Dodaj do ulubionych

Microsoft zapowiada, że w tej generacji wygra z...

18.10.09, 21:30
Wywiad z kolesiem ze SCE: "Sony wygra w tej generacji". Wywiad z kolesiem z MS: "MS wygra w tej generacji". Wywiad z kolesiem z Nintendo: "Nintendo wygra w tej generacji". I to by był na tyle, news stanowi jedynie pożywkę dla fanbojów wink
Edytor zaawansowany
  • kemiru 18.10.09, 21:33
    Zabawne smile
  • chips_bekonowy 18.10.09, 21:33
    Wywiad z kolesiem z PZPN "Polska wygra w tych ME"... Ale to jak sobie włączą nową Fifę wink

Zief, jak zwykle piarowy bełkot.
  • he-man-pl 18.10.09, 21:38
    MS nie mowi o tym ze wygra z NINA, bo kazdy wie, ze BigN juz jest na wygranej pozycji. A MS podejrzewam, ze jest tego pewne z jednego powodu. Otoz zarabiaja oni na kazdej sprzedanej konsoli duzo wiecej niz Sony, a pomimo tego dotrzymuja im kroku (o nienie nie wspominam, bo sa w tym mistrzami - tanim kosztem duza sprzedaz).. I jesli zauwaza, ze faktycznie Sony sie do nich zbliza niemilosiernie, to sa w stanie zrobic taka obnizke, o ktorej Sony ze swoim PS3 moze tylko pomarzyc.. Ktos uwaza, ze sie myle? Argumenty proszewink
  • dojopl 18.10.09, 21:38
    Heheh jeszcze chwilkę temu tytuł newsa był ''Microsoft zapowiada, że w tej generacji wygra Sony'' big_grin
  • zaku30 18.10.09, 21:39
    Oho tongue_out to będzie wojna tongue_out
  • bigddaddyy 18.10.09, 21:47
    no to będzie jazda w komentach smile
    w sumie M$ ma rację że sprzeda więcej konsol i jak pisze heman to maja duży margines żeby machnąć wysoką obniżkę w razie czego
  • quickpete 18.10.09, 21:50
    Kolejny nic nie wnoszący temat... NAS graczy nie powinno wcale interesować kto wygra a kto przegra. Wykresy i tabelki mnie nie kręcą. Intersują mnie TYLKO GRY.
  • tommy-gun 18.10.09, 21:50
    Przede wszystkim to jak na razie roczna sprzedaż PS3 za każdym razem biła tą z Xboxa, nawet w okresie "ceny z kosmosu" 2007. Ja myślę że PS3 dogoni Xboxa pod koniec 2010. Jeżeli jednak MS wywali takie obniżki jak przewiduje himen to może być różnie. Zobaczymy.
  • vaderous2 18.10.09, 21:54
    To jedyna www TEMATY KONSOLE VS (gry,sprzedaz,pixel -bo byl bardziej w lewo) dajcie sobie spokoj z tym wink
  • tommy-gun 18.10.09, 21:56
    I naprawdę każdy fanboj danej platformy powinien się cholernie cieszyć że Sony zostało zdjęte z tronu i w końcu musi walczyć o swoje. Ta sytuacja oznacza lepszą sytuację dla... nas, klientów. Nie ma to jak konkurencja.
  • the_king_is_the_one 18.10.09, 21:58
    A mnie to wszystko wali kto wygra, oby wychodziły tak genialne gry jak Forza 3 czy Uncharted 2
  • morosn 18.10.09, 21:58
    @lubie_jajka_z_majonezem, wyprzedziłeś mnie, pozostaje popcorn i cola.
  • tytacz 18.10.09, 22:02
    Dla mnie nie ma znaczenia która konsola się sprzeda lepiej. Ważne aby obie były na tyle atrakcyjne dla developerów aby opłacało się im wydawać gry.

Sprzedażą konsol niech się już martwi MS i Sony smile.
  • qsay 18.10.09, 22:08
    @tommy-gun dobrze jakby to byla jeszcze zdrowa konkurencja tongue_out a M$ stac (zarowno w sensie mentalnym jak i finansowym big_grin) na to zeby nie grac czysto... wobec zarowno konkurencji jak i nas klientow. przykladem moze byc wydanie nie dopracowanej visty zeby zaraz potem oznajmic, ze 7mka niedlugo w drodze tongue_out Bill ma glowe i niezly tupet (przykladem mogabyc fakty ze duzo pomyslow uzyta w windowsach jest czerpana od innych. Jedna zaleta jak jeszcze obniza xboxa w tej konkurencji wink bede mogl kupic xboxa dla fable 2 i kameo smile
  • lubie_jajka_z_majonezem 18.10.09, 22:09
    morosn

Ja o Cole zadbałem tylko popcornu brak hehe ;D
  • seruch 18.10.09, 22:12
    @fuudimitzu
    Nieeee.. Poprawnie to powinno wygladac tak:
    Wywiad z kolesiem ze SCE: "Sony wygra w tej generacji". Wywiad z kolesiem z MS: "MS wygra w tej generacji". Wywiad z kolesiem z Nintendo: "Nintendo WYGRALO w tej generacji".
  • kevinkai 18.10.09, 22:12
    Komentarze powyżej są słuszne. Kolejny news mający na celu zrobić zadymę, ale nic nie poradzimy, bo liczą się słupki i statystyki. Temat w stylu PS3 Vs Xbox360 zwoła całą masę dzieciarni i problem statsów rozwiązany.
  • martin1841 18.10.09, 22:17
    Zune HD ma 700 Mhz Cpu co jest dwukrotnością psp.
    Więc gry 3d to nie problem na tej konsoli.
  • qsay 18.10.09, 22:24
    @martin1841 - no popatrz a ja zawsze myslalem, ze za 3 ma byc glownie odpowiedzialny GPU tongue_out w komurce mam 523 mhz co jest i tak wiecej niz psp a w 3 raczej nie posmigam xD a tak na powaznie to Zune HD ma byc raczej skierowany to walki z iPhonem bo zarowno do DSi jak I PSP to raczej za pozny ma start... zna ktos wogole specyfikacja techniczna tego przenosnego cacuszka od M$??
  • qsay 18.10.09, 22:25
    edit: cos mi d przy 3ce zjadlo tongue_out moja melakulpa
  • qsay 18.10.09, 22:27
    sorki za 3 posty pod rzad, ale ten filmik pasi tu jak nic xD www.youtube.com/watch?vshockZJw9sbOTsc
  • twojstary102 18.10.09, 22:37
    to normalne ze wygra Sony, a M$hit dostanie lanie ^^ smutne.
  • seruch 18.10.09, 22:45
    @tomasz.turek
    sluchaj nie czujesz, ze obrazasz swoja inteligencje w szczeniacki sposob przekrecajac nazwy wlasne? To tak infantylne, ze glowa mala. Jesli usilnie starasz sie kreowac na doroslego uzytkownika to na jaka cholere staczasz sie do poziomu kretynizmu chociazby w stylu "ps3ciota" czy "twojstary".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.