Dodaj do ulubionych

[Alternatywa] Haven and Hearth

06.02.11, 12:31
Witam, <br />
gra ktoś w Haven and Hearth ? Marzy mi się artykuł w alternatywach o tej grze suspicious. <br />
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to podsyłam link do strony TUTAJ. Grafika może odpychać ale grywalność niesamowita plus całkowicie darmowa. Teraz twórcy H&H pracują nad Salem dla Paradoxu, więc Ja osobiście nie mogę się doczekać. <br />
<br />
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • crymoer Re: [Alternatywa] Haven and Hearth 10.02.11, 18:05
        Gra 2.5D, stworzona przez 2 Szwedzkich studentów, całkowicie F2P - dotacje są dobrowolne. H&H można zaliczyć do sandboxowego mmorpg, gdzie nie mamy żadnych NPC (prócz tych na początku gry gdzie tworzymy postać), żadnych questów czy wytyczonych celów... prócz takich które sami sobie zlecimy. <br />
        Początek gry wygląda tak, że pojawiamy się gdzieś w dziczy. Zbieramy patyki z drzew i rozpalamy sobie ognisko na którym możemy usmażyć mięso np z królika (o ile wcześniej go złapaliśmy i obraliśmy ze skóry). W miarę rozwoju budujemy dom, palisadę, zaczynamy uprawiać ziemie (najpierw trzeba znaleźć dzikie nasiona, wysuszyć, zaorać pole, zasiać i poczekać aż urośnie).
        Najlepszy aspekt gry to wg mnie wymierzanie sprawiedliwości. W grze nie ma żadnych zasad prócz tych które ustanowisz Ty. Dla przykładu, ktoś Cie okradł. Jeżeli zrobił to na twoim terenie (tzw Claim) to zostawił po sobie ślady, tropisz takiego kogoś i gdy wytropisz jego ognisko (taki spawn osobisty) to możesz go przywołać nawet gdy jest offline i zabić suspicious.<br />
        Co ważne w grze mamy perm death więc nikt nie chce umierać sad. <br />
        <br />
        To chyba tyle o tej grze. Polecam samemu sprawdzić.
      • crymoer Re: [Alternatywa] Haven and Hearth 11.02.11, 01:42
        Jak grałem 5 miesięcy temu to było 350 osób, w styczniu był wipe i nowy świat więc teraz mamy na serwerze maksymalnie 1200-1300 osób. <br />
        <br />
        BTW: właśnie ktoś zaatakował osadę sojuszników, póki co 2 trupy po naszej stronie. Właśnie zebraliśmy ekipę i tropimy morderców sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka