniesmile
  • ascarib 18.09.09, 18:46
    Na poprzednim "trailerze" była sytuacja, że gość miał marty, sry wink
  • dj_sasek 18.09.09, 18:59
    Gra by była lepsza bez tych perków...
  • Gość: zal.uganda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.09, 19:55
    dokladnie, bez tych pie...byloby lepiej..
  • Gość: gm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.09, 01:31
    No COD 1 to był ideał...ale to przeszłość już niestety...
  • dj_sasek 19.09.09, 13:48
    Może kiedyś przejrzą na oczy i wrócą do stylu jedynki i dwójki...
  • Gość: gość IP: 195.82.180.* 21.09.09, 10:49
    Marty jest dla noob'ów i tyle

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.