Dodaj do ulubionych

Brink - da radę?

10.05.11, 12:52
Za wielką wodą wszyscy maniacy FPSów mogą już "cieszyć" się najnowszym dzieckiem Splash Damage. Sieć powili zapełnia się recenzjami tego tytułu, który... no właśnie - nie zbiera arcy-optymistycznych not.
Sam do gry podchodzę sceptycznie. Mnogość możliwości konfiguracyjnych awatara i jego arsenału i związana z tym pewna unikalność, wydaje się bardzo kusząca, jednak prezentowane materiały (screenshoty, widea) nie robiły na mnie jakiegoś większego wrażenia (poza nieźle skomponowanym zwiastunem premierowym, który poniekąd na nowo zwrócił moją uwagę na ten tytuł).
Co Wy, bazując na dostępnych materiałach, sądzicie o tej grze? Mimo to czekacie? Wytrzyma multiplayerową konkurencję (CoD, C2, KZ3)? Może ktoś z Was miał już okazję pograć?
3 dni do premiery, ale pogdybajmy smile
Obserwuj wątek
    • turbogadkotick Re: Brink - da radę? 10.05.11, 13:37
      Większość zarzutów ot po prostu efekt surowego rozliczenia SD z obietnic, że "single da radę". Okazuje się,z ę nie daje, reszta tak, stąd oceny 6-8. Z kolei te fatalne noty "poparte" są słabymi recenzjami i np. narzekanie na zbyt szybkie tempo gry i że to wina tego, zę wersje recenzencki to wersje na X360.
      • 48pl Re: Brink - da radę? 10.05.11, 17:53
        No właśnie coś tu jest nie tak. Te radykalne ciachanie ocen za brak pełnoprawnego singla (??) jest dziwne.
        Jasne, tytuł AAA powinien mieć jakiś tam kontent dla samotnego gracza. Dobre to dla niektórych graczy i kieszeni twórców. Toteż reklamowanie tego trybu przez Splash Damage jest zrozumiałe. Dziwi naiwność. Przecież to SD - ludzie, którzy nie ukrywają stricte sieciowego przeznaczenia Brinka. Ludzie, którzy stoją przecież za jedną z najbardziej uznanych strzelanek sieciowych (Enemy Territory). Litości...
    • arczisan Re: Brink - da radę? 10.05.11, 17:45
      Oceny 8/10 nie są chyba złe, nie sądzisz? Gra z taką oceną, moim zdaniem powinna być bardzo dobra. Nie rewelacyjna, ale mimo to bardzo dobra.Tak że źle nie jest.
      • 48pl Re: Brink - da radę? 10.05.11, 18:08
        Oczywiście, że nie są złe. Tylko co z resztą? Przecież obok tych ocen pojawiły się i te z drugiego końca. Nie jest ich dużo, ale są. Może będzie ich więcej? Może ta liczba się utrzyma? Zobaczymy. W dodatku jest parę not ze "środka", co rzutuje na ostateczny wynik. I wcale nie wychodzi te 8/10.
    • zwirz Re: Brink - da radę? 10.05.11, 18:47
      Według mnie - da rade. To, że hamburgery dostały pierwsze tą grę działą na jej minus. Oni są wychowani na krókich mega super duper FPS`ach.

Osobiście nie mogę się doczekać premiery, aby móc ograć tą grę.
      • 48pl Re: Brink - da radę? 10.05.11, 19:02
        No tak. Jednak czy Brink nie miał być taką mega superduper produkcją wypchaną rewolucyjnymi pomysłami? Może nie krótką, wiadomo - batalie w sieci ciągną się miesiącami smile
        • zwirz Re: Brink - da radę? 10.05.11, 20:41
          Nie wiem jak single wygląda bo sam nie grałem, więc ja jeszcze nie ocenie. Znajomy z US chwali sobie tą grę. Wierze w to, że gra jest dobra. Jestem także przekonany także o tym, że na pewno gra nie jest taka jak Splash Damage i Bethesda ją malowały przez cały czas.
          Najbardziej jestem ciekaw połączenia mechaniki "parkouru" i strzelanki. Jak to się sprawdza na żywo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka