Dodaj do ulubionych

UWAGA aktualizacja PS3 " rozwala system"

02.12.11, 14:30
Aktualizowaliście PS3??? Bo mnie szczerze mówiąc żal dupę ścisną po upgradzie. Za każdym razem przy włączeniu konsoli będziemy informowani, że chorzy na padaczkę "coś tam, coś tam"... (ten napis jest dość długi i znika po 2 sekundach{więc nie daje rady go przeczytać}). Nie wiem jak Wy, ale chciałbym to wyłączyć. Nie dość, że psuje to patetyczną nutę która leci przy ładowaniu systemu, to jeszcze czuje się jak DEBIL bo wszystko jest napisane w instrukcji obsługi. sciana
Pozdrawiam
PS Biuro obsługi klienta nie widzi w tym nic złego wręcz: "dbamy o zdrowie graczy"
Edytor zaawansowany
  • olekskazany 02.12.11, 14:34
    Jeszcze raz sprawdziłem, ok 5-6 sekund trwa ta informacja i da się ją przeczytać, ale to tylko KUR#A gorzej!!! angry
  • zombienecrofil 02.12.11, 14:43
    Większych problemów nie masz? shockshockshock
  • olekskazany 02.12.11, 14:46
    Nie, a Ty najwyraźniej PS3 nie masz...
  • zombienecrofil 02.12.11, 15:44
    Mam PS3 i jak każdy rozsądny człowiek czekam te krótką chwilę, albo później przełączam telewizor na obraz z konsoli. A Ty pienisz się o byle pierdółkę xDDD
  • bennyone 03.12.11, 08:06
    Widze tu zaawansowane ADHD
  • Gość: Adgjmptw IP: *.opera-mini.net 02.12.11, 14:54
    2 sekundy... nie możesz poczekac? A poza tym, przypuścmy ze twoje dziecko dostanie ataku przy używaniu ps3 i nagle będziesz taki cwaniak i pozwiesz sony, ze nie było takiej informacji?
  • singularity 02.12.11, 16:18
    masz rację, mnie też to wpienia, szkoda, że tego się wyłączyć nie da...

5 lat tego nie było i nikomu to nie przeszkadzało, więc po co to teraz...
  • robert777 02.12.11, 17:23
    Dlaczego uważam że należy robić "dym" o takie sprawy?
    Bo jeśli będziemy cicho to za chwilę przy każdym uruchomieniu konsoli trzeba będzie akceptować EULę i obejrzeć 10 minut nieprzewijanych reklam.
  • zwirz 02.12.11, 17:45
    Raz, że muszą to robić.

Dwa, w grach takie informacje też są przed załadowaniem się menu głównego.

Poza tym to są pie...ne 2 sekundy. Człowieku... Gdyby to była 30 sekund, albo minuta, ale to są dwie sekund. Robić problem z tego powodu? Wielki problem, że aż musiałeś dzwonić na infolinie? Jakbym tam pracował to byłbyś obiektem mega żartów jacy to ludzie są nienormlani. Serio - trzeba mieć zdrowo pokręcone pod kopułą aby robić z tego problem.

I tak mam PS3 i tak mi ten napis nie przeszkadza.
  • wwwiktor 02.12.11, 18:05
    Biuro obsługi klienta miało racje,jeszcze cie powinni opierniczyć ze im dupe zawracasz takimi pierdołami.
  • mcklop 02.12.11, 22:29
    Uspokój się frustracie, nagłówek rodem z "Faktu", ludzie gotowo pomyśleć, że ta aktualizacja psuje konsolę.
  • wormivv 02.12.11, 23:00
    "Nie gram, bo czytam komunikat"
  • cremek 03.12.11, 09:35
    A to jest jakis napis w wersji 4.00 ??? - nie zauwazylem czy moze za pozno przelaczac TV na konsole nie wiem... dziwna sprawa az musze to przyuwazyc cool
  • arczisan 03.12.11, 10:48
    Ja dla odmiany zgadzam się z autorem. Owszem te 2 sekundy świata nie zbawią, ale wystarczy mi ta informacja raz na tydzień, miesiąc rok, a nie codziennie... Powinna być stosowna możliwość wyłączenia tej opcji i problem z głowy.
    Na Wii też wkurzała mnie co jakiś czas informacja, by robić przerwy co godzinę w graniu.
    Wydaje mi się też, że nie jeden autor jest wkurzony tą informacją o epilepsji i strzelam że następny update doda możliwość wyłączenia takowej informacji.
  • plejstejszyn 03.12.11, 20:35
    Z pierdółką czy bez. Zwykła możliwość wyboru. brawo za tytuł dla autora.
  • soultimer 04.12.11, 17:24
    Ja zazwyczaj jak włączam PS3 to mam TV uruchomiony na jakimś kanale, toteż to nie problem... Z drugiej strony - faktycznie może to być na swój sposób męczące. Mnie bardziej nie denerwuje ta informacja, tylko sam fakt, że Sony musi się tak zabezpieczać (jak i inne firmy). Na pewno znajdzie się jakiś typek, który mimo epilepsji będzie grał w coś w stylu N2O i (to mi akurat do głowy przyszłowink i potem zwali wszystko na daną firmę...
  • ifene 04.12.11, 19:49
    Autorze tego tematu. Jakbym odebrał twój telefon to bym Cię wyśmiał. Ta informacja trwa niecałe 2 sekundy! Rozumiem, że chęć gry jest ważna i duża, ale żeby aż tak? Taka informacja musi się pojawić, to nie tak, że Sony ma swoje widzi-mi-się. Chciałbym mieć takie problemy jak ty!

"Nie gram bo czytam komunikat!"
  • fazi93 05.12.11, 11:47
    UWAGA aktualizacja PS3 " rozwala system"

No, mi nawet konsole wyjebało w powietrze. Taką minę miałem, taką o shock
  • Gość: v IP: *.wroclaw.vectranet.pl 20.01.12, 06:43
    smile
  • Gość: Wrocławiarzyc IP: *.wroclaw.vectranet.pl 20.01.12, 07:25
    Mam następujące pytanie do obeznanych w przedmiocie.

Otóż niedawno wymieniłem w swojej PS3-ce oprogramowanie z wersji 3.66 na 4.0 i ku mojemu zdumieniu konsola przestała mi odtwarzać filmy 3D nagrane w systemie IMAX (blu-ray). Pojawia się komunikat o niekompatybilności systemu - z którego wynika, iż rzekomo mój telewizor nie jest dostosowany do telewizji 3D !!!
    Nie muszę dodawać, że telewizorek jest 3D i odtwarza pięknie i bez żadnych problemów zarówno wszystkie gry, jak i filmy 3D. Problem pojawia się wyłącznie przy filmach IMAX ( przykład : 1) "Wild ocean", 2) "Huble 3D" ).
    Oczywiście przy starszej wersji oprogramowania - v. 3.66 - nie było absolutnie żadnego problemu z odtwarzaniem w/w filmów, jak i żadnych innych.
    Krótko mówiąc - uaktualniłem wersje z 3.66 do 4.0 i kompletna KLAAAPA !!! sciana

Czy ktoś coś wie w rzeczonym temacie i mógłby zasugerować jaki środek zaradczy, bo nie tylko ów sytuacyja mi skutecznie cierpliwości podbiera, ale i nerwy huknąć mogą już na sam zamyślunek o wyłuszczonej tu mitrędze ?? sciana

Za wszelaką wiedzę i azymut trafny oraz zwięzły serdeczne DZIĘKI.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka