Dodaj do ulubionych

Fable 2 na PC - gdzie kupić?

18.05.11, 10:58
Witam serdecznie.

Moje pytanie brzmi jak w temacie: gdzie kupić Fable 3 na PC? Empik.com, w który zawsze wierzyłem i który (prawie...) nigdy mnie nie zawiódł nie posiada tej wersji w swoim asortymencie, a zapytany mailowo o dostępność produktu otrzymałem odpowiedź:

"Niestety, w chwili obecnej nie jestem w stanie podać Panu nawet
przybliżonej daty pojawienia się produktu, którym jest Pan
zainteresowany."

Wiedźmin 2 jest polską super produkcją i w ogóle, ale brak JAKICHKOLWIEK informacji o Fable 3 to już lekka przesada moim zdaniem. Grę można już kupić na Games For Windows i 20 maja na Steamie, ale nie chcę ściągać 12 GB moim żółwim łączem. Pomożecie? Gdzie wy kupujecie pudełkowe gry, jeżeli sklepy jak Empik was zawiodą?
Obserwuj wątek
    • sebo250 Re: Fable 2 na PC - gdzie kupić? 18.05.11, 12:49
      Dlaczego w temacie jest "2" skoro pytasz o 3 część?
      Polska premiera jest bodajże 20 maja więc wtedy pojawi się w polskich sklepach.
      Dlaczego pytasz o Empik? przecież to najwięksi złodzieje w przypadku gier nowych. Przykładowo Fallout New Vegas w dzien premiery kosztował u nich 150zł (!!) podczas gdy 10m obok w Media Markcie znalazłem za 120zł (i taka była oficjalna cena premierowa). Nie kupuj u tych złodziei, przejdzi się do Media, Saturna czy innego sklepu, tylko nie do Empiku
    • paciol92 Re: Fable 2 na PC - gdzie kupić? 22.05.11, 22:00
      Właśnie też chciałem o to zapytać smile. Dlaczego nie ma żadnych newsów o Fable 3? Moim zdaniem powinno być nawet jakieś "na żywo" lub przynajmniej wrażenia. Mam nadzieję że ulegnie to zmianie i Panowie Redaktorzy stanął na wysokości zadania. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka