Dodaj do ulubionych

Escape Room Warszawa Stare Miasto

27.12.14, 21:43
Chciałbym zainteresować wszystkich graczy w gry typu Escape Room nową formą rozrywki, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna. Mianowicie przeniesieniu gier Escape Room do świata rzeczywistego. W Warszawie powstało takie miejsce i szczerze je polecam - www.escaperoomwarszawa.pl . Co sądzicie o grach typu Escape room w świecie rzeczywistym ? Czy próbowaliście takiej rozrywki?

Pozdrawiam,
Edytor zaawansowany
  • 21.04.15, 22:06
    ja byłam w tym Escape Room na Starówce(pokój zbrodni), Room Escape Warszawa na Śniadeckich(pokój Indiany Jonesa) i Enigma Room na Bielanach(ten najtrudniejszy z enigmą) i szczerze najbardziej podobało mi się w Room Escape - inne miejsca nie były złe, ale jakość zagadek, ilość zadań i zabawy przy rozwiązywaniu pokoi oraz ich wystrój najlepsze właśnie tam przy pl. Konstytucji smile
  • 25.06.15, 13:23
    Tak próbowaliśmy i to nie w jednym Escape, w Waszym też i było spoko dopóki nie zobaczyliśmy że są escape które wymiatają, np. Dom Zagadek też przy Starówce
  • 16.09.15, 12:57
    Miałam okazję odwiedzić wiele Escape Roomów, jak dla mnie właśnie ten na Śniadeckich był najlepiej przygotowany i z tego co wiem otworzyli kolejny lokal, który chętnie też odwiedzę smile
  • 09.10.15, 13:36
    Byliśmy ze znajomymi już w wielu pokojach w Warszawie, między innymi na Śniadeckich oraz wielu innych. Muszę przyznać, że jest jeden, który bije na głowę resztę czyli Great Escape Room. Tam to się popisali, pokój Spaceship - Alien Invasion, mega klimat, bardzo dużo rozmaitych zagadek, chyba jeden z największych jak nie największy pokój objętościowo. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, bardzo przemyślane dzieło. To trzeba zobaczyć!, Polecam
  • 31.03.16, 11:56
    Uwielbiam! Byłam w 9 miejcach tego typu. Pokój Zły wrongroom.pl jest moim faworytem!
  • 11.04.16, 12:40
    jannaja, też lubię Wrongroom.pl.
  • 31.03.16, 15:11
    Lubię gry przeniesione do rzeczywistości. Moim faworytem jest escape room wrongroom.pl w Warszawie. Co tam się działo! big_grin Ja byłem autentycznie przerażony!!!
  • 11.04.16, 12:42
    Widzę dużo fanów wrongroom.pl big_grin Genialny escape room
  • 11.04.16, 14:30
    big_grin Ja się nie dziwię big_grin Dziewczyny z naszej ekipy były przerażone. Bardzo nam się podobało.
  • 31.03.16, 17:29
    Moje ulubione miejsce to wrongroom.pl .
  • 11.04.16, 14:32
    Byłem tam kilka dni temu. Wrongroom.pl to rewelacyjne miejsce.
  • 11.04.16, 12:28
    wrongroom.pl fajny ecape
  • 11.04.16, 14:28
    Ja byłem w Escape Room w Warszawie (wrongroom.pl). Jak dla mnie ten pokój jest bardzo fajny.
  • 08.01.17, 11:06
    Bardzo popularna rozrywka teraz smile Lubię się przejść od czasu do czasu. Bardzo klimatyczne miejsce to np. New Wordl22 . na Nowym Świecie. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.