Dodaj do ulubionych

modern warfare 2 PC

08.01.12, 22:47
Witam, Potrzebuje drugiego FPSa do gry i mam parę pytań. Czy są gracze i nie ma problemów z podłączeniem się do lobby i czy występują lagi/duże pingi ? Zastanawiam się nad zakupem tej gry i chce mieć pewność, ze ktoś tam w ogóle gra. Myślałem tez o mw3 ale chce się upewnić. Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • ifene 09.01.12, 00:46
    No cóż. Grałem w MW3 na PC. I jedno Ci powiem, jeśli faktycznie chcesz tą grę kupić to jestem pewny, że don napisze artykuł z 41,000 linii tekstu jaki to MW3 jest super. Ale z własnego doświadczenia nie kupuj tej gry na PC, lepiej na X360. Na PC jest pełno oszustów, hacków itd. Jeśli Ci to nie przeszkadza to kupuj. Lagów nie ma, co zależy także od twojego łącza.
  • finear 09.01.12, 09:03
    kup pierwszego modern warfare jedyny sensowy nowy cod jeżeli chodzi o multi
  • don_wroc_love 09.01.12, 11:16
    w mw1 i mw2 praktycznie prawie już nikt nie gra... tylko niedobitki jakieś....
  • lagmanic 09.01.12, 12:05
    No tak bo trzeba być na czasie heh, żałosne . Nie wiem czy wiesz ale ci co lubia coda nie koniecznie muszą kupować co roku ....
  • don_wroc_love 09.01.12, 12:11
    no jeśli koniecznie chce się być prawdziwie undergroundowym to zawsze można kupić mw1 i mw2 i czegać godzinami na wyszukanie grupy do grania....
  • don_wroc_love 09.01.12, 12:18
    jak to się teraz nazywa? hipcio? hipser? hipster?
  • budda 09.01.12, 17:43
    na konsolach pewnie nikt nie gra... liczy się najnowsza giera i justin bieber w końcu
    ale pamiętam, że z rok, dwa po mw1 masa ludzi w cod2 ciupała
  • motoswinia 09.01.12, 18:01
    I nadal ciupią, w tym ja. Teraz sprawdziłem z ciekawości ile jest pełnych serwerów. Jest około 20 ( gdzie gra 20-30 osób na jednym serwie), a jest jeszcze masa gdzie gra po kilka czy kilkanaście osób.
    Więc w cod4 gra pewnie dużo, dużo więcej i nie ma co się martwić jakimś czekaniem na grupy do grania, bo sam wybierasz gdzie grasz.
  • motoswinia 09.01.12, 19:08
    I to są tylko polskie serwery, a reszta?
  • enemcore 09.01.12, 13:03
    nie wiem jak MW2, ale MW3 jest pełne ludzi, małe pingi , żadnych lagów + dedyki, ale nierankingowe ;/
    możesz brac smiało, jeżeli lubisz coda smile
  • falsehood 09.01.12, 16:22
    Nigdy w coda nie grałem dlatego chciałem sprawdzić jakaś część. Dzięki za wypowiedzi i może jednak pozostanę wierny battlefieldowi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.