Dodaj do ulubionych

Modern Warfare 2 - serwerów nie będzie a twórcy...

IP: *.pg.com 21.10.09, 11:41
Maxymalnie miesiac tylko ze wtedy zeby grac na pirackim serwerze dedykowanym nie trzeba będzie miec orginala. I to tyle w kwestii walki z piractwem.
A tak BTW to probuje sie zrobic casuali z graczy pctowych chyba.
Edytor zaawansowany
  • Gość: qba IP: *.ibrokers.pl 21.10.09, 11:41
    LOL, pamiętam jakie bęcki zbierałem na serwerach w CoD4 jak zaczynałem, zwykle lądowałem na końcu listy
    ale... patrzyłem jak grają inni, masę zachowań wyniosłem od lepszych od siebie, teraz zawsze bywam w topie... bo się uczę.
    Argument, że gracze będą grać na podobnym poziomie jest o kant d..y roztłuc. Jak mają się uczyć?
    Poza tym, skoro będą matchować na podobnym poziomie bez nauki będzie ciężko się wbić na "poziom wyżej". Błędne koło
  • martrzyk 21.10.09, 11:48
    Strzelam.. w dniu premiery :] bo i tak w necie mw2 pojawi sie jakies 2 tygodnie wczesniej.. Steama jzu dawno temu scrackowano Dow wiem ze bym dostepny.. a nawet l4d mozna sobie na piratach pograc ;] wiec phi.. takiej gry nie zmoduj? Bez zartow.. GTA4 tez mialo nie byc zlamane, co zajelo kilka dni, chyba najdluzej to sie bronil nowy Riddick ale nawet on padl..
  • red.pl 21.10.09, 11:49
    Ile zajmie czasu? Do miesiąca pewnie... A sama gra pewnie będzie przed premierą w sieci smile .
  • uookie 21.10.09, 11:55
    wyczuwam ton szowinizmu w treści tego artykułu. autorowi się wydaje, że jak mu się jakaś gra podoba, to jej twórcy powinni zrobić wszystko, żeby podobała mu się jeszcze bardziej... wyrzucić noobów z serwerów, upublicznić kod gry, może jeszcze mu obciągnąć?

ten tytuł w ogóle mnie nie interesuje, bo z zasady nie lubię strzelanek (a drugowojnoświatowych zwłaszcza) więc mam gdzieś, czy tam będą jakieś mody czy nie. oburza mnie tylko oburzanie się na to, że producent dba o zwykłych graczy. jak pan sławek jest taki hej ho do przodu pro hardcore, to niech idzie postrzelać sobie do licealistów. przyjedzie antyterrorystyczna i wtedy postrzela sobie z graczami na swoim poziomie.
  • Gość: exxon IP: *.ip.netia.com.pl 21.10.09, 11:56
    Sławku tu sie nie ma co dziwić, uważam, że Twój wczorajszy post o przyczynach trafił w sedno problemu. Trzeba zaakceptować to, że Activision chce tylko jedno: kasy.
  • Gość: nocomment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.09, 11:56
    Oni po prostu jak mądry i surowy ojciec wiedzą lepiej. Gdyby dać graczom wolną rękę zrobili by sobie krzywdę. Po za tym ja biorę ich za słowo, na pewno nie ignorowali tego protestu do czasu telefonu z wydawnictwa.
  • Gość: ehhh IP: *.static.xcore.pl 21.10.09, 11:56
    Jak widać Infinity Ward leci tylko i wyłącznie na kasę... indifferentkij im w oko z tych ich dedykami mogę się założyć ze każdy będzie wolał pobrać z neta i poczekać na jakieś cracki na dedyki czy coś... żałosne i tyle chcieli zarobić na PC ale im to nie wyjdzie nawet..
  • Gość: Vojtas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.09, 11:57
    Nie dziwie się Twojej frustracji Sławku. Straszny pych na te płatne DLC widać, wręcz aż kipi. Wraz z kumplem planowaliśmy zakup, by po prostu pograć razem, a nie liczyć na to że nas "matchmaking" sparuje razem. Wystarczy że jeden będzie grał trochę lepiej niż ten drugi i dupa, już nawet nie będzie cienia szansy na to że się spotkamy w grze. Tyle z multiplayera ze znajomymi. Argh...

Na dodatek to całe pseudo-tłumaczenie Infinity Ward o tym że pisali do nich gracze, którzy wypłakiwali się to uważam za wręcz bezczelną obrazę graczy, ale tych prawdziwych, a nie wymyślonych na poczekaniu. Nie uwierzę że taki gigant jak Infinity Ward wczytywałby się w skargi nadesłane od fanów, na to że:

"Romek z serwera Super-Mordownia-PL, jest za mocnym kozakiem! Nie lubię ch...a! Proszę, zróbcie coś z tym, albo się obrażę!"
    podp. Maciuś13
    - czy też inne pierdu pierdu...

Rzygać się chce od tych jebanych gierek i głupot.
  • szczqcz 21.10.09, 11:59
    @ss
    Ty naprawdę jesteś takim bucem jakim się wydajesz.
    "Nie umiesz grać to się naucz!"
    "niepełnosprytny"
    WTF?
    Nie potrafisz do ludzi nie będących nolifami podejść z szacunkiem?
  • Gość: ehhhh IP: *.static.xcore.pl 21.10.09, 12:00
    a i chciałem dodać ze niezłą reklamę gry przed premierą sobie zrobili ^^...
  • Gość: maden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.09, 12:01

wyczuwam ton szowinizmu w treści tego artykułu. autorowi się wydaje, że jak mu się jakaś gra podoba, to jej twórcy powinni zrobić wszystko, żeby podobała mu się jeszcze bardziej... wyrzucić noobów z serwerów, upublicznić kod gry, może jeszcze mu obciągnąć?

genialnebig_grin
  • hezron 21.10.09, 12:03
    A ja że tak się wyrażę sram na multiplayer, na serwery dedykowane i recytowane... Jak chce pograć z kumplami to gram w piłkę albo paintballa. A jak chce pograć w dobrą grę, to siadam przed kompem, przyciemniam światła, ustawiam głośno dźwięk i gram.

Wam też to polecam "multi-fanboye". Wyjdzie Wam to tylko na dobre.
  • alfa74 21.10.09, 12:04
    "...Jedynym skutecznym narzędziem zwalczania haxxorów jest... dobry admin na serwerze dedykowanym, który w mig takiego delikwenta wywali na kopach i jeszcze da bana na cd-key, żeby pajac już nigdy na dany serwer nie wrócił. ..."

Taaaa... ja doswiadczylem na sobie nie raz, dzialanie takiego 'dobrego admina', ktory za rzekome czity (wh) przydzielil mi permanentnego bana. W sumie to dobrze zrobil, bo co mam im poziom zawyzac... a i jeszcze gamonie sie czegos ode mnie naucza tongue_out
  • cypisek.org 21.10.09, 12:05
    nie dziwię się...
    kto by się przejmował minimalną stratą - co to dla IW te marne 100k protestujących, z czego połowa i tak kupi grę...
  • Gość: w_head IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.09, 12:07
    Ostatecznie i definitywnie dziekuje panom z IW.
    Nie dostaną tym razem ode mnie ani centa, gre spirace na znak protestu. Na cale szczescie niebawem wyjdzie sporo fajnych tytulow single jak AVP czy STAR WARS FORCE UNLEASHED... MW2 to teraz bedzie bardzo krotka, acz intensywna gra SP na jedno przejscie i unistall. Oczywiscie jesli szybko pojawią sie jakies pirackie serwy dedykowane, zostawie sobie scrackowaną instelke na wszelki wypadek.
    Rest In Pain MODERN WARFARE 2!
  • Gość: pepsi IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.09, 12:09
    >> "...systemu kojarzenia graczy, który według Roba Bowlinga ma łączyć graczy na podobnym poziomie umiejętności..."

hmm no wlasnie a co z pro wink graczami ktorzy zakladajac nowy profil wchodza na serwer z osobami dopiero zaczynjacymi zabawe w MW2?
    Ktos kto kupil gre ma na poczatku lvl 1 a gosc ktory gra juz dobre kilka tygodni tez ma lvl 1, ciekawy jestem jak to bedzie wygladalo...
  • bosman_plama 21.10.09, 12:10
    @uookie - ale tu chodzi o to, że jednym graczom pokazano figę, a drugich pogłaskano. SS proponuje, żeby pogłaskać obu - gdzie w tym szowinizm? Dawniej istniał wybór, teraz go nie będzie.
  • Gość: k IP: 82.177.15.* 21.10.09, 12:11
    Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego nie mogą w grze być dwa tryby - automatycznego dobierania oraz serwery dedykowane. Wilk syty i owca cała.
  • Gość: Volt IP: 91.150.139.* 21.10.09, 12:16
    czyli z bigosem już sobie nie pogram...

MW2 skreślone z listy zakupów.
  • Gość: pepsi IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.09, 12:18
    @ k
    bo na dedykach gracze by olali platne DLC, w trybie matchmaking nie ma wyjscia
  • Gość: m_ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.09, 12:19
    Ja też już odpuściłem zakup MW2. Na szczęście spory wysyp jest fajnych gier, więc jest co wybierać.
  • h3tman 21.10.09, 12:23
    no i w ten sposób tylko zwieksza piractwo, świetna robota, next cześc pewnie tylko na konsole, beda miec świetną wymówke
    Jak to mówią - krzyż na droge.
  • slawomir.serafin 21.10.09, 12:27
    oburza mnie tylko oburzanie się na to, że producent dba o zwykłych graczy.

-----

a gdzie ja się o to oburzam? mówię tylko, że nastawienie na zwykłych graczy nie wyklucza serwerów dedykowanych i że to tylko takie głupie tłumaczenie, które jak widać niektórzy łykają bez problemów

wyczuwam ton szowinizmu w treści tego artykułu. autorowi się wydaje, że jak mu się jakaś gra podoba, to jej twórcy powinni zrobić wszystko, żeby podobała mu się jeszcze bardziej...

-----

źle wyczuwasz. Ja nie chcę, żeby gra była tylko dla mnie - ale TEŻ dla mnie. Na tym polega demokracja - racja jest po stronie większości ale nie kosztem mniejszości. To czego ty byś chciał chyba to dyktatura miernoty.

Ty naprawdę jesteś takim bucem jakim się wydajesz.
    "Nie umiesz grać to się naucz!"
    "niepełnosprytny"
    WTF?
    Nie potrafisz do ludzi nie będących nolifami podejść z szacunkiem?

-------

gdybyś grał trochę więcej w gry multiplayerowe, to byś wiedział o czym mówię i nie napisał tego, co powyżej. Niektórzy powinni przechodzić testy inteligencji, zanim ich się puści do grania między normalnych ludzi. Serio. Ostatnio często to obserwuję w Dawn of War 2 - do gry rankingowej pcha się na przykład koleś, który ma rozegrane 200 spotkań, z czego 180 przegranych. Co myśleć o takiej osobie? Są tylko dwie możliwości - albo znajduje perwersyjną przyjemność w przegrywaniu albo jest, mówiąc dosadnie, zbyt głupi by zdać sobie sprawę, że nie tylko nie umie w tę grę grać, ale też już nigdy sie nie nauczy. I na dodatek nie zdaje sobie sprawy, że psuje też zabawę innym, bo jest słabym ogniwem w ich drużynie.

Nie tępię noobów - nie wychodzę z gry, gdy widzę, ze system dołożył mi do drużyny początkującego, bo każdy kiedyś zaczynał i każdy ma prawo móc nauczyć sie grać. Wielu takim osobom wysyłałem później wiadomości, co i jak powinni zrobić, żeby zdobyć podstawowe umiejętności i wielu mi za to dziękowało. Ale są przypadki patologiczne - i to o nich właśnie mówię.

Serio, co można myśleć o osobie, która chce grać w multiplayera, ale wścieka się, gdy na początku wszyscy go biją, bo mają większe doświadczenie, więc pisze do twórców gry, żeby ją naprawili, bo on sobie nie może pograć? Jest kilka bardzo popularnych określeń na tego typu osobników.

Wyobraź sobie, że jakiś koleś wpada na boisko w czasie meczu pierwszej ligi, łapie piłkę w ręce i wbiega z nią najpierw do jednej, a potem drugiej bramki, a gdy go wyrzucają ze stadionu, to biegnie na skargę do sądu, że mu nie dają się bawić.

Naprawdę chcecie się ująć za kimś takim?
  • szczqcz 21.10.09, 12:37
    @ss
    Nie chcę się za nikim ujmować. Po prostu nie uważam żeby to były odpowiednie
    słowa. Ja będąc noobem też mógłbym pojeździć po 16latkach którzy będąc lepszymi
    ode mnie, wyzywają mnie od debili kiedy wszedłem pierwszy raz do gry,
    zniechęcając mnie do niej zupełnie.

A z tymi skargami to podejrzewam że zadziałała twoja wyobraźnia. Obstawiał bym
    raczej badania targetowe, z których im wynikło takie a nie inne rozwiązanie.
  • alfa74 21.10.09, 12:30
    Panom z IW trzeba przypomniec: chciwosc gubi tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.