Dodaj do ulubionych

WindBot tibia 11 + CRACK

11.02.18, 06:01
DOWNLOAD: ufile.io/ymnxn

Wystarczy zainstalować bota tak jak zwykły program, nic nie musisz kombinować jak w innych tutorialach! - Wszystko dzięki zaawansowanym skryptom które zrobią wszystko za ciebie!
cechy
Zaawansowany Uzdrowiciel
Nasz system uzdrawiania pozwala ci dostosować sposób, w jaki twoja postać leczy na kilka sposobów, pozwalając ci spersonalizować go na tyle, aby przetrwać w najtrudniejszych lochach.

Różne warunki leczenia pozwolą Ci wyleczyć losowo wybrane punkty zdrowia i many. Uzdrowiciel może również rozpocząć leczenie w jednym punkcie i nie zatrzyma się przed osiągnięciem wybranego stanu.

Mamy 4 różne zestawy uzdrowienie zasad: Zaklęcie Healer , Potion Healer , Stan Healer i Mana Trainer . W ten sposób możesz jednocześnie używać czarów i mikstur, leczyć swoją postać z warunków (takich jak paraliż, trucizna lub pieczenie), lub tworzyć runy i używać czarów do trenowania swojej many. I wiele więcej!

Możliwość dopasowania Cavebot
System cavebot jest nie tylko łatwy w użyciu i umożliwia tworzenie ścieżek. Wprowadza nową koncepcję punktów nawigacyjnych cavebota: zakładki Waypoint . Każda zakładka zawiera listę węzłów waypointów, pozwala zachować punkty orientacyjne i ułatwia rozpoczęcie cavebota z dowolnej pozycji na mapie.

Obszary specjalne sprawią, że twoje skrypty będą bezpieczne, unikając dziur i niebezpiecznych obszarów, pomijając złą ścieżkę itp.

Aby rozszerzyć funkcjonalność cavebota, możesz dodać skrypty Cavebota . Są to skrypty Lua, które działają tylko z włączonym cavebotem.

Mamy kilka rodzajów węzłów waypointów: Stand , Walk , Node , Shovel , Rope i inne. Mamy również punkty akcji Action, które pozwalają ci na takie rzeczy jak: otwarte drzwi, pójście do etykiet, deponowanie przedmiotów, wypłacanie gotówki itp.

Dostępna jest również nowa funkcja o nazwie " Opcje użytkownika w jaskini" , która umożliwia zmianę ustawień niestandardowych skryptu za pomocą widżetów, takich jak pola wyboru, skrytki i pola combobox.

Dokładne i szybkie zakładanie łupów
Przetestowaliśmy system grabieży w najbardziej stresujących miejscach myśliwskich: smokach rzucających bomby ognia, przedmioty spadające nad łupem i kilka potworów zabijających cię od razu. Podczas tych testów WindBot zdołał zdobyć ponad 95% procent martwych ciał!

Ponadto niezwykle łatwo stworzyliśmy listy grabieżców, a Ty możesz zrobić tak szybko, jak 3 kliknięcia myszką! WindBot ma funkcję bazy danych zintegrowaną z konfigurowalnym zbiorem przedmiotów upuszczonych przez każdego potwora, a funkcja automatycznego generowania łupów jest na tym zbudowana.

Bot ma także możliwość ignorowania nie tak cennych zwłok, ostrzegania, jeśli rzadki przedmiot został upuszczony i nadania priorytetu większej ilości upakowanych ciał.

Materiały eksploatacyjne i wbudowany licznik łupów
System dostaw nigdy wcześniej nie pozwolił na skonfigurowanie uzupełniaczy z zaledwie 2 liniami skryptu!

Możesz na przykład stworzyć listy materiałów eksploatacyjnych dla kilku profesji i poziomów. W ten sposób możesz szybko zmienić konfiguracje materiałów eksploatacyjnych dla różnych postaci lub stylów łowieckich.

