Dodaj do ulubionych

Modern Warfare 2 zarobiło już miliard dolarów

IP: *.dsl.twang.net 13.01.10, 16:55
"u u u u "- taki dzwiek wydaja małpy obrzucające gównem z klatki lśniącego tygrysa emwudwa. Gratulacje dla Infinity Ward za stworzenie tej gry!!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: maciuch333 IP: *.dsl.twang.net 13.01.10, 16:58
    aha 3 kopie sa moje, lacznie z edycja prestiżowa(2 to prezentysmile Wyslalbym ci jedna ale wiem, że nie radzisz sobie z padem i ogólnie celowaniem więc dam sobie spokój. Pograsz sobie w mody battelfielda , eh nie czekaj ... nie bedzie modów? WIELKIE LOL
  • Gość: coolmikepl IP: *.toya.net.pl 13.01.10, 17:18
    chyba sprzedam MW2 na rzecz BC2, podobno sa tacy artysci, co za gre z wysokim levelem sa w stanie zaplacic 190 zl na allegrosmile

zapraszam was na moje konto na yt oraz do wstapienia w nasze skromne, klanowe progi, pozdrawaim.
    www.youtube.com/user/coolmikepl
  • Gość: cezeter IP: 195.128.228.* 13.01.10, 17:19
    pozostaje tylko iw i acti pogratulowac udanego marketingu smile
  • Gość: Prostaki !!! IP: 77.255.16.* 13.01.10, 17:33
    Prosta gra i do tego przereklamowana.
  • internal_exile 13.01.10, 17:36
    To niedobrze. Teraz będzie jeszcze gorzej, skoro nie dość że taki knot im uszedł płazem, to jeszcze pobili rekordy sprzedaży.
  • Gość: juhas IP: *.csk.pl 13.01.10, 17:36
    Jak an gre nastawioną tylko na zrobienie kasy suabo- WoW tyle zarabia co 2 miesiace że o simsach i innych wytworach ea już nie wspomne.
  • slawomir.serafin 13.01.10, 17:39
    @maciuch333 - możesz mi powiedzieć, skąd w tobie tyle frustracji? i czy brak poczucia humoru jest tego pochodną, czy też jest wrodzoną ułomnością?
  • Gość: Billy IP: *.chelm.mm.pl 13.01.10, 17:49
    @juhas

Jeżeli chodzi o abonament to nie jest szczyt.Po za tym śmieszny jesteś,śimśy zostały sprzedane
  • Gość: Billy IP: *.chelm.mm.pl 13.01.10, 17:51
    w mniejszej ilości,dużo mniejszej

(...sry za double post ale tab i enter)
  • bialygolabek 13.01.10, 18:11
    Hip hip Hurra! Super! To moze panowie dodadzą za free jakieś nowe mapki do multi?
  • Gość: juhas IP: *.csk.pl 13.01.10, 18:13
    Tak wogle artykuł jest źle przetłumaczony chodzi o to że cała seria cod zarobiła miliard a nie tylko mw2
  • Gość: ?!?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.10, 18:31
    Za bardzo nie rozumiem czego wy oczekujecie od tej gry?
    Epickiej fabuły? Wysokiego realizmu? Rozbudowanego systemu walki? Co chcielibyście naprawdę dobudować do tej jakże "prostackiej" gry? Od początku było wiadome, iż Activision chce zarobić na samej marce gry.Założenie było wybitnie proste:stworzyć dynamiczne multi.przecież właśnie o to chodziło.O widowiskowe, wybuchowe, emocjonujące oraz szybkie potyczki w multi po, których szary kowalski z wrażenia zacznie szukać ustronnego miejsca dla swojej żuchwy. Nie mówiąc już tutaj o prawie że "filmowym" wykonaniu single player'a w którym gracz czuje się jak kompletny idiota i stopniowo z każdym etapem singla, zatracając coraz większe pokłady własnego rozumu, jesteśmy świadkami scen prosto z hollywoodu.jeżeli Activision dalej będzie kontynuuować swoją politykę wobec serii Cod to ,szczerze mówiąc przy siódmej części możemy zacząć już rozmawiać o interaktywnym filmie, niż o shooterze.
  • nicolai0 13.01.10, 18:36
    No gra jest dobra, co tu dużo mówić. Wystarczy zajrzeć do grupy Gamecornera na Steamie (tej podstawowej, nie typowo do CoD) - zwykle 90% grających nawala w MW2.
  • h3tman 13.01.10, 18:39
    no to jest osiągniecie na miare postawienia piramidy conajmniej, zrobic hmm niewiele lub nic i zarobić miliard $ wmawiajac ludziom że to na to czekali całe życie itp
  • Gość: NOOB IP: *.net.inotel.pl 13.01.10, 18:41
    MODERN WARFARE 2 JEST SUPER!!! A BAD COMPANY 2 ŚMIERDZI. BATTLEFIELD TO ŻAŁOSNA GIERKA I NĘDZNA IMITACJA MODERN WARFARE 2.
  • slawomir.serafin 13.01.10, 18:43
    Od początku było wiadome, iż Activision chce zarobić na samej marce gry.

-----

i rozumiem, że skoro takie było założenie, to wszyscy mamy się cieszyć, że udało się je zrealizować, tak? w sumie fajnie, tylko ja nie jestem udziałowcem Activision, tylko graczem i chcę gry takiej, która odpowiada mnie, a nie kierownictwu korporacji
  • Gość: maciuch333 IP: *.dsl.twang.net 13.01.10, 19:16
    jaka frustracja? ja sie smieje w głos smile Moja ulubiona gra osiagnęła nieprawdopodobny
    sukces a kąśliwe komentarze są jak szczekanie małego pieska przed sklepem
    osiedlowym na wóz strażacki ( skoro juz uzywamy porownan do świata zwierzecego).
    Frustrować to sie mogą tylko mali ludzie, ktorzy nie mogą zniesc czyjegos sukcesu albo
    leszcze, ktorzy nie potrafia grac w ta gre i czerpac z niej radosci. Najgorzej jak ktos
    podpada pod obie kategorie, hahha
  • Gość: mb_107 IP: *.adsl.inetia.pl 13.01.10, 19:01
    ja tą sytuację skomentuje cytatem: "więc tak upada republika- w burzy oklasków"
  • rexnebular 13.01.10, 19:06
    "tylko ja nie jestem udziałowcem Activision, tylko graczem i chcę gry takiej, która odpowiada mnie, a nie kierownictwu korporacji"

Ale paru milionom graczy się podoba.
    Jesteś marginesem.
    Pora się z tym pogodzić.
    End of Story.
  • Gość: sex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.10, 19:09
    sex
  • Gość: bzyk IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 13.01.10, 19:23
    @rexnebular - jedzmy kupę, milion much nie może się mylić.
  • Gość: ?!?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.10, 19:24
    to co napisałem było tylko i wyłącznie stwierdzeniem. chciałem w ten sposób podkreślić, jak bardzo Activision ma "gdzieś" graczy. Natomiast nie oszukujmy się, jednak MW2 ma zaskoczyć szarego kowalskiego, który rzadko kiedy ma czas usiąść przed komputerem. ta gra raczej nie była skierowana do graczy. Sądzę ,że naprawdę długo będzie trzeba poczekać na produkcję naszych marzeń.po za tym ,chyba źle mnie zrozumiałeś.założeniem było stworzyć świetne multi, (wydaje mi się, że to raczej się udało).Po za tym wielokrotnie udało mi spotkać się z opinią typu: kupuje ją, ponieważ jest to CoD i na pewno to będzie niezłe.Stąd też moje zdanie, że Activision zarobi sporo na samej marce.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.10, 19:26
    @rexnebular
    w koncu ktos napisal cos naprawde madrego... Nice one!
  • Gość: zoombie IP: 77.255.6.* 13.01.10, 19:33
    Na tle całej tej dywagacji najbardziej podobają mi się głębokie i merytoryczne wpisy Sex-a . Ma tyle racji ,a tak niewielu to zauważa smile

A co do MW2 - zasłużenie jednak , pomimo wszystko , niech se chopy mają za co robić 3 - a czy powtórzą sukces ? Coż , zobaczymy ... smile
  • Gość: haczker IP: *.kal.pl 13.01.10, 19:35
    Skoro tyle już zarobili to DLC powinny być darmowe, ale znając Activision raczej będą chcieli zarobić jeszcze więcej, ale co im się dziwić w końcu to normalna firma która chce zarabiać a zawsze znajdzie się ktoś kto kupi te dodatki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.