Dodaj do ulubionych

Modern Warfare 2 - serwery dedykowane... już są

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.09, 12:43
To ja się dołączę
BUAHAHAHAHA
Edytor zaawansowany
  • Gość: cezeter IP: 195.128.228.* 16.11.09, 12:47
    serwery dedykowane byly niedoskonale ale moim zdaniem iwnet jest jeszcze bardziej niedoskonalszy. w poprzednich cod'ach po tygodniu grania mialem kilka ulubionych serwerow na ktorych sobie pogrywalem bez wiekszych problemow ( w sumie byl tylko jeden problem, serwer byl pelny). ale dzieki iwnet odkrylem jeszcze pare niedogodnosci, lagi, wywalanie z gry, zamykanie lobby ot tak, irytujaca migracja hosta ktora czasem konczy sie wyjsciem z gry gdyz niemoge polaczyc sie z hostem, brak balansu, czy tez brak jakiegokolwiek moderatora, admina ktory by nad tym wszystkim panowal. Wroce z pracy przetestuje serwery smile
  • Gość: pepsi IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.09, 12:47
    niiiice suspicious
  • Gość: rosomak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.09, 12:48
    And the Frajer Of The Year Award goes to... IW!
  • i.sadhu 16.11.09, 12:49
    no i pięknie. Społeczność graczy PC to nie tylko bierni konsumenci, ale ludzie twórczy. Nie musimy iść tam, gdzie za rączkę zaprowadzą nas producenci, możemy sobie wybrać najlepszą dla nas ścieżkę wg. własnego uznania.
    Dla ludzi, którzy umożliwili innym granie na dedykowanych serwerach mam pełen szacun i podziękowania. Za to do Infinity Ward mam tylko jedno zdanie "Fuck off". Najlepiej niech przestaną już robić gry na PC, bo widocznie ich to przerasta.
  • Gość: w_head IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.09, 12:51
    Cieszyć się, cieszyć big_grin
  • Gość: BUAHAHAHAHA IP: *.gdynia.asseco.pl 16.11.09, 12:53
    BUAHAHAHAHA
  • mal-furion 16.11.09, 12:54
    ahahahaha big_grin.
    Kocham community <3
  • Gość: Gość IP: *.nette.pl 16.11.09, 12:54
    Też mam coś od Siebie BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  • Gość: Lstck IP: *.ghnet.pl 16.11.09, 12:54
    Muahahahahahaha
    Po dwakroc.
  • martrzyk 16.11.09, 12:57
    No to teraz czekamy na nowe mapy smile mody itp
  • Gość: farmer IP: *.chello.pl 16.11.09, 12:59
    'bardziej niedoskonalszy.' wtf?!?
  • wincenty.okon 16.11.09, 13:00
    Pirat + serwery dedykowane, wiele osób się cieszy, a steam będzie liczył straty i dobrze.

Jak ktoś kpi ze swoich konsumentów to pózniej odczuwa konsekwencje.
    Ja tam w grę wbijam już.
    Kiedyś ta seria była chwalebna, ale odkąd się połączyli z żydem Blizzardem to wyszło co wyszło.
  • Gość: Qantium IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.09, 13:01
    Też się dołączę BUAHAHAHAHAHAAAAA
  • Gość: BUAHAHAHAHAHHAHA IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.09, 13:06
    Hakerzy dziękujemy wam za naprawę gierki i życzę miłego hakowania.
  • pankomentarz 16.11.09, 13:07
    widzę że krucjaty przeciwko MW2 pana Serafina ciąg dalszy? Ładny nagłówek smile

"Pirat + serwery dedykowane, wiele osób się cieszy, a steam będzie liczył straty i dobrze."

Cieszmy się! Będzie jeszcze mniej gier na PC! O tak! Złodzieje mają gdzie grać! Brawo panie Serafin, zacofany pecetowy dziadku smile
  • Gość: cezeter IP: 195.128.228.* 16.11.09, 13:07
    @farmer... mozesz to podciagnac pod nowomowe smile
  • Gość: ...... IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.09, 13:09
    Tylko się cieszyć ze biali hakerzy pomogli graczą.
  • miszaquis 16.11.09, 13:13
    Nie gram w strzelanki jako takie ale swój głos pozwolę sobie tu zabrać. Gra mimo wszystko się sprzedaje. Nie wiem o co całe zamieszanie, skoro koniec końców wszyscy zadowoleni indifferent
  • cypisek.org 16.11.09, 13:14
    Pirat + serwery dedykowane, wiele osób się cieszy, a steam będzie liczył straty i dobrze
    ---
    czyli straty na pc będą jeszcze większe..
    ..a jak się okaże że MW3 będzie "console only" to będzie kolejne skomlenie...
  • Gość: +1 IP: *.chello.pl 16.11.09, 13:16
    BUAHAHAHAHAHAAAAA
  • mis_iu 16.11.09, 13:18
    Powiedzcie mi dlaczego nie jestem zdziwiony? ;D
  • miszaquis 16.11.09, 13:20
    Swoją drogą - jeśli tylko pojawią się plotki o kolejnej części tej przeciętnej (choć technologicznie świetnej) gry, to od samego początku wszystkie bezsensowne debaty internautów na ten temat będzie można o kant dupy roztrząsnąć, tak jak w przypadku MW2. Co za dużo to niezdrowo.
  • Gość: sex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.09, 13:21
    sex
  • miszaquis 16.11.09, 13:23
    Po usunięciu wersja ocenzurowana. Może być?

Swoją drogą - jeśli tylko pojawią się plotki o kolejnej części tej przeciętnej (choć technologicznie świetnej) gry, to od samego początku wszystkie bezsensowne debaty internautów na ten temat będzie można o kant **** roztrząsnąć, tak jak w przypadku MW2. Co za dużo to niezdrowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.