Łącząc dostawy z grabieżą, byliśmy w stanie stworzyć wbudowany Loot Counter . Aby go włączyć, po prostu uruchom cavebotting i włącz skrypt HUD: LootCounter.lua

Inteligentne kierowanie
Korzystając z algorytmów zaawansowanej sztucznej inteligencji , udało nam się stworzyć bardzo inteligentny system celowania.

Można podejść stworzenie ostrożnie, unikając fale i belki. Możesz trzymać się z daleka od potwora, pozwalając palnikom i magom również polować. Możesz przyciągnąć cel do wybranego wcześniej miejsca, ułatwiając tworzenie skryptów "rycerskich".

Stworzyliśmy także kategorie kierowania , dzięki którym twoja postać może walczyć z kilkoma potworami jednocześnie, używając czarów obszarowych, takich jak wieczna zima, podkłady i fala ognia, a także run obszarów, takich jak lawina i wielkie ogniste runy.

Różne zestawy list kierowania można tworzyć za pomocą profili kierowania . Korzystając z niego, możesz dostosować styl polowania na kilka poziomów i zawodów, i przełączać się z jednego profilu do drugiego za pomocą jednego kliknięcia myszką!

Lua Scripting
System skryptów WindBot opiera się na dobrze znanym języku Lua .

Skrypty kodujące w Lua pozwolą ci wyświetlać rzeczy na ekranie, odtwarzać dźwięki, operować na plikach i sprawiać, że bot będzie emulował prawie wszystkie zdarzenia myszy i klawiatury.

Aby jeszcze łatwiej kodować, dodaliśmy do języka kilka funkcji, takich jak zmienne rodzime, iteratory foreach, bloki init i wiele innych ...

Ale nie musisz być skrypciarzem, aby móc od razu korzystać z tej funkcji. Nasza społeczność ma również kilku dobrych skrypciarzy i kilku profesjonalnych pisarzy. Odwiedź nasze fora, aby sprawdzić nasze skrypty.

System HUDs
WindBot ma piękny i niezwykle płynny system HUD . Możesz rysować obrazy, prostokąty, okręgi, łuk, teksty, grafikę wektorową, a także przedmioty i stroje używane przez klienta i nie tylko.

Używając specjalnego typu HUD zwanego World HUD , możesz zsynchronizować renderowanie HUDów, które są wrażliwe na ruch z renderowaniem klatek klienta i będzie wyglądało, jakby Twoje HUDy były malowane przez samego klienta! Na przykład sprawdź PlayerInfo.lua.

WindBot jest zapakowany w kilka gotowych skryptów HUD, takich jak Navigation Radars i Death Timers . Ale możesz także wykorzystać swoją kreatywność w praktyce i stworzyć własną!

System HUDs akceptuje również kilka rodzajów interakcji z użytkownikiem.

Nawigacja i walka
Korzystając z systemu nawigacyjnego , możesz rozmawiać ze znajomymi, wymieniać się plikami i informacjami, sprawdzać, gdzie wrogowie i sojusznicy znajdują się na mapie świata w czasie rzeczywistym, rozmawiać ze sobą z wieloma Windbotami i wiele więcej!

Oprócz tego stworzyliśmy niesamowity sposób oznaczania graczy jako wrogów, sojuszników lub neutralnych. WindBot śledzi wszystkie wiadomości wygląd i dodaje je do lokalnej bazy danych na komputerze. Możesz zmienić relację między tobą a innymi graczami jednym kliknięciem.

Korzystając z relacji graczy i skryptów Lua , możesz opracować własne strategie walki, takie jak dobór kierowania, uzdrawianie przyjaciół itp.

Nadal istnieje kilka ulepszeń, takich jak scentralizowana baza danych o graczach, aby zobaczyć ich poziomy i gildię, nie patrząc na nich i udostępniając takie informacje o graczu za pomocą serwera nawigacji.

DOWNLOAD: ufile.io/ymnxn
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.