Dodaj do ulubionych

Nie ma Live, nie ma darmowych samochodów do For...

07.10.09, 19:05
a niby z jakiego powodu ma być dołączane darmowe DLC? nie zmieściło sie na płycie? no to powinni dać dostęp dla wszystkich na marketplace bez jakiś kodów
Edytor zaawansowany
  • majorzero 07.10.09, 19:08
    Szkoda byłoby takie klasyki pominąć.
  • fuudimitzu 07.10.09, 19:12
    gurafikku: Pewnie musiałaby powstać 3 płyta big_grin A tak na serio: gra jest już zapewne gotowa od jakiś 2 mies, przez ten czas mogli sobie to i owo dorobić z nudów wink
  • seruch 07.10.09, 19:13
    O kurcze niezle furk z najlepszych lat motoryzacji uncertain
    @gurafikku
    zapewne zeby zwiekszosc sprzedazy ze sklepow a nie w "szarej strefie" czy jak to tam nazwac.
  • mihnu 07.10.09, 19:16
    \o/ niech sie gonia tongue_out
  • a-r-t-i 07.10.09, 19:16
    a co z wersjami limitowanymi?
    Też trzeba kupować je za granicami? Jeśli tak to jak oni (znaczy się durnie - inaczej chyba nie można o nich napisać - z MS) chcą by w naszym kraju sprzedawało się więcej gier? Dlaczego mamy kupować wybrakowany produkt?
  • yayet1 07.10.09, 19:18
    Ja nie dostane dlc, oni nie dostaną mojej kasy.
    Ciekawe kto straci bardziej.
  • afwi 07.10.09, 19:25
    ja sie dziwie ze polygamia sie dziwi ze nie ma DLC skoro nie ma polskiego Live'a. toc juz dawno dawno temu przy premierze GoW2 i Fable II robilem dymy polskiemu MS za brak zdrapek. myslicie ze co? nagle zaczna dawac chociaz nasza sytuacja gucie sie zmienila od zeszlego roku?
  • lethaldoze 07.10.09, 19:31
    Jeeeeez ile można z tym Live. Sam nie mam 360 ale i mnie zaczyna to wkurzać delikatnie mówiąc, co oni robią w tym polskim Microsofcie, 50% ich wysiłków powinno chyba iść w tym kierunku, i to nie od dziś. Polska to nie jakaś wioska pomiędzy Bangladeszem i jakimś Butanem bez obrazy dal czytających poly imigrantów.
  • cichoociemny 07.10.09, 19:38
    To DLC ma być do pobrania TYLKO w dniu premiery gry.
    Dlaczego???
    Ano pomyślciewink
  • he-man-pl 07.10.09, 19:40
    Guraffiku po czesci ci odpowiedzial fudimitzu, a ja sadze ze to taki pstryczek w nos osobom piracacym (kod jest zalaczany do orginalnej plytki, a wiec torrenciarze moga o nim zapomniecwink W sumie, to latwo mogloby IWard sie tak zabezpieczyc dajac na zdrapce kod bez ktorego nie zagrasz w MW2 przez neta bez niego (wiem, wiem taka gra na allegro bylaby wtedy o polowe ceny nizsza)
  • he-man-pl 07.10.09, 19:41
    Cichociemny tego nie wiedzialem, dzieki.. Teraz wszystko jasne..
  • iniemamocnii 07.10.09, 19:52
    hmmm a mi się wydaje że M$ ma nas w du.... bo jesteśmy najbardziej marudnym państwem na świecie sami zobaczcie co wyprawiają posiadacze PS3 dostają coraz więcej spolszczonych gier i większość graczy dalej marudzi że np Linda nie pasuje do Kratosa że dubing K2 jest do bani nie wspomne o narzekaniu o U2 kiedy coś tak naprawde się zaczyna dziać na korzyść gracza bo nie wszyscy znają ang. to ludzie i tak narzekają więc po co M$ ma się starać jak i tak będziemy zawsze narzekać smile
  • elementone 07.10.09, 19:53
    MS to lamusy i nic ich nie tłumaczy , a ty @he-man-pl wez mydełko i zapierdzielaj do bilusia pupcie mu umyc uncertain i wez kolegów ze sobą.
  • chips_bekonowy 07.10.09, 20:00
    Z ciekawości pytanie. Gry na X360 wydawane oficjalnie w Polsce mają na okładce i w instrukcji info o możliwości grania przez XLive?
  • slayerarth 07.10.09, 20:05
    Dziękuję, wysiadam. To co nam serwuje M$ tylko pokazuje jak bardzo nas kochają. PSStore można było zrobić ? Można było. Co mnie to obchodzi, że są problemy. Ma być i tyle. Potem tylko M$ się dziwi, że u nas duże piractwo jest... Niech ruszą te swoje tłuste dupska z fotela i zaczną coś robić, bo nie wiem, za co wogóle im płacimy.
  • genkamyk 07.10.09, 20:07
    heh, no cóż..
  • slayerarth 07.10.09, 20:08
    chips_bekonowy - na moim polsko-ruskim (?) pudełku ODST jest tylko znaczek oznaczający granie po LANie.
  • xbox-maniak 07.10.09, 20:09
    Cóż, kolejny raz MS sux! Fajny tytuł newsa, zupełnie jak w tym kawale o Jasiu, nie ma rączek? Nie ma obiadku smile Pre-order na limitkę wycofałem, o grze zapominam i kupię sobie Dirta 2. Dosyć dymania polskich graczy.
  • chips_bekonowy 07.10.09, 20:14
    @slayerarth to choć tyle, że na pudełku nie okłamują klienta.
    W przeciwnym wypadku gra z oznaczeniem XLive powinna kosztować poniżej 100PLN.
    Chociaż to i tak jest ograniczona funkcjonalność gry (sam lan?!) i za pełną cenę nie powinna być sprzedawana indifferent
  • seruch 07.10.09, 20:17
    @to do tego kretyna
    masz mozg?
  • gurafikku 07.10.09, 20:24
    @up
    dzięki za odpowiedzi, zatem, skoro to DLC tylko w dniu premiery to można się lekko oszukać, bo gra może nie dotrzeć na czas, zaś Ci którzy kupią w polskim sklepie nie będą mieć kodu, na jedno wychodzi
  • julmar7 07.10.09, 20:24
    Sprzedając konsole na terenie dowolnego kraju,firma powinna wywiązać się z pełnego wsparcia dla swojego produktu. Brak tak konkretnej rzeczy jaką jest usługa Xlive, narusza dobra klienta. Mniej więcej taką odpowiedź dostałem kiedyś od MS w Hiszpanii. Gdy wysłałem tego maila do MS Polska, nigdy nie dostałem odpowiedzi.
    Minęło już parę lat a MS dalej gra na zwłokę, zbywając zainteresowanych kolejnymi odpowiedziami "później". Jeśli problem nie zrobi się głośny, to nie liczyłbym na jakieś zmiany.
  • krismaciejewski 07.10.09, 20:36
    Szczerze mówiąc to właśnie taka sytuacja w jakiej stawia Polskich graczy M$ była główną przyczyną, że zamiast tańszego xBoxa kupiłem PS3..

PS. Do wszystkich posiadaczy xBoxa.. Walczyć o swoje.. Pisać petycje, bojkotować gry itp.. To jest skandal i łamanie prawa europejskiego!!!!
  • iniemamocnii 07.10.09, 20:47
    krismaciejewski
    tak jak wyżej pisalem po co te petycje itd jak zawsze bedzie klient niezadowolony wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.