• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

amazon.de Proszę o odpowiedź Dodaj do ulubionych

• 08.03.12, 14:59
    Witam! Zamawialiście coś na amazon.de?? Jak z realizacją? Ile kosztuje wysyłka do Polski? Trzeba mieć konto żeby zamówić? Proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuje.
    Zaawansowany formularz
    • 08.03.12, 15:20
      www.amazon.de/gp/help/customer/display.html?nodeId=505532
    • 08.03.12, 16:06
      Nie wiem jak amazon.de, ale amazon.co.uk jest w pytkę. Wysyłka w przeciągu 3-4 dni, w dodatku darmowa powyżej 25 funtów.
    • 08.03.12, 22:24
      A można zapłacić przy odbiorze czy tylko przelew? Ile mniej więcej wyniesie koszt przesyłki do Polski?
      • 08.03.12, 23:48
        Nie jestem pewien czy można przelewem, ja płaciłem kartą kredytową. Tak jak napisałem - za zakup od 25 funtów wysyłka za darmo, poniżej tej kwoty to zależy od produktu, więcej niż 5-10 funtów bym się nie spodziewał.
    • 09.03.12, 15:39
      Dzięki za wszystkie odpowiedzi i jeszcze kilka pytań. Nie trzeba płacić cła zamawiając z amazon.de? A i jak jest można kupić coś bez rejestracji na amazonie? Proszę o odpowiedzi.
      • 09.03.12, 16:16
        UE - brak cel. ale DE jest DROGI jesli chodzi o gry. no chyba ze jakas perelka
    • 10.03.12, 11:27
      Dla mnie to jest perełka smile
      • 10.03.12, 23:33
        Przyznaj się co to za perełka :]
    • 10.03.12, 11:32
      A można zapłacić przy odbiorze? Bo nie mam konta w banku.
      • 10.03.12, 16:33
        Watpie.
      • 14.03.12, 09:17
        Jak w dzisiejszych czasach można nie mieć konta w banku? Przecież to kalectwo.
        • 15.03.12, 03:19
          Bez przesady. Jeśli ktoś dostaje wypłatę do ręki to można się obejść bez konta w banku.
    • 11.03.12, 23:23
      Płatność tylko z góry (Paypal albo karta płatnicza/kredytowa).
      Wysyłka dosyć szybka (zamawiałem ze trzy razy i nie szło dłużej niż tydzień, w końcu poczta niemiecka to jest DHL), jak wysyłają paczkę dostajesz maila z numerem listu przewozowego. Tak jak pisali tu niektórzy niemiecki amazon jest droższy niż np. angielski, ale czasami można upolować coś fajnego w dobrej cenie (ja np. kupowałem zestaw Rock Banda, kompletny, z perkusją, gitarą i mikrofonem i za całość wychodziło jakieś 200-220zł)...no i trzeba pamiętać, że kupując gry w większości dostępne są tylko po niemiecku...
      • 14.03.12, 08:25
        DHL to nie poczta niemiecka a prywatna firma kurierska.
        Poczta niemiecka to Deutsche Post.

---
        Amazon ma możliwość płatności tylko kartą lub paypal- nie ma opcji przelewów czy przy odbiorze.
        Należy pamiętać, że kurs walut, który jest np na stronach WWW jest niższy niż ten, którym bank się rozlicza między krajami. Na stronie swojego banku możesz sprawdzić jaki jest kurs danej waluty w danym dniu dla twojego banku. Przez kurs większość atrakcyjnycg ofert niestety już taką nie jest...
        • 14.03.12, 14:02
          Jak chcesz zabłysnąć to najpierw sprawdź czy faktycznie masz rację...
          Zapraszam Cie na pl.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Post gdzie można przeczytać między innymi cośtakiego "W 1998 roku, Deutsche Post World Net rozpoczęło proces wykupu akcji DHL, sfinalizowany zakupem większościowego pakietu w roku 2001, a zakończony ostatecznie przejęciem DHL niecały rok później w 2002. W sierpniu 2003 roku, Deutsche Post przejęło firmę Airborne Express, a następnie zintegrowało ją z DHL, tworząc DHL Express."
          pozdrawiam
    • 11.03.12, 23:53
      Ja chciałem kupić edycję kolekcjonerską terrarii i specjalnie drogo to nie wychodzi.
    • 14.03.12, 16:27
      Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Konta w banku nie mam gdyż nie mam 18 lat.
      • 14.03.12, 19:02
        > Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Konta w banku nie mam gdyż nie mam 18 lat.
        >
        No tak, przecież w Polsce zakazane jest posiadanie konta bankowego przez osoby które nie ukończyły 18 lat...
        • 14.03.12, 19:19
          A jaki jest sens zakładania konta, jeżeli nie mam dochodów gdyż nie pracuje??
          • 15.03.12, 02:48
            norbinus napisał(a):

> A jaki jest sens zakładania konta, jeżeli nie mam dochodów gdyż nie pracuje??
            >
            Jak nie masz dochodów, to jak chcesz kupić kolekcjonerską wersję Terrarii?
            • 15.03.12, 10:18
              albo nie pamiętasz jak to było być młodym (współczuję) albo lubisz zadawać głupie pytania (nie współczuję)
            • 15.03.12, 14:07
              simplex napisał(a):
              > Jak nie masz dochodów, to jak chcesz kupić kolekcjonerską wersję Terrarii?

Nie skomentuje twojej wypowiedzi, bo z twoich wypowiedzi wynika, że inteligencją nie świecisz.
    • 15.03.12, 14:09
      Koniec tematu.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.