Dodaj do ulubionych

Counter-Strike: Global Offensive za 5,49 EUR

05.12.12, 13:10
Czy warto ? Grają w to ludzie ? Bo jakimiś rekordami sprzedaży CS:GO chyba nikt się nie chwalił więc hit to raczej nie jest. A może warto poczekać do wyprzy swiateczno-noworocznej ... zejdzie do np 2,5 EUR ? Wiem że tego nie wie nikt ale jakieś doświadczenie z lat ubiegłych ?
Edytor zaawansowany
  • finear 05.12.12, 13:46
    store.steampowered.com/stats/
    to teoretycznie nowa gra wiec 75% bym się nie spodziewał
    ale świąteczna wyprzedaż zacznie sie za chwile wiec po prostu poczekaj
    to że się pojawi jest pewne
    pytanie tylko czy będzie większa niż 50% nic nie tracisz a masz szanse na taniej (może w jakimś packu będzie)
  • kapitan.sowa 06.12.12, 10:31
    Liczba odpowiedzi na moje pytanie też jest odpowiedzią - gra chyba nie jest zbyt popularna...
  • swenor 06.12.12, 16:25
    Czy warto? Generalnie tak - stare tryby są, do tego 2 nowe - gun game + demolition podzielony na rundy (zdobywasz fraga, to w następnej rundzie masz inną broń)
    Map do starych trybów jest 8, do gun game są 3, do demolition 6. Jest kilka starych broni i kilka nowych. Jest sporo map zrobionych przez modderów. Jeśli chcesz grać z ludźmi - nie ma problemu - sporo osób gra, jeśli solo - też da radę, bo grają każdy tryb (custom mapy też wspierają boty). Graficznie jest ok, lepiej niż CSS, dźwięki ok. Nie jestem pro gamerem i w układ map i balans broni nie wnikam - dla mnie gra jest zajebista i nabiłem już 180 godzin.
    Z jednej strony te 5,5 euro to niewiele, ale do portfela Ci zaglądać nie zamierzam, ale jeśli byś pogrywał ze znajomymi, to jest sens kupić ten tytuł. Jeśli nie masz ciśnienia to poczekaj, bo w końcu gra będzie na 75% off.
  • dead.space 06.12.12, 17:02
    Kupilbym gdyby byl trzeci tryb wprowadzajacy iron sight, coz takie czasy dzisiaj, w dodatku to chce grac jak w starym CS to droga wolna, ja bym chcial iron sight, rowniez do L4D
  • kapitan.sowa 07.12.12, 15:32
    Dzięki za odpowiedzi ale niestety i tak nie zakupię. Doczytałem się że gra ma fatalną optymalizację i na moim E5200@3.3 raczej dobrze nie pochula.
    pclab.pl/art38245.html
    Raz już umoczyłem kasę na fatalnie zoptymalizowaną grę (BlackOps) i nie chcę już przez to przechodzić (jakieś niby zmiany w configach które i tak nic nie dają ...). Tak na marginesie BC2 z dużo lepszą grafiką chodzi u mnie dobrze w FullHD.
    A na marginesie zgadzam się fajnie by było gdyby dołożyli w końcu iron sight.
  • swenor 07.12.12, 18:51
    Mądra Sowo powiem Ci tyle
    E2160 @ 3 GHz + GTS 250 @ stock + 4 GB RAM = gra działa płynnie med/high @ 1680@1050 - to jest mój klamot.
    Twój procek jest lepszy od mojego. HF.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.