Dodaj do ulubionych

Nie wyskakuje mi poly w przegladarce

IP: *.net.stream.pl 06.10.13, 15:42
Do tej pory bylo tak, ze jak nacisnalem p - pojawiala sie polygamia (firefox) z czegos na ksztalt rozwijanego menu i byla pierwsza. Teraz jak naciskam p - pojawia sie Zapiekanka ziemniaczana z papryką i pomidorem (zapiekanka-ziemniaczana.pl/zapiekanka-ziemniaczana-z-papryka-i-pomidorem/#more-204). Dlaczego tak sie dzieje?
Obserwuj wątek
        • don__ Re: Nie wyskakuje mi poly w przegladarce 06.10.13, 16:51
          przedziwny sposób. nie prościej wrzucić poly w pasek zakładek?

a rozwiązanie może być banalnie proste - być może żona szukała przepisu na obiad i przypisało się jako ostatnio odwiedzania strona.

a czemu do p? nie wiem. firefox to dziwna przeglądarka
            • don__ Re: Nie wyskakuje mi poly w przegladarce 06.10.13, 21:37
              aż włączyłem firefoxa i sprawdziłem
              support.mozilla.org/pl/kb/Czyszczenie%20historii%20paska%20adresu?esab=a&s=autouzupe%C5%82nianie+adresu&r=0&as=s#w_usuwanie-pojedynczego-elementu-z-historii-paska-adresu
              a przy okazji - jak korzystasz z blogów kulinarnych to polecam żarło i zmarło , sam korzystam od czasu do czasu próbując co niektórych przepisów i jeszcze nie było tak, żeby mi coś nie smakowało. A ja wybredny jestem :]
              • czarnuch Re: Nie wyskakuje mi poly w przegladarce 07.10.13, 00:28
                Ja obstawiam że musiałeś:<br />
                Wyczyścić pamięć historii przeglądarki albo usunąć stronę w zakładkach.<br />
                Ewentualnie nie mieć zapisanej strony w zakładkach a mieć zapisaną z tym przepisem i wyczyścić pamięć przeglądarki,<br />
                Dlatego teraz zamiast Polygamii masz stronę z zapiekanką big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka