Dodaj do ulubionych

Modern Warfare vs Modern Warfare 2

IP: 87.204.115.* 23.11.09, 09:36
Hej wszystkim,
Zagrałem ostatnio w COD: Modern Warfare 2 i wiecie co?
Ta gra jest gorsza od jedynki i to sporo!
Po pierwsze nie ma czołgania się a co za tym idzie skradania, gra stała się jeszcze
bardziej liniowa a miało być inaczej...tu World at war również zalatuje kichą. Dziwne, że
twórcy zamiast rozszerzyć interaktywność rozgrywki stworzyli kolejny "film" gdzie wszystko
dzieje się szybko i....szybko się kończy. Kolejna mapa to kolejna porcja chaosu,
kompletnie nie idzie zapanować nad tym co dzieje się na monitorze, ciągle jakieś strzały
zewsząd i zamazany ekran, ciągle trzeba biec za jakimś żołnierzem i nawet nie ma czasu
na myślenie co on takiego chce przekazać. KUPA jak nie wiem co.
Po CoD 1 i 2 i po miłej niespodziance w postaci pierwszego Modern Warfare przyszedł
czas na kubeł zimnej wody. Nawet ostatnia część Medal of Honor była bardziej grywalna i
mam nadzieję że nowa produkcja jakoś odświeży świat żołnierskich FPP.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ]:> IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.09, 10:27
    nie da sie ukryc. gra moze miec za szybkie tempo dla niektorych.
    pozostaje tylko pytanie -czy to wina gry czy raczej czlowieka ktory nie potrafi
    sobie poradzic z ta gra. ja stawialbym na to drugie.
    polecam Sapera, albo ukladanie pasjansa, tam tempo powinno byc odpowiednie wink
  • j_uk_dev 23.11.09, 12:21
    Jak to nie ma czołgania? Nie mów, że nie widziałeś w multi leżących plackiem
    snajperów wink Na pewno grałeś we właściwe MW2 cool? Poza tym MW było tak samo
    liniowe jak MW2, chyba że mamy inne definicje liniowości.

• nacho66 23.11.09, 12:45
    czolganie akurat jest

nie chce odnosic sie do szczegolow twojej wypowiedzi, ale z tych samych lub
    innych powodow tez uwazam, ze 'jedynka' byla lepsza
  • Gość: MW2 tfu!!! IP: *.adsl.inetia.pl 23.11.09, 13:38
    Jedynka 100% lepsza.
  • Gość: Qwerty IP: *.152.153.82.dsl.dynamic.eranet.pl 23.11.09, 14:29
    Gra jest dziwna grafika wyglada na ładna ale to sa zwyczajne triki graficzne z daleka
    ładnie. Nie ma wogóle klimatu misja w zimie snieg zalosny . Gameplay bardzo dobry .
    Szkoda ze call to nie symulator tylko zwykła strzelanka ;/
  • nacho66 23.11.09, 23:26
    tak apropos multiplayera, wlasnie zauwazylem, ze w grze jest statystyka
    zwyciestwa/porazki. Bardzo smieszna zwazywszy, ze jako porazka liczony jest
    kazdy wynik poza pierwszym miejscem... Ale jeszcze smieszniejsze jest to, ze gdy
    ten kretynski IWnet wrzuci mnie na mape, ktorej nie chce (np ten pieprzony
    Terminal), to wyjscie z meczu jest liczone jako walkwer - vide porazka. <facepalm>
  • nacho66 23.11.09, 23:27
    powyzej wspominalem tryb Free-for-all... W teamowym deathmeczu wiadomo, ze jest
    tylko jeden zwyciezca i jeden przegrany
  • Gość: call of smuty IP: 114.127.246.* 24.11.09, 11:47
    no faktycznie, mea culpa, pod CTRL em jest czołganie...ok, raczej chodziło mi o to, że
    może i jest ale misje nie sa pod niego zbudowane także właściwie to zbędny dodatek do
    gry. A szkoda. Jeszcze większa szkoda jest, że fabuła się nie klei, tzn. nie ma fabuływink W
    jedynce chciałem wiedzieć co będzie dalej, było fajnie a tutaj raz jestem u Kazachów, raz
    w Brazylii, brakuje jeszcze misji na Księżycwink aha nie chodzi mi o to że gra jest za szybka,
    tylko zbyt chaotyczna. Już wystarczy że w kinach są produkcje nie wymagające nic od
    szarych komórek, dlatego wolałbym choć troszkę je podrażniać przy kompie...a tu nic.
    Saper o wiele lepszybig_grin
  • don_wroc_love 24.11.09, 17:33
    a moim zdaniem Modern Warfare 2 jest ŚWIETNE, jeśli ktoś wie czego oczekuje.
    Jeśli oczekujecie wspaniałej gry akcji, pełnej świetnego, szybkiego strzelania
    to MW2 jest strzałem w dziesiątkę smile
  • Gość: ISST IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.09, 17:34
    Jak chce sie uzywac szarych komorek w FPSach to Call of duty nie jest dobrym wyborem
    Szczegolnie CoD MW
    Tutaj jest postawione na szybka akcje tylko i wylacznie
    Ma byc szybko, pieknie, widowiskowo
  • Gość: <CC>bulaedi29 IP: *.uddi.cable.virginmedia.com 10.12.09, 12:24
    Ciulatej baletnicy przeszkadza nawet rabek w spodnicy hehehe. Dla mnie miodzio.
    Szybkosc gry i jakosc detali wali na glowe.
    Tylko szkoda ze znowu znalazl sie jakis jelop ktory bez hackowania nie potrafi nawet
    wody w czajniku zagrzacuncertain
    Pozdro i szacun wszystkim "czystym" graczom piwo
  • Gość: grzybypodeszczu IP: *.static.espol.com.pl 24.11.09, 23:06
    "Już wystarczy że w kinach są produkcje nie wymagające nic od
    szarych komórek, dlatego wolałbym choć troszkę je podrażniać przy kompie...a tu
    nic."
    jak chcesz podrażnić musk to sobie zadania różniczkowe porozwiązuj lub krzyżówki
    a nie przy grach szre komórki he he he he.Albo spróbuj wynaleźć pojemnik na
    szare komórki .Od kiedy to przy głupich grachh można się rozwinąć.sciana
  • Gość: rasq666 IP: 212.106.159.* 25.11.09, 09:16
    heh musze przyznac ze MW2 to porazka roku dla mnie...

multi gralem chwile, szalu nei ma... da sie przezyc, ale single player, dla ktorego
    myslalem warto kupic gre, to najwieksza fuszerka jaka widzialem. misje po 5minut...
    szybkie tempo?? nie wiem, moze ale poziom trudnosci na poziomie 3letniego dziecka,
    nawet celowac nie trzeba zbytnio by ukatrupic kogos, nie wspomijajac o tym ze sami
    przeciwnicy pchaja sie pod lufe.

skryty sa na tyle oblesne ze naprawde gra jest nieprzyjemna, juz w pierwszej misji, gdy
    most znika ci spod nog jesli postarasz sie go na piechote przejsc. to dla mnie gruba
    przesada...

w 3 misji gdy gra sama dostosowuje predkosc twojego chodu!!! gry wylaczylem 3 raz
    oburzony... w momencie gdy juz pogodzilem sie z nieprzyjemnym gameplayem ten sie
    skonczyl... w jedno popoludnie po powrocie z pracy przed kolacja!!!!

za 120zl... lol... na szczescie gra nei byla moja. i nigdy nei bedzie... cala gra dlugoscie
    lepszego demo... rotfl
  • Gość: zezz IP: *.chello.pl 24.11.09, 17:32
    imo sinigel w 1 byl bardziej przemyslany, efektowniejszy (ilosc wybuchow na cm
    kwadratowy dla mnie nie przeklada sie na efektownosc) i ciekawszy. Ogolnie dla mnie
    singiel w 2 jest strasznie nierowny, jedna misja taka ze czapki z glow a nastepna
    beznadziejna. W MW1 jakos to wszystko bylo lepiej poukladane no i skrypty nie walily
    tak po oczach. Jak ktos nie lubi multi to imo strata kasy - przynajmniej za ta cene - ~120
    czy ile to tam kosztuje.
  • bunch 24.11.09, 17:48
    No zgodzę się. Ale pomijają już to...
    Czy Wy tez zwróciliście uwagę jak twórcy robią nas w ciula?
    Mianowicie, tam gdzie prowadzi gra to jest ładnie, ale spójrzmy tylko w przeciwną stronę czy udajmy się w jakiś zakamarek to przed naszymi oczami zobaczymy olbrzymie płaty pikselowatej tekstury. Tak brzydkiego nieba i gór w tle już dawno nie widziałem, rozmyte, pokseloza na całego big_grin
    --
    http://www.bunch.2-0.pl/strony/bunch/index_pliki/grafika/grafika/banner01.jpg
  • Gość: SzumeK IP: 217.117.141.* 24.11.09, 19:59
    Ja bym się skłaniał ku takiemu stwierdzeniu; "wszystko to było w MW 1".
    Nie znaczy to że jest źle wręcz przeciwnie, rewela poprostu. MIałem okazje zagrać ponownie WaW i zagrać MW 2 naszły mnie pewne wnioski. MW2 to dzieło sztuki w swej klasie. Co do fabuły - Schemat; zły gość(Makarow)->psoci-> herosi(amerykanie) ucinają w efektowny sposób łeb hydrze. Powiem tak, fabuła jest i to dobra podtrzymuje wszystko w kupie i tak byc powinno.
  • maciekson 24.11.09, 17:48
    1.Ta gra akurat właśnie an to została nastawiona... To ma być interaktywny film
    akcji! <br />
    2. MOH bardziej grywalny? No chyba cie w domu biją? Jedyne co do Pierwsza
    część...<br />
    3. Co do czołgania... to nie napisze nic
  • ender140 24.11.09, 18:03
    dla mnie, co by nie bylo, kampania to jakis skandal. bylo to tak dlugie, jak
    jakies dlc. 5 godzin? ja przeszedlem w 4. gdzie niektorzy narzekaja jak jest
    10... jezeli nasze call of juarez 2 bylo wg niektorych za krotkie. ja sie czuje
    okradziony. i nie wiem, gdzie media widza chociazby te oceny 8,5.
  • Gość: aa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.09, 18:15
    Pitolenie - MW2 to chyba najbardziej 'filmowa' gra po Uncharted 2. Zwroty akcji, mocna fabuła, dobry gameplay. IMO na GC sie tak rzucaja ludzie na MW2 bo nadal sraja ogniem, ze nie ma serw. dedykowanych. tongue_out
  • faustino 24.11.09, 18:55
    Fabularnie ta gre kladzie misja na lotnisku. Totalny bezsens.
    --
    -= Make tea, not love =- (c) MP
  • Gość: kozak IP: *.147.110.163.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.11.09, 19:02
    nie musisz przechodzić tej misji... przed do misją wybierasz czy ją chcesz czy
    nie...
  • Gość: kozak IP: *.147.110.163.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.11.09, 19:03
    gra jest przednia, misje wypasione, zróżnicowane i tyle... czego chcieć więcej
  • faustino 25.11.09, 00:51
    "nie musisz przechodzić tej misji... przed do misją wybierasz czy ją chcesz czy
    nie..."

Nie napislaem etycznie - tylko fabularnie. A teraz zastanow sie dlaczego.
    --
    -= Make tea, not love =- (c) MP
  • Gość: kozak IP: *.147.110.163.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.11.09, 19:00
    ludzie ja nie wiem co wy chcecie od tej gry... nawet jeśli jest oskryptowana czy
    nawet niech będzie osrana to czy znacie lepszą strzelankę ?? bo ja nie. gra jest
    pełna akcji, misje są zróżnicowane. broni w cholerę. co chcieć więcej? jak
    chcecie rozruszać szare komórki to grajcie w sapera i monopoly a nie w CODa.
  • Gość: mecupa IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.11.09, 22:21
    czy znacie lepszą strzelankę??

znam co najmniej kilka, ale nie bede wymienial bo od razu widac ze za mlody jestes zeby je znac, badz grac w nie
  • Gość: x108x IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.09, 00:46
    Pierwszym FPP, w jakiego grałem w życiu, był Doom, w 1995 roku. Wygląda więc na
    to, że gram już od ponad 14 lat. Mimo to uważam, że MW/MW2 to bardzo fajne
    strzelanki i w tym momencie nie przychodzą mi do głowy żadne, które by je
    przebijały.

Wydaje mi się więc, że Twój diss na młodość jest lekko chybiony. :]
  • Gość: o.O IP: *.220.118.83.dsl.dynamic.eranet.pl 24.11.09, 19:07
    Eee!? Chrzanicie cod6 samo w sobie zasluguje na ocene celującą a co do postępu to
    nie mozna oczekiwac cudow kurcze ,kupujesz gre jaką jest! Wiem ,ze dla niektorych ta
    wypowiedz jest niestosowna ,ale bronie honoru cod-a . Tak bylo z Far-Cry-em 2 tez !
    Kurcze te gry sa rewelacyjne a kazdy szuka haka chociaz wiemy ze sa dobre. Obudzcie
    sie gry nie kosztuja 20zł !
  • Gość: ulb IP: *.chello.pl 24.11.09, 19:30
    Obvious troll is obvious.

• Gość: ahm IP: *.chello.pl 24.11.09, 19:38
    Gra w swoim gatunku bardzo dobra ani lepsza ani gorsza od mw1... porównując ja
    np z cod 5 to w sumie nie ma co porownywać. Ta gra to film wspołczesnych realiów
    wojny w ktorym bierzesz udział. Czuje ze jestem na wojnie cały czas w biegu
    jakbym faktycznie tam był. Nie odpuszczam przeżywam pełną emocji walkę a jak
    się odpuści zaczyna się po prostu mega liniówa która polega na wybiciu
    wszystkiego co sie rusza!
    A to zdanie dedykuje wszystki co szukali w serii COD MW fabuły nie liniowości:
    weźcie kredyt i stwórzcie gre która będzie miała to wszystkosmile pzd bo narazie
    takiej nie ma i raczej przez najblizsze 10-15 lat nie bedzie
  • Gość: doublefelix IP: *.chello.pl 24.11.09, 19:43
    "Tak bylo z Far-Cry-em 2 tez !"<br />
    Tym Far Cry 2 gdzie miałem trzy misje pod rząd polegały na dotarciu do
    tej samej stacji kolejowej by wysadzić dokładnie ten sam pociąg?
    Taki bubel natychmiast zmotywował mnie do usunięcia gry.
  • Gość: RysSw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.09, 09:48
    Mnie Far Cry 2 po prostu znudziło. Ładnie jest, ale strzelanie do tych samych gości w tych samych miejscach na okrągło? Miałem dość.
    Pozdrawiam, Rysiek.
  • Gość: Porter IP: *.toya.net.pl 24.11.09, 19:41
    W pełni popieram przedmówcę, ostatnio chodzi mi po głowie mysl czy nie wrócić do
    jedynki. Stara miłość nie rdzewieje. Multi tez lepszy...
  • Gość: ulb IP: *.chello.pl 24.11.09, 20:35
    Multi tez lepszy...

Niby w czym lepszy?
  • Gość: Ukryty IP: *.mmpnet238.tnp.pl 24.11.09, 22:09
    Tia chcieli byście luks grafe wszędzie ale wtedy optymalizacja by leżała i
    większość by sobie nie pograła , a 1 w czym lepsza bo ma ? - chyba tylko w tym,
    że są dedyki bo 2 jest to co w 1 plus sporo nowości.
    A wojna jak to wojna, widzieliście stare filmy z 2WŚ ? Nie ma kampienia kule z
    każdej strony, poświęcenie, wybuchy - wszystko co ma MW2 i wydaje mi się, że
    póki co jest to najlepszy shooter krótki bo krótki ale jest.
    Zawsze po zakończeniu zostają jeszcze operacje specjalne i multi.
    Dodatkowo zastanawia mnie fakt po co kupować mw2 nie lubiąc multi skoro z góry
    było wiadomo, że gra jest w wiekszości skierowana na niego ?
  • Gość: mathiuss IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.09, 22:44

W tym ze sa serwery Overgrown 24/7 wink
  • Gość: maciuch IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.09, 01:07
    ale ile mozna snipic na tym overgrownie.... toz tam mozna 3 kille miec w ciagu pierwszych
    5 sekund smile
    MW2 jest pod kazdym wzgledem lepsze od 1. pod kazdym. koniec kropka. to ze MW1 byl
    rewolucją i nowa jakoscią (szczegolnie na konsolach) nikt nie kwestionuje, 2 to
    ulepszona 1nka. Tylko tyle i AŻ tyle.
    z waznych zmian
    -koniec z granade spamem (3xfrag,martyr, samonaprowadzajace sie granaty o
    nieograniczonym zasiegu)
    -wreszcie sensowne perki(oslabienie stopping power, usuniecie jugga-wreszcie mozna
    wybierac a nie tylko to i niewidzialnosc na radarze) bling,scavenger,
    -wyposazenie
    -secondary weapons sa naprawde dobre, czesto lepsze niz primary
    -wielopoziomowe levele
    -mam wrazenie ze lepszy hit detection
    kilka debilnych ale radosnych i cieszacych broni jak glock ,strzelba terminatora, tarcza,
    noze,
    -game winning cam smile moje ulubione ,jako ze gram free 4 all i dzieki temu prawie zawsze
    wygrywam to moge sam zdecydowac kiedy i jaka bedzie powtorka -oj smiesznie jest(noze
    z wyskoku , tarcze , skoki z dachu, akimbo z wyskoku itp)
    gdyby nie lag na moim laczu to bym chyba gral non top,pozdrawiam fanow
    PSN maciuch333
  • don_wroc_love 25.11.09, 08:09
    ja przyznaję się bez bicia, takim ekspertem od MW nie jestem, ale moje zupełnie
    subiektywne wrażenia są takie, że każdy mecz daje DUŻO większą przyjemność niż
    potyczki w MW1, wszystko się dzieje jakoś sprawniej, fajniej, szybciej, mocniej smile
    jak to mówił Cliffy o Gearsach 2 - Bigger, Better more Badass - tu mam wrażenie
    jest podobnie smile

no i przyznaję smile Maciuch wymiata smile
    ale grać przeciwko takiemu przeciwnikowi to czysta przyjemność - oby więcej
    takich walk jak te, które udało nam się stoczyć wczoraj smile

Jakby ktoś z GC chciał dołączyć do MW2 na ps3 i postrzelać się (pomimo
    wszechogarniającej propagandy porażki mw2, jaką zaobserwować można na łamach gc)
    to ja również jeszcze raz podaję swój PSNid - piotrek44

• Gość: maciuch333 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.09, 12:00
    heh , don - wczoraj byles ciagle tylko troche za mna a biorac pod uwage ze grales duzo mniej cos czuje ze juz niedlugo bedziesz wycierał mna ziemięsmile
    ja chetnie pogram na jakims priv bez campienia tak zeby był jak najwiekszy funsmile
    moj id maciuch333
    dona - piotrek44
    piszcie chetnie zagram jak jestem , troche mam problem z zapraszaniem i dolaczaniem sie ( firewall pewnie, musze z nim powalczyć ) ale zawsze jest join session...

• nacho66 25.11.09, 11:15
    wlasnie o to chodzi, ze mozna snipic na overgrownie albo shotgunowac na
    shipyardzie ile sie chce... mielismy wybor... MW2 nie daje zadnego wyboru
    wrzucajac losowo na jedna z 5-6 map! Mam 20 level a wciaz sa mapy, ktorych na
    oczy nie widzialem!
    A 'Terminalem' juz rzygam
  • nacho66 25.11.09, 11:26
    Jest tez kilka debilnych rozwiazan jak bonus punktowy za Payback lub Buzzkill,
    ktore sa wylacznie dzielem przypadku a nie umiejetnosci. Bonusy za deathstreaka
    (copy cat, dodatkowa energia)? Od kiedy to nagradzamy cieniasow? O braku
    wychylania sie juz nie wspomne. Multi w MW byl bardziej... hmm.. wywazony?
    Owszem, byl problem granat spama, ale wystarczylo wprowadzic zasady na serwerze
    i banowac tych, ktorzy sie nie stosowali

W multi w MW2 gra sie swietnie, miodnie... moze to byc nawet uzalezniajace...
    Ale zarowno ze wzgledu na single playera jak i multi, to 'jedynka' jest gra lepsza
  • Gość: cezetet IP: 195.128.228.* 25.11.09, 08:48
    w singla zagralem doslownie 20min i sobie podarowalem. gre kupilem dla multi
    (pc). Braku dedykow obawialem sie strasznie bardzo mocno ale reasumujac wszystko
    jest ok. Brakuje mi strasznie dominacji i ctf w trybie HC. wiem ze mozna sobie
    zrobic prywatne gry w takich trybach ale ja mam NAT ograniczony i wczoraj moj
    dostawca internetu stwierdzil ze niemoze mi go odblokowac, wiec gier zakladac
    niemoge. Wiec pozostaje mi zebrac jakas ekipe (niestety nikt z moich znajomych
    nie pogrywa w cod-a) i ciupac sobie na prywatnych grach. Bo pobiegac w tdm hc
    mozna sobie ale tak ze 2-3 mapki dla rozegrania sie. Pozniej dochodzi do mnie ze
    biegam i zabijam (lub jestem zabijany) o tak o bez sensu, brakuje mi jakiegos
    celu w tdm hc. Sam gameplay jest ok, gra zrobiona poprawnie (ale to polskie
    tlumaczenie), wkurzaja tylko dzieciaki ktore graja w to (mowie tu o polskicih
    dzieciach neo) wczoraj np. jeden taki bekal sobie w mikrofon podczas gry (dobrze
    dali opcje wycisz). Gra moim zdaniem powinna wymagac podania peselu albo serii i
    nr dowodu osobistego. Tyle moich wywodow nie mam w sumie nic do zarzucenia grze,
    gdby pojawily sie dedyki bylo by bardzo milo teraz jest ok.
  • Gość: supermacio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.09, 10:09
    Zgodzę się co do meritum - jest gorsza. Mnie najbardziej denerwuje to niesamowicie mocne odczucie, że gra jest zrobiona na chińską modłę - dla wszystkich. CoDy nigdy takie nie były, a tu ma być hop, siup, pierdut i lecimy od nowa. Jakoś nie trafiłem na rozgrywkę MP, w której wszystko byłoby chaotyczne. Z brakiem wychylania cofnęli się do pierwszego Wolfensteina... Co z tego, że można mieć stopięćdziesiąt trylionów kombinacji broń-dodatki-bonusy, skoro i tak kicha. Bardzo mi to przypomina japońskie samochody - poprawne, ale zupełnie bez polotu i oryginalności, no chyba, że kogoś jara jak mu naklejkę na bok samochodu nalepią...
  • Gość: lolkijek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.09, 10:11
    Witam. Chcialbym przedstawic swoje zdanie na temat MW2 Multiplayer. Dynamika gry
    jest naprawde świetna...grafika to tylko taki dodatek do tej gry. MW2 jest bardziej
    wypieszczone od MW i bardziej wybajerowane. Jest jednak jedno male "ale"- juz pewnie
    wszyscy domyslaja sie o co chodzi... Oczywiście Brak Serwerow Dedykowanych oraz
    konsoli... jest to totalna porazka i cios samobojczy dla IW. Serwery dedykowane zostaly
    zastapione tym "syfiastym" IW.net. Ciagle lagi na serwerach i problemow od gromu...
    Jeśli macie ochote na dawke esportu to dajcie sobie spokoj z ta gra... brak dedykow i
    konsoli to porazka... jak gre kupilem, bo chcialem pograc esportowo a tu okazuje sie ze
    nie ma takiej opcji... mam nadzieje ze IW kiedys uderzy sie w glowe i zrobia nam te
    dedyki i wprowadza konsole...zrozumia cios ktory sami sobie zadali
    Pozdrawiam
    ~lolkiju
  • Gość: greq IP: 79.97.119.* 25.11.09, 14:16
    Rozczarowanie - na plus grafika a na minus prostota - przypomina to pierwsze
    strzelanki gdzie wrogowie robili za tarcze strzeleckie i zawsze pojawiali się w
    tych samych miejscach. Końcówka ze świetnym pomysłem fabularnym była żenująca w
    trakcie rozrywki - przeszedłem za pierwszym razem grając na najwyższym poziomie.
    Zanim kupie następna CoD mocno się zastanowię.
  • Gość: call of smuty IP: 87.204.115.* 27.11.09, 10:29
    żeby było sprawiedliwie:
    o poziomie multiplayer w MW2 nie mam pojęcia bo nie gram w multi ogólnie. Pewnie
    Single a Multi to 2 rózne światy a mi chodziło właśnie o tryb Singleplayer i o
    taki prosiłbym kontekst w Waszych opiniach. Bardzo spodobało mi się porównanie
    do chińskich wyrobówbig_grin tandeta fabularna udająca coś tam wysokich lotów i
    jakości. Jest kilka fajnych momentów które giną gdzieś w morzu niedorzeczności.
    No i skrypty nadal rulez...
    ps.Gdyby chodziło o jedzenie to chińszczyzna wymiata...
  • Gość: call of smuty IP: 87.204.115.* 27.11.09, 11:20
    hahahahaha! powiedziałem sobie, że dam szansę temu programowi i właśnie [malutki
    SPOILER chyba] mam widok z perspektywy kolesia na orbicie okołoziemskiej....ja
    pier****. następnym razem jak wyjdzie kolejna część to na mur beton dadzą coś w
    rodzaju "Dzien niepodległości" albo "2012" a jak temat II wojny św to oczywiście
    coś a la Wolfenstein będzie...I tak COD zjedzie na tereny oderwane od
    rzeczywistości.
  • Gość: <CC>bulaedi29 IP: *.uddi.cable.virginmedia.com 10.12.09, 12:25
    Ciulatej baletnicy przeszkadza nawet rabek w spodnicy hehehe. Dla mnie miodzio.
    Szybkosc gry i jakosc detali wali na glowe.
    Tylko szkoda ze znowu znalazl sie jakis jelop ktory bez hackowania nie potrafi nawet
    wody w czajniku zagrzac
    Pozdro i szacun wszystkim "czystym" graczom
  • Gość: pr0rock IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.10, 13:38
    NIE MACIE POJĘCIA O TEJ GRZE!

Jeśli nie lubićie skradanek i używania mózgu w tej grze idzcie pograć sobie w w CrossFIre'a.
    Single player nie jest może dobrze opracowany ale ciekawy i wciągający.Jedynym minusem
    tej gry to że nie ma zaawansowanych możliwości multiplayer

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.