Dodaj do ulubionych

Obrazek dnia - 5 listopada 2009

05.11.09, 11:09
Lan Play w obu jest 'yes' tyle że w MW zaznaczone na czerwono
Edytor zaawansowany
  • zycie_is_simple 05.11.09, 11:30
    ale w MW Lan Play jest gorszy xP
  • alfa74 05.11.09, 11:36
    console commands - no :]
    Bardzo dobrze... powinni jeszcze wywalic wszystkie pliki cfg skonczy sie skill via cfg :p
  • slawomir.serafin 05.11.09, 11:42
    powinni jeszcze wywalic wszystkie pliki cfg skonczy sie skill via cfg :p

-----

nie ma czegoś takiego jak skill via cfg. Korzystanie z cfg to też skill po prostu.
  • alfa74 05.11.09, 11:55
    @slawomir.serafin
    Taaa... to chyba za malo grales z ludzmi ktorym skill sie poprawil z "dnia na dzien" :]
    Sa cfg i cfg... tez mam zmieniony cfg, ale sa pewne granice tongue_out
    Chyba, ze Ty nie wiesz co mozna zrobic dzieki cfg? tongue_out

Ja zaczynalem od quakeworld'a wiec dla mnie koncola i cfg to normalka, ale jak zaczynalem grac w cod4 80% graczy nie wiedzialo co to jest tylda, konsola i cfg :]
  • Gość: Kamas IP: *.chello.pl 05.11.09, 11:56
    Skakanie w trudno dostępne miejsca to też skill, a z niektórych servów za to wywalają i wyzywają od glitch userów itp. tongue_out
  • h3tman 05.11.09, 12:53
    siląc sie na obiektywizm musze stwierdzić ze zestawienie jest ułozone tendencyjnie co tu kryć, prawdziwie ale nie uwzlgędnia wszystkich cech , wtedy zapewne inaczej by to wyglądało. Mimo to i tak ta gra to żart.
  • snejki 05.11.09, 13:10
    dla podkręcanie konfigów, to taka subtelniejsza forma cziterstwa

wyłączanie trawy w fpsach, wyższe skoki itp ? to nie ma nic wspólnego z normalną grą, tylko z kombinatorstwem i oszukiwaniem
  • Gość: Myszy IP: *.centertel.pl 05.11.09, 13:18
    ZMiany w cfg- kombinatorstwo i oszukiwanie? TIaaaa, pewnie dlatego w turniejach miedzy narodowych każdy gra na wlasnym cfg- nawet zmiana czułosći myszki i zmiana przypisania klawiszy to zmiana w cfg. Są po prostu komendy dozwolone i niedowznolone- ktoś woli wiecej fpsów, ktos inny lepszy registration. Proste.
  • truten_org 05.11.09, 13:50
    Odnośnie configów i konsoli, to pamiętam jak w klanówkach ET wyłączaliśmy praktycznie całą grafę. Zostawały gołe ściany i modele postaci. Rywale byli wystawieni jak na patelni, chociaż bardziej ogarnięte klany też czyściły śmieci z ekranu.
    W COD4 korzystałem właściwie tylko z fov.
    Generalnie MW2 przez brak dedyków staje się w multi popierdółką.
  • snejki 05.11.09, 13:57
    jak ktoś gra we własnym klanowym gronie i każdy ma pozmieniane konfii, powyłączane dymy, trawy itp, to mnie to nie obchodzi.

natomiast gdy taka osoba wchodzi na publiczny serwer i korzysta ze sztuczek aby mieć przewagę nad innymi graczami, to jest dla mnie pewien rodzaj cziterstwa
  • Gość: c;potwor IP: *.chello.pl 05.11.09, 15:16
    c is not for cookie, c is for casual.
  • Gość: serafin IP: 89.72.46.* 05.11.09, 15:57
    Jeszcze się okaże ze MW2 ma jakieś zjebane porty z konsoli i będzie działać jak GTA4... K*** a czekałem na ta gre
  • mathiuss 05.11.09, 16:17
    Jakby to nie bylo na steamie, to mimo calej niecheci kupilbym aby sprawdzic jak sie prezentuje ten caly IW net (nawet jakby sie okazalo szitowe to odsprzedanie nie sprawiloby problemu). A tak to odpuszcze, bo szkoda szkoda sie meczyc z tworzeniem i potem sprzedaza konta steam.
  • Gość: wojtas022 IP: *.olsztyn.mm.pl 05.11.09, 18:27
    Ladies and Gentlemans...The award of EPIC FAIL of 2009 goes to...............CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2!!!!!!
  • Gość: SEX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.09, 18:27
    SEX
  • Gość: Adam$$ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.09, 18:29
    Atak hakerów na IWnet w dniu premiery !!! dawajcie proszeeee
  • Gość: vbnvvn IP: *.chello.pl 05.11.09, 18:52
    Call of Duty Modern warfare 2 najwieksze rozczarowanie roku. J atam wolu UNCHARTED 2 i assasina
  • jock.x 05.11.09, 21:31
    Z tym LEAN to na poważnie? W grze z serii Call of Duty ma nie byc Lean na pc? Może od razu wywalmy dedykowane serwery!!!!
  • jock.x 05.11.09, 21:32
    Co??? Dedykowanych serwerów TEŻ NIE MA???!!!???
    smile
  • Gość: panda IP: *.chello.pl 05.11.09, 22:13
    wychodzi na to, że MW2 jest gorszą grą. Jednak i tak najbardziej w niej będzie mnie obchodził single player, później sprzedam ...
  • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.09, 00:28
    jock.x teraz się obudziłeś... LoLs
  • Gość: do Panda IP: *.torun.mm.pl 06.11.09, 06:56
    Nie będziesz mógł jej sprzedać, bo gra po instalce zintegruje sie ze Steamem
  • Gość: goosc IP: 81.15.159.* 06.11.09, 11:51
    Trzeba bedzie kupic w toronto..
  • hidden_pl 06.11.09, 16:40
    "dla podkręcanie konfigów, to taka subtelniejsza forma cziterstwa

wyłączanie trawy w fpsach, wyższe skoki itp ? to nie ma nic wspólnego z normalną grą, tylko z kombinatorstwem i oszukiwaniem"

To jeden z powodów dla których PCtowcy nie lubią konsol.Na PC "mają" skilla.

"nie ma czegoś takiego jak skill via cfg. Korzystanie z cfg to też skill po prostu."

Nie mówisz serio? Popierasz cheat'owanie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka