Dodaj do ulubionych

Modern Warfare 2 będzie napędzane parą

IP: 80.51.101.* 25.10.09, 14:10
A mnie to w@l!. Odbieram wersje na X360 10.10 i zamierzam sie dobrze bawic po pracy. Nie interesuja mnie dedykowane serwerki i steamowe bzdury. Rozwalil mnie tez kiedys komentarz, ze gry na multi to trzeba sie uczyc.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Lechu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 14:20
    Wołga, możesz lamić... Nikt ci niczego nie karze.
  • Gość: mek IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 14:20
    bo gry na multi TRZEBA sie nauczyc. jak inaczej sobie wyobrazasz gre? kiedy zaczynasz najzwyczajniej w swiecie jestes cienki i wszyscy cie rowno bija. dopiero kiedy nabierzesz doswiadczenia mozesz w pelni sie cieszyc gra online. zreszta troche bez sensu jest gadac o multi z konsolowcem ;pp
  • Gość: wojtas022 IP: *.olsztyn.mm.pl 25.10.09, 14:30
    mek@: "zreszta troche bez sensu jest gadac o multi z konsolowcem ;pp"

O i tu trafiłeś w sedno!!!
  • Gość: Tirith IP: *.gorzow.mm.pl 25.10.09, 14:45
    Nobla mu! Nobla big_grin Mek, jak już powiedział Wojtas022, trafiłeś w sedno big_grin
  • Gość: edix IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 14:46
    ja sie nauczylem grac w multi w cod2 a mielem 7 lat
  • Gość: edix IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 14:47
    sory mialem nie mielem
  • Gość: edix IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 14:49
    sory mialem nie mielem
  • Gość: edix IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 14:51
    ostatnio pojawiaja sie nieinteresujace rzeczy o codzie mw2
  • Gość: edix IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 14:52
    ja niemoge to jest call of duty modern warfare 2 a nie modern warfare 2 samo
  • Gość: sex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 14:58
    sex
  • ascarib 25.10.09, 15:13
    Już miałem nadzieję, że jak kupie i okaże się do dupy wgrą to się sprzeda... a tu jeszcze na steamie... można ewentualnie z nowym kontem sparować, ale i tak nikt nie kupi sad
  • Gość: Gość:Slodki111 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 15:23
    Hahaa konsolowcy maja do tego Prestizowa edycje i wiele wiele innych rzeczy ktorych nie maja Pecetowcy, jak chociazby DLC do GTA4 w postaci nowych epizodow. Tak wogole dla tych, ktorzy stwierdzili ze czwarta odslona Grand Theft Auto to cienka gra - gra ta miala duze wymagania wiec rozpraszaly bugi, albo malo klatek, ja sie wiec nie dziwie ze gra sie Wam nie spodobala. Na konsoli gralo sie plynnie i cudnie. Jedna z najlepszych gier na swiecie, zaraz kolo Cod4. A wracajac do MW, konsolowcy tez potrafia grac. Zalorze sie ze nie mielibyscie (ci ktorzy gadaja tak a nie inaczej) szans na konsolach z innymi, nawet noobami, a odwrotnie my bysmy dawali rade z wami, a przynajmniej zachowywali jakis poziom. A przynajmniej ja bo mam doswiadczenie na PC w strzelaninach FPP.
  • Gość: Gość:Slodki111 IP: *.dolsat.pl 25.10.09, 15:39
    Nadmienie iz jestem PRO gamerem, juz od dziecka trenowalem w wannie na tetełowym dzojstiku
  • Gość: mdf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.09, 15:40
    Steam to kupa - nie oferuje nic wartościowego, a jedynie utrudnia życie jak się chce pograć online.
  • Gość: PC IP: *.adsl.inetia.pl 25.10.09, 15:45
    słodki Niestety Microsoft nie lubi pojedynków PC-XBOX ale lubi ich kasę .
  • Gość: grucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 15:49
    Slodki111
    "Zalorze sie ze nie mielibyscie (ci ktorzy gadaja tak a nie inaczej) szans na konsolach z innymi, nawet noobami, a odwrotnie my bysmy dawali rade z wami, a przynajmniej zachowywali jakis poziom. A przynajmniej ja bo mam doswiadczenie na PC w strzelaninach FPP."

powiem Ci tyle:pieprzysz jak potluczony
  • Gość: huhu IP: *.chello.pl 25.10.09, 15:53
    sam posiadam konsole i moge szczerze powiedziec ze w pewne gry pokonalbym nie jednego pc-owca gdzyby ten gral na myszce a ja na padzie, a jesli o cytat mek-i/a to sam nie wyobrazam sobie mojej konsoli (nie wazne jakiej) bez multi . nie wiem czemu ludzie stwierdzaja ze konsole to zlo tego swiata gier, wszystko zalezy od umiejetnosci gracza
  • Gość: Nicolai IP: *.intan.pl 25.10.09, 17:48
    I dobrze, że na Steamie. Przynajmniej płyty nie będę musiał szukać.
  • Gość: nacho66 IP: 79.97.250.* 25.10.09, 17:51
    niedawalibysmy rady na konsolach bo granie padem w strzelanki to jest szczyt niewygody jaka mozna bylo w wymyslec w branzy rozrywkej

A tak poza tym.... fajnie gdyby zrobiono kiedys zawody w MW gracze konsoli vs gracze pecetowi... hehe... przeciez to by byla miazga.... bo choc nie wiem jak ktos dobrze operuje padem, to od rownie uzdolnionego speca myszki i klawiatury lepszy nie bedzie.
  • Gość: nacho66 IP: 79.97.250.* 25.10.09, 17:53
    a tak wogole to Slodki prezentuje postawe godna konsolowego nooba big_grin
  • maciekson 25.10.09, 18:05
    nie rozumiem stwierdzenia, że fani allegro będą zawiedzeni... Ja mam osobiście kupionego CSsmirk na allegro, zainstalowałem go z płytki i działa...
  • mathiuss 25.10.09, 18:08
    Ja tez nie rozumiem. Jesli w ogole kupie MW2, to jak przejde i mi sie znudzi to sprzedam razem z kontem, co to za problem?
  • ezronymius 25.10.09, 18:19
    @nacho66:
    "niedawalibysmy rady na konsolach bo granie padem w strzelanki to jest szczyt niewygody jaka mozna bylo w wymyslec w branzy rozrywke"

No tak... bo pada się trzeba trochę nauczyć. Wysilić mózgownicę i mieć bardziej zręczniejsze palce. Ale lepiej... zflekować każdego konsolowca, wyzwać go od debili, noobów i czego tam jeszcze. "BO JESTEM WIELKIM PROSEM-PECETOWCEM I MAM SPECJALNĄ MYSZKĘ 32000 DPI z CIĘŻARKAMI tylko do COD4!!".

Powiem Wam tyle, że nos to zadzieracie bardzo, bardzo, bardzo wysoko. I pewnie rzyć też.
  • Gość: mek IP: *.acn.waw.pl 25.10.09, 18:32
    @ ezronymius
    pomijajac poziom tej rozmowy,

Musisz zauważyć, że myszka jest zdecydowanie dokładniejsza od pada i jesli chodzi o onlajnowe strzelanki nie ma sobie równych.
    Nie twierdze ze na padzie sie nie da grac bo sie da i to calkiem dobrze. ale w wyniku stracia gracza grajacego na padzie przeciwko grajacemu na myszce i klawiaturze konsolowiec zostanie zmiazdzony. Jest wolniejszy i mniej dokladny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.