Dodaj do ulubionych

plany rozwoju planetside 2

01.12.12, 21:48
john-smedley.livejournal.com/2412.html
polecam, może mocno zaskoczyc
Edytor zaawansowany
  • finear 01.12.12, 22:09
    czemu to jest p2win ;_;
  • marrond 01.12.12, 23:28
    Muszę Cię zasmucić. Nie jest Pay2Win. Generalnie wszystko co dobre musisz odblokować za Cert Pointsy (wszelkie upgrade'y, które rzeczywiście coś zmieniają). Za kasę owszem możesz sobie kupić broń, problemem jest tylko to, że większość klas zaczyna z bronią typu "best in slot" (przy czym np. dla snajpera najlepsza snajperka jest... najtańsza... mam tu na myśli bolt rifle z największym zasięgiem). Wyjątkiem od tej reguły jest myśliwiec, do którego po prostu warto mieć rocket pod, a którego nie ma w standardzie i nawet mimo to nie jest on jakiś świetny - zazwyczaj trzeba wypluć cały magazynek żeby uwalić czołg, a dokładnie taki sam rezultat jest używając działka. Generalnie ten kto płaci ma dokładnie taką samą przewagę nad przeciwnikiem jak ten co płaci w League of Legends tzn. żadną. Także wszystko, ale na pewno nie Pay2Win.

Pozdrawiam
  • finear 01.12.12, 23:35
    wiem jak działa mechanika tej gry
    parę h już pograłem

jak nazwiesz sytuacje gdzie heavy na lvl 3 zdejmuje mnie z AA launchera ?
    albo mosqutio na 1 (!) z lock-on rakiet ;_;?

• marrond 02.12.12, 00:01
    Nazwę tak, żeś sierota. Za groszowe ilości Cert points kupujesz flary. Tak, flary. I taki idiota nie jest w stanie nic Ci zrobić, bo skoro wyrzucił kasę na rakiety A2A to jest mega słabym leszczem, bo wszyscy wiedzą, że w powietrzu najlepiej działa zwykły karabinek. Ludzie kupują A2A, bo NIKT nie leveluje flar. Easy kills. Poza tym weź też poprawkę na to, że przetrwanie w powietrzu nie jest najłatwiejszą rzeczą w tej grze i z reguły wymaga ono ścisłej współpracy z siłami naziemnymi. Koniec końców to nie jest gra na solo.
  • marrond 02.12.12, 00:02
    p.s. gram od Alphy
  • finear 02.12.12, 00:17
    mam flary
    powodzenia z zarobieniem szybko na low CD na tyle żebyś był w stanie coś zrobić...
  • marrond 02.12.12, 11:16
    Jeżeli jesteś namierzany przez więcej niż jednego gościa to nawet milion w totka Ci nie pomoże :]
  • marrond 01.12.12, 23:31
    Bardzo fajne zmiany, widać panowie w SOE są zadowoleni ze wstępnych wyników i nie osiadają na laurach, a przynajmniej próbują sprawić takie wrażenie. Osobiście nie mogę się doczekać :3
  • pecetomaniak 03.12.12, 20:50
    ciekawe jak chcą wejść do esportu, 2000 osób to dużo
    a reszta(zwłaszcza woda i nowe planety, mam nadzieję że to oznacza bitwy morskie i kosmiczne)też fajne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